|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
11.2.2012 19:32:53   
Uradi sam
ABR kurs u Srbiji će se održati u Beogradu od 05.06.2012. trajaće do 10.06.2012.


Kurs će se održati u Hotelu Hiljadu ruža Bulevar JNA br.4 - Avala - Tel: +381 11 390 7491; +381 11 3906 779; +381 11 39 08 417

Za sve informacije i prijave možete da kontaktirate korisnika Uradi sam putem privatne poruke

Pozdrav svima

(odgovor članu Uradi sam)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
28.5.2012 16:22:55   
vukosava

IZVORNA PORUKA: cipiripi

Ja bih zelela samo da Vas pozdravim, ljubite VAsu decu  punoo punooo punooo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
30.10.2013 15:44:34   
lalaloopsy
Vidim da ovde vec dugo vremena niko nije dolazio, nista cudno...u ovoj zemlji je jos uvek sramota biti bolestan i imati bolesno dete, nemas koga da pitas, niko nista ne zna, nemas gde da procitas, forumi se ugase...jednostavno nikom nije stalo...
Roditelji sami tumaraju u pokusaju da detetu na neki nacin pomognu...raspituju se i pricaju izmedju sebe...
Lekari kao i svi nadobudni, sujetni ...nemaju nikad odgovor...osim onog BOZE MAJKO PA ZASTO NISTE DETE UPISALI U OBDANISTE...
i naravno ta prica ide u nedogled, posto socijalni radnik nije nikad u kancelariji, a kad jeste nije obavesten, ostali slezu ramenima...
Mi smo jedno 2 god imali srece da budemo kod dr. Jekic u Sokobanjskoj, Bolnici za cp, ona je bila sjajna, znanje, pristupacnst...ali kako to uvek biva otisla je u penziju...sreca sto imamo terapeute super...pa nase dete sve ovo sto jeste je zahvaljujuci terapeutima...
Da ne pominjem da su ustanove poput bolnice u sokobanjskoj, koja je inace nas najbolji centar za cp, u raspadu...tirsova nema klime ni roletne ni zavese a deca sa neuroloskim problemima leze, a majke nemaju krevet nego spacvaju na stolicama pored...a redovi ispred ambulante se protezu u nedogled...
U obdaniste cas moze da se upise, cas ne moze, cas treba u specijalno, te u obicno sa personalnim asistentom, a za njega grad nema novac,...
A DA , MOJE DETE IMA CP ZBOG GRESKE LEKARA NA MOM PORODJAJU U SRED BEOGRADA U 21 VEKU!!!
Sta reci sto vec ne znate...xoxoxo

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
31.10.2013 8:24:56   
Olga75
Lalaloopsy , dobrodosla na forum
zao mi je sto curica zbog tudje greske ima problema user posted image i nadam se da ces nam se pridruziti na svim temama da pratimo napredak user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lalaloopsy)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
9.1.2014 1:40:43   
Azra_
Moja kuma ima CP. Nikada detaljno nismo pričale o operacijama koje je imala i kroz šta je prošla. Ako je za utehu mamama koje brinu i bore se sa ovim problemom, ona je sada zrela devojka, završila fakultet, radi i brine o sebi. Najviše poteškoća ima u saobraćaju, tipa gradski prevoz i sl., silazak niz stepenice ako nema neku ogradu da se pridrži...i naravno ljudske predrasude zato što je ˝drugačija˝.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
15.5.2014 1:37:12   
maja026
molim vas za pomoc oko nekih pitanja koje imam a ticu se abr terapije ako je neko koristio abr teraopiju neka se javi ....hvala

(odgovor članu nikica)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
29.5.2014 15:46:13   
klas
Svaka vama cast svima na tooolikoj borbi. user posted image

(odgovor članu nikica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: deca obolela od cerebralne paralize
18.12.2015 18:41:23   
Mammita
Hello,

Jel se ovdje vise niko ne javlja?

(odgovor članu klas)
Direktna veza do poruke: 183
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here