|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 19:56:46   
Tiziana
Slozila bih se da je do roditelja.

Moj sin u odeljenju ima 80% dece koja su jedinici. Sve ok deca, ali roditelji izrazeno ambiciozni, deca im dodju kao projekti, 100 vannastavnih aktivnosti, to su telefoni, satici, po 10 baybladeova itd itd.. Komentari na viber grupi da ne verujes sta citas prepucavanja cije je dete bolje... Da me ne razumete pogresno, ne mislim da je po defaultu tako,taman pisla. Moj sin se druzi najvise sa jednim decakom koji je jedinac, divno dete, divni, fini, NORMALNI roditelji. Ali nazalost vecina nije bas takva, barem u ovom nasem okruzenju. 
A da dodam da dete moze da bude bezobrazno i nevaspitano pa sve da ih je deset_oro dece

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 19:59:41   
MimaKos
Takodje kod nas primeri u vrticu, vrlo slicni.. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 20:00:09   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Slozila bih se da je do roditelja.

Moj sin u odeljenju ima 80% dece koja su jedinici. Sve ok deca, ali roditelji izrazeno ambiciozni, deca im dodju kao projekti, 100 vannastavnih aktivnosti, to su telefoni, satici, po 10 baybladeova itd itd.. Komentari na viber grupi da ne verujes sta citas prepucavanja cije je dete bolje... Da me ne razumete pogresno, ne mislim da je po defaultu tako,taman pisla. Moj sin se druzi najvise sa jednim decakom koji je jedinac, divno dete, divni, fini, NORMALNI roditelji. Ali nazalost vecina nije bas takva, barem u ovom nasem okruzenju. 
A da dodam da dete moze da bude bezobrazno i nevaspitano pa sve da ih je deset__oro dece

U potpunosti se slažem sa tobom.I deset_oro da ih je,ako su nevaspitani i bezobrazni,ništa ne vredi.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 20:21:17   
doramar11
Deca kao projekti, bas grozno zvuci.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 20:23:15   
MimaKos
Kod nas je slycaj da iskreno mislim da roditelji svoje komplekse lece kroz dete, i da je problem u prezasticenosti deteta.

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 20:25:46   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

Kod nas je slycaj da iskreno mislim da roditelji svoje komplekse lece kroz dete, i da je problem u prezasticenosti deteta.
Ma ko bi ga znao šta je,ode narod u aut


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 20:27:23   
MimaKos
I uglavnom su dete kasnije dobili, barem nasi primeri, i verovatno iz zelje da mu nista ne nedostaje, naprave glupost


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 20:28:52   
doramar11
Kaze mm ako se i razmazi, odmazice ga zivot kasnije :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
11.7.2019 20:28:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: MimaKos

I uglavnom su dete kasnije dobili, barem nasi primeri, i verovatno iz zelje da mu nista ne nedostaje, naprave glupost


E tu se ne slažem,ja 46,muž 48 a dete 9,a nije razmaženo


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li su jedinci razmaženi?
21.7.2019 13:34:51   
MimaKos
Kod nas je takav primer, ne znaci da je pravilo. Ima i kod roditelja u 25 razmazene dece


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 85
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here