|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Master studije
24.9.2013 12:16:23   
Didy
IM, hvala.user posted image
Ja sam nekoliko puta počinjala i uvek nešto iskrsavalo - zvali me za posao, selili se, Sofija se rodila... I već mi je profesorica nekoliko puta menjala teme. Sad više ne znam ni šta da očekujem, ne znam ni da li je žena još pri faksu posle tri godine kako je nisam kontaktirala. Bilo kako bilo, odlučila sam da ga napišem i da završim s njim. A osećam da sam skroz ispala iz fazona. Sad kad čitam svoje seminarske i diplomski s faksa, pitam se da li je moguće da sam to ja tako dobro sročila...user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Master studije
24.9.2013 15:19:19   
Peace*
Jao žene, pa meni je pisanje mastera bio užitak, mnogo veći od polaganja ispita. Kada sam već stigla do pisanja rada, znala sam da je gotovo.
Hajde bre, stisnite zube i počnite. Najteže je početi (zato ja Uvod uvek pišem na kraju user posted image ), posle ide kao podmazano.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Master studije
24.9.2013 21:18:25   
Didy
Tash, meni dok Sofija nije krenula u vrtić, nisam mogla da uradim master rad jer mi se dešavalo da po 2 nedelje ne stignem, a nemam nikoga da mi tako često uskače i pomaže oko dece. Sad imam celo pre podne slobodno, pošto od juna ne radim više u školi.
Btw prof. mi otišla u penziju dok sam se ja smilovala. Sad sam dobila novu temu i novog mentora. Da budem pozitivna pa da kažem ono čuveno - Ko zna zašto je to dobro.user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 24.9.2013 21:19:01 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Master studije
25.9.2013 10:15:55   
Peace*
Naravno da je dobro! Kreći! user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Master studije
6.10.2013 20:22:26   
pocahontas
sveki od sutra cuva bebanu pre podne, a ja idem u maticu da pisem...

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Master studije
6.10.2013 20:28:50   
adulence
Pok a sta si zavrsila koji fax?srecno!!!!

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Master studije
6.10.2013 20:32:09   
pocahontas
pravni...hvalaaaa user posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Master studije
6.10.2013 20:34:00   
adulence
Bravo!!!svaka cast...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Master studije
15.11.2013 1:21:43   
viktori
Meni je master bio uzivancija, kao da se sve sto me interesuje napokon obistinilo posle faxa koji je bio sarenolik. Nekako voditi se time je lakse uciti. Napokon deo materije koji te zanima. Mada ja volim da ucim, pa uvek nesto novo ucim nezavisno za formlano obrazovanje. Drzim vam fige samo pozitivno i napred.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Master studije
15.11.2013 12:09:06   
nata11
Napred cureuser posted image
Meni sada krivo sto sam napustila master user posted image ali bila sam tada toliko zaprepascena i zbunjena da nisam imala snage. Mentor mi je bio profa kog sam obozavala u osnovnim studijama. Bio je jedan od oni profesora ostrih, strogih ali pravicnih tako da znate da nema zezanja i morate da naucite od prvog do poslednjeg slova. Kod njega su svi imali 6 a ja 8-9. E onda polozim diplomski naravno kod njega, upisem master i prvi rad kada sam trebala da otkucam pocinje haos. Moja greska je sto sam bila previse slaba ali on mi ji ubio svu volju. Nosila sam rad po 4x on bi svaki put otvorio prve 3 stranice i onda bacao rad, vikao kako ovo ovako nemoze, kako mu nije jasno sta se samnom desilo pa neumem 3 recenice da sastavimuser posted image Pitala sam se gde m. i nestade svo znanjeI onda sam batalila. Inace u pitanju je ekonomija.

_____________________________





(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Master studije
15.11.2013 12:12:34   
pocahontas
ja zabusavam. dva dana sveki nije mogla da je cuva, onda nam bila moja nana cetiri dana i sve tako...al sam se pomerila sa mrtve tacke pa videcemo kojom dinamikom cu dalje.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Master studije
15.11.2013 12:15:50   
vikiveki
Bravo devojke,svaka čast...i ja sam dugo razmišljala o tome da produžim na master...volim puno da učim,ali presudne su bile finansije i troje dece,a ja i muž živimo sami i nemam u blizini nekoga ko bi mogao da nam pričuva decu...tako da sam za sada odustala,ali nikad nije kasno,kad deca malo odrastu vratiću se jauser posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Master studije
15.11.2013 14:28:29   
Didy
I ja zabušavam... Deca su bila bolesna prethodne nedelje, nisu išla u vrtić, pa Stefanov rođendan, pa se slavlje oteglo i na vikend, sad sam jedva sredila kuću, danas shvatim da imam gomilu veša i evo, celo jutro peglam, nikako da dođem do kraja. Od ponedeljka se ozbiljno prihvatam.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Master studije
15.11.2013 14:59:13   
Snelle
Ja vučem pola ispita već dve godine, a posle toga mi je ostao samo diplomski. Bojim se da ga nikad neću završiti user posted image user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Master studije
15.11.2013 15:03:01   
Didy

IZVORNA PORUKA: Snelle

Ja vučem pola ispita već dve godine, a posle toga mi je ostao samo diplomski. Bojim se da ga nikad neću završiti user posted image user posted image


Snelle, ja sam 2008. položila sve ispite, ostao mi "samo" rad i evo posle 5 godina sam se konačno smilovala da počnem. Uradićeš čim deca malo porastu, brzo će to.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Master studije
15.11.2013 15:04:48   
Snelle
Nadam se user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 266
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here