|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
2.2.2012 13:40:17   
PoisonEve
Jelena, ja sam tu gresku napravila i jos uvek je nisam sebi oprostila. Takodje sam radila kao novinar, tako da mi je jasno o cemu pricas kad kazes bolesno okruzenje. Jbg, smucilo mi se, dala sam otkaz a posle nedelju dana saznam da sam trudnauser posted image
Sad ispastam zbog svoje brzopletosti. Ili mozda slabosti da se suprotstavim?


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
2.2.2012 13:46:34   
jelena038
dete te spasilo.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
2.2.2012 17:03:41   
vukosava
Kad sam prvom sefu kod koga sam radila od 7 ujutru i cesto do 21 h pola godine rekla da ne mogu vise da radim za 3000 din mesecno i da nisam zato zavrsila fakultet. I da cu u trafici sigurno vise da zaradjujem, on mi je rekao "Mala, sta to glumis neku zvezdu, hoces li da te molimo da radis?" Nisam se ni osvrtala i godima kasnije je on ponavljao kako sam mu bila najbolji radnik. Neka hvala.

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2018 15:11:39   
Misha i Ljisha
E ja cu danas da dam ovoj lujci otkaz. Dosta me je masirala. Mozda sam razmazena nisam izdrzala ni mesec dana user posted image ali zena ne zna sta hoce, ja uradim kako smo se dogovorile ona smisli jos nesto. Imam utisak da bezveze radim, plus je dosadan posao a stalno i zvoca. Ok CAO!

Kako da kazem da nemam drugi "siguran" mozda bih je i trpela ali ovako nema sanse. Zena ne moze sa sobom da se dogovori.

A kamoli sa radnikom. Ali unovcicu ja sta sam saznala iz njenog poslauser posted image

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2018 15:14:03   
dddaca
Naravno da ces unovciti. Bice posla Ljiso jos user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2018 19:47:00   
Mala Elena
Ljiso, sta si radila, koji posao?

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2018 20:15:29   
mama Jo
Svaka cast Ljisho, nemoj da trpis ako ne moras!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2018 20:47:10   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ljiso, sta si radila, koji posao?

Ma kod neke zene bukvalno internet search i data entry. Medjutim zena je posvadjana sa sama sa sobom pa cas kaze razdvoj gradove i zip code cas kaze vrati kako e bilo, te razdvoj ime srednje ime i prezime te ostavi, te dodaj ovo, te dodaj ono, nemoj ovako nemoj onako. Posalji mi fajl ja kao da ga odrzim u istom formatu ona siznula sto je u tom formatu. Pokaze mi jedno pa kaze drugo. Pa sam onda vec pocela screen shots da radim kad nesto kaze da uradim. Da joj natrljam na nos. Pita me ko ti je rekao to da radis. I ja puf slicica TI! ehehe Al necu da se svadjam, niti tako nesto da trpim. Ja verujem da postoje ljudi koji ne znaju da naredjuju i da sefuju tj organizuju ali brate mili ovo je preterano a onda jos na mene svaljuje. Ili kaze to se da uraditi za 5 sati a meni trebalo 9. Pri tom ja uopste nisam spora. user posted image Ma veecras joj posaljem updateovan fajl i kazem it doesnt suite me anymore to work for you i cao

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2018 23:20:15   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ljiso, sta si radila, koji posao?

Ma veecras joj posaljem updateovan fajl i kazem it doesnt suite me anymore to work for you i cao


Carice 😊
Javi sta ri je odgovorila user posted image


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2018 23:23:37   
Mala Elena
user posted image Ljiso, ko je sisa.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.3.2018 0:06:32   
Srecko47E
Ljiso nije jedini posao.Bice ih.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.3.2018 0:12:21   
Dragce86
Ja nisam nikad za varijante lakog odustajanja kad se pocne neki posao, jer se tada covek zna i uplasiti i obaveze i odgovornosti i lako posustati, treba dati vremenu da uradi svoje. Covek se navikne na dobro jako brzo a na lose se i ne navikne, e ako to lose potraje bas prilicno, onda sam za promenu posla..

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.3.2018 6:56:45   
Misha i Ljisha
Ja poslala apdejtovan fajl ali nije bila online. Nije jos ni mail otvorila. user posted image

Dragce ne volim ni ja lako odustajanje ali ako ovo na mene lose utice i iskreno onda utice lose na moju porodicu, to znaci da je otkaz idealno resenje.

Ja opet smatram da se ne mora raditi po svaku cenu. Npr isla sam na razgovor za posao kad ono radi se od 9 do 17. Katastrofa, najgore radno vreme. Ok plata nije losa, ali sta sa tim radnim vremenom? Gde je tu moja porodica? Nisam za to. I uvek kazem, bolje mozda malo manje para a malo vise zdravlja i zivaca. Ali to sam ja.
Ja cu uvek zaraditi, ne bojim se da necu.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
1.3.2018 8:04:00   
vocicana
Dragce nisam ni ja za odustajanje, ali nema tu mnogo filozofije. Ako treba da se infarciram, da pijem lekove za spavanje a da me je pritom moje dete zeljno, da me guta pogledom, a ja sam toliko zivcana da nemam zelje ni da ga saslusam ni pogledam, dzaba ti je takav posao.
Nisam fakultetski obrazovana, na zalost, a to kazem zbog drugih ppgleda na svet, ne zato sto imam kompleks zbog toga. Znaci novac, znaci komoditet, ali naustrb mog zivota i zdravlja, nije mene moja majka rodila da me ti i ti zajebavate! Ljiso, congradulations!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
3.3.2018 0:43:24   
Sarav
Sad više nema ko da me zeza na poslu jer sam dobila premeštaj, pa mi ne pada teško pomisao da krećem da radim za 3 nedelje. Inače sam pre bila na ivici živaca, al ni u ludilu nisam mogla da razmišljam o otkazu. Zeznuto i ne ponovilo se.
A dok sam studirala, to je bila druga priča. Mogla da dam otkaz kad neko počne da me zeza i još pevušim u sebi F* u, f* u very very much..

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
3.3.2018 9:14:03   
nata11
Voci sve te razumem.S vremena na vreme naidje mi takav period da ja ne mogu spavati bez lekova. Sada sam sebi rekla nema vise toga gotovo a onda krene i zeludac na nervnu bazu. I sve neka peckanja, sitna nerviranja.. .. da prosto razumes coveka zasto ostavi posao sa diplomom i ode u Nemacku da konobarise. Bar spava mirno.

_____________________________





(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
21.6.2018 14:24:32   
mama Jo
Nisam nikada bila u ovoj situaciji... i zaista ne znam kako bih se postavila. Verujem da je to bas problem... manje-vise ako ima gomila posla da se radi, pa to mi stvara pritisak.... sa time bih se izborila! Ali da su kolege te koje stvaraju pritisak.... e to je vec vrlo ozbiljan problem!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
5.11.2018 8:21:33   
Dora89
Znate kako, ako je priroda posla problem, u smislu da je težak, da ostajete prekovremeno itd., onda mi je ok promeniti. Ali ako su u pitanju kolege, probajte da ne posustanete pod pritiskom, jer oni baš to i žele. Samo kad dođete kući ispričajte mužu ili kome želite šta je bilo, a posle toga se potpuno isključite iz toga, jer problem je u kompleksima vaših kolega, a ne u vama. Meni je tako zamalo umaklo unapređenje, koje je trebalo više nas da dobije, ali svako je imao protekciju osim mene. Zatrpavali su me poslom, vređali moju stručnost, a vrhunac je bio kad su rekli da ne mogu da dobijem to unapređenje jer nemam dovoljno radnog iskustva zato što sam bila na porodiljskom bolovanju! Mogla sam glatko da ih tužim zbog te izjave i da živim par meseci samo od presude! E, ali ne htedoh ja da ih pustim, lepo sam se branila, pa dobih i ja ono što mi pripada.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
5.11.2018 8:29:39   
vocicana
Ljudi moji, stav vam je. Pa ljudi se hrane time da te svojim ignorisanjem sjebu, ja se izvvinjavam na izrazu, nije kulturno, da te ponizavaju, ogovaraju, smestaju, ne bi li dobili na kredibilitetu. Samo se iskljucis, nabacis osmeh na lice I cutanjem I tim osmehom ih tako urnises, onda krece napad od strane tog ili tih koji milse da ti nesto mogu, na kraju slom zivaca kao nagrada ne dolaze tebi vec drugima koji uzivaju da nerviraju druge.
Ne zanima me nista, kod mene na poslu, niko nikoga vise ne slusa, niti saslusava bolje da Kazem. Drzite se porodice I prijatelja, oni su ti koji za to sluze, a posao ahaha ihihi, sto kaze moja majka I dovidjenja zdravo.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
28.2.2019 10:21:39   
Sanidej
Samo sto manje rasipati energiju na posao, odradi se korektno i hvala prijatno.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Ostaviti posao zbog psihološkog pritiska
21.7.2019 9:47:23   
MimaKos
Nikada, po lobanji bih im skakala dok me ne otpuste, bez kompromisa i ne dozvoliti drugima da uticu na psihicko stanje i mir, narocito ne zbog posla i.plate


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here