|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 16:50:00   
mila83
Ovaj za engleski je za Milicu,A drugi za Dimitrija,oba Publikum Praktikum, 250din i 450 din. Super su !
Evo malo unutrasnjosti da vidite:
user posted image

user posted image


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 17:28:19   
vikiveki
Izgleda da im je Engleski baš dobar,ja engleski do sada nisam videla jer mi ne učimo decu bilingvalnoj nastavi u vrtiću,tek kad krenu u 1. razred to uče

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 17:46:51   
aleksandrici
Vrlo kreativno i slikovito prikazano za decu.Najlakse se uci kroz igru i zabavu.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 18:12:57   
mila83
Viki,odlican je engleski,nisam ni ja znala da imaju,pre neki dan videla i otisla danas da kupim.Ima i nemacki,isti takav user posted image a Milici super ide,jer dve godine vec ide na engleski i savladala je gradivo prvog razreda vec.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 18:51:33   
veselicaa
Mi nismo imali knjige od njih ali izgleda da su dobri.Jeftini su to je sigurno,knjige koje uzimam u Kc su skoro sve oko 1000 dinara po komadu.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 20:11:15   
mila83
Danas ima stvarno veliki broj izdavaca.Kreativni centar je i meni omiljeni,i stvarno su sve knjizice oko 1000 dinara,te kao radni listovi ali su i obimne.Ali nisu losi ni ovi,za promenu malo,isto sve obuhvataju.Moji vole sve da resavaju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 20:14:26   
veselicaa
S trenutno resava Matematiku za predskolce iz Kc i bas je debela knjiga,ima 127 strana.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 20:29:21   
vikiveki
Jesu izdanja Kreativnog centra dosta skupa ali su kvalitetna...ali za vežbu i učenje kući ni Publik Practikum nije loš.Oni imaju i neki dečiji časaopis koji izdaju,znam da su ga reklamirali kada sam bila na nekom seminaru

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 20:36:27   
nikiteki
kreativni centar ima puno zanimljivih casopisa za decu

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 20:38:06   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Jesu izdanja Kreativnog centra dosta skupa ali su kvalitetna...ali za vežbu i učenje kući ni Publik Practikum nije loš.Oni imaju i neki dečiji časaopis koji izdaju,znam da su ga reklamirali kada sam bila na nekom seminaru

Meni je Kc omiljen imamo mnogo njihovih vezbanki i knjiga i sve su oooodlicne user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 21:02:45   
mila83
I mogu dugo da traju,vise dece da ih resava i cita godinama,ja imam dosta njihovih bajki i zbirki pesama,slovarica,ma sjajni su.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 21:13:33   
vikiveki
Ma ja volim i njihova izdanja za tinejdžere,ima jedna knjiga koju sam kupila ćeri o nekim osnovnim pitanjima koje muče tinejdžere vezano za s..s

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
9.7.2015 21:18:06   
mila83
Znam na koju mislisuser posted image Mi smo kupili drugarici kad smo bili klinci,Imaju oni odlicnih izdanja i za tinejdzere i za odrasle.Dodje mi da vam fotkam sta sve imam od njih,za decu uglavnom...nesto kupili,dosta dobili na poklon.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
14.9.2015 12:16:11   
adulence
iskreno nemam pojma gde bih pisala,pa molim modove da prebace ako ima adekvatnija tema...kao sto znate moje dete je daleko od djaka,ali joj se jako dopadaju table za pisanje sto bele sto zelene,pa me zanima da li ih imate i koju bi preporucili???

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
15.9.2015 7:38:44   
mila83
Adulence,moji imaju onu zelenu klasicnu,za krede,kupljenu kod Kineza..i nama odgovara.Bas smo je kupili tako u tom uzrastu kao sto ste vi i jos je aktuelna.Imas one manje,koje se kao mogu nakaciti na zid ili one sa stalkom.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
15.9.2015 20:43:32   
veselicaa
Ado moje imaju i tu belu po kojoj se pise markerima a i onu zelenu po kojoj pisu kredama.Obe su odlicne,kupila sam ih u knjizari,nisu nesto skupe,ja im leti i kada je lepo vreme okacim negde napolje pa pisu kada zele.Inace super su i za u kucu,samo mozda krede malo prave nered,pogotovo ako ih deca slucajno zgaze.Uzmi joj obavezno neku,moja S je rano pocela da crta i pise i evo sada posla u predskolsko i uciteljica odusevljena,kaze da najbolje i najtemeljitije crta od sve dece,uvek je nahvali kada crtaju.

< Poruku je uredio veselica -- 15.9.2015 20:44:41 >

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Kreativnim igrama do pisanja
26.5.2016 23:10:19   
mila83
Evo da podelim omiljenu igru pisanja za mog sina..Iako vec uveliko zna da prepozna slova i srice neke reci,motorika je losa.Nema strpljenja da pise,odnosno da vezba slova,pa i linije raznih kontura...Ne svidja mu se kako pise,pa nece..
Onda sam uvela da pismeo po brasnu,dam mu tacnu sa brasnom i onda prstom pise razna slova,brojeve i oblike,to mu se svidja,valjda mu je lakse,fleksibilnije prstom....onda mu kazem da proba olovkom na papir to isto,i bude bolje odmah! A on zadovoljniji. user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here