|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca manekeni
17.3.2009 9:52:56   
Anoniman
Da li biste upisali svoje mališane na manekenstvo? Da li mislite da je to dobro ili loše za njihov razvoj?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca manekeni
17.3.2009 10:03:13   
eugenija
Pa zavisi od njihovih interesovanja, talenata i želja...
Ne bi ih upisala ukoliko imaju 0-8 godina.. tada ne znaju šta bi, i sve bi i ništa bi...user posted image user posted image Šta on/ona zna šta je manekenstvo sa 5 godina.. Pih...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca manekeni
17.3.2009 10:22:50   
afrodita
E pa ja imam iskustva u tome sa svojom cerkom.
Ovako: Ja sam jako zelela da moja devojcica igra
folklor, jer puno putuju po svetu i folklor je jako
popularan u nasem gradu. Moja devojcica je rekla
da ona ne voli tu nosnju, ne voli tu muziku,
ona voli brzi ples i lagane haljinice.
Ne mogu dete upisati na nesto sto ja volim!
Upisala sam je na latino i standardne plesove
gde je imala i veoma dobrih uspeha i rezultata.
Pozelela je i da je upisem u manekene, isla je i bila
clan 4 godine. To je po meni veoma korisno da se
dete zasiti svega toga dok se jos roditelji pitaju.
Jadne su one koje same potpisuju razno razne ugovore.
Danas bi ona vise volela da je instruktor malim manekenima
nego da je manekenka. I dalje se nalazi u toj skoli manekena
ali se opredelila za ples - dzez balet i show dance.
user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca manekeni
17.3.2009 10:32:03   
Anoniman
Ne znam... ja ne volim kada vidim klince, baš male, što eugi reče 0-8god, ma kakvih 8god, možda imaju 4god... meni je to bezveze kada devojčica prošeta i još i vrcka, vidiš da su je učili da vrcka, pa vrcka toliko da jedva hoda, a dečaci jadni... samo što ne protrče pistom. user posted image

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca manekeni
17.3.2009 10:38:18   
sani
ja mislim da je to vise uticaj roditelja tj njihove ambicije  ali ima i do zelje djeteta tj uticaj okruzenja, npr moja kcerka (u maju ce imati 4 god) zeli da ide na balet, a niko u kuci nije potencirao taj balet ali teta iz vrtica ide na balet (i ako u ovo nisam sigurna jer je to cak bila moja teta u vrticu) i vjerovatno kad je upisemo da ce to biti neko vrijeme i proci je 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca manekeni
17.3.2009 10:39:45   
afrodita
Moja se bavila sa manekenstvom od 10-14 god
Nemam nista protiv onih malih sto setaju.
To je stvar ukusa. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca manekeni
17.3.2009 10:43:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: afrodita

To je stvar ukusa. user posted image



Ma naravno.

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca manekeni
18.3.2009 10:43:04   
bebać
naravno da ga nikad ne bi prisilila na nešto što on ne želi,pa čak i ako je to moja neostvarena ambicija ili želja(ja sam se kratko bavila manekenstvom i modom).ili kao što neko reče dok je baš mali pa i ne zna gdje i šta,ali hajde mama i tata to hoće..ali kad moje dijete poraste i ako pokaže sklonost ka tome,ja ću mu rado pomoći i učlanit ga...mama će mu i korake pokazatiuser posted image user posted image user posted image šalim se malo,ali jako mi je bitna u svemu njegova želja i njegove ambicije,pa posle svega toga onda ja i moja nastojanja

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca manekeni
31.3.2009 15:47:19   
Anoniman
Smatram da je manekenstvo užasno opasan svet, i opasan život. Mislim da nikada ne bih detetu pričala o manekenstvu sa simpatija, sve u svemu: daću sve od sebe da mu manekenstvo ogadim.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca manekeni
31.3.2009 15:52:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Smatram da je manekenstvo užasno opasan svet, i opasan život. Mislim da nikada ne bih detetu pričala o manekenstvu sa simpatija, sve u svemu: daću sve od sebe da mu manekenstvo ogadim.


ista sam ti ....
cak mi je od jedne kuce bilo ponudjeno za cerku da reklamira proizvode dok je imala godinu dana i ja sam to ko s nokta odbila ... ne zelim da mi dijete ima uopste veze sa tim

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca manekeni
31.3.2009 15:55:16   
Anoniman
Ma da... moje dete jeste izašlo u novinama, slučajno, slikali ljudi po parku... pa se zadesilo moje dete, ali nikada ga ne bih namenski postavila na reklamu ili modnu pistu. Vidi i ovo: beba na reklami KLIK

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca manekeni
31.3.2009 17:59:25   
Verus
Totalno sam protiv toga, ne bih htela da tako mali razviju utisak da je sve u zivotu samo lepota, ili se samo svodi na to, a svet mode je jedan povrsinski svet, da tako kazem, znaci jedno veliko NE, kasnije, kad se vec razvije kao osoba, i kada ga naucim pravim vrednostima zivota, onda da, ako je dete lepo, ide mu, zasto da ne zaradi novac na laksi nacin (dok god tu ne bude nesto sumnjivo tipa sex i druge lose stvari), valda ste me razumele...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca manekeni
31.3.2017 12:05:57   
emicaa
Ja uopste nisam za to,dijete treba da bude dijete.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca manekeni
31.3.2017 13:49:54   
Sanjica26 RR
Zavisi u sta spada ovo deca manekeni. Ako je kao u onoj emisiji na TLC-u onda sam protiv toga. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca manekeni
31.3.2017 18:32:02   
IvanaSK RR
Dok je to u nekim granicama onda u redu. Ali uciti dete da je spoljasnji izgled najbitniji, to nikako.
A i sto rece Emica, dete treba da bude dete.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deca manekeni
31.3.2017 21:32:50   
branki*
da ih upisem sama na manekenstvo,ne,ne bih.sta ce im to.ali,ako bi ih mozda neko zapazio,pa pitao da ucestvuju u nekoj reviji ili reklami,moguce da bih.bozu mog su trazili pre neku godinu da bude u nekom filmu domacem.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deca manekeni
31.3.2017 23:02:55   
vikiveki
Nisam ni ja za to da deca budu manekeni,na prvom mestu zbog toga što se deca nalaze u periodu intezivnog razvoja.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deca manekeni
1.4.2017 6:00:36   
Mariya
Juče mi se jetrva pohvalila kako njen šestogodišnji sin ide da radi svoju prvu reviju sl.nedelje za beneton.
Mali je riđokos sa plavim očima,veoma interesantna pojava,(ne lep nego interesantan), neko joj je predložio da bude maneken a ona se primila,upisala ga na kurs, nedeljom ga vodi za Bg na kastinge i eto sad počinje da "radi" kako to da nazovem drugačijeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 1.4.2017 6:01:53 >

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deca manekeni
1.4.2017 14:39:01   
emicaa
pa da radi da.ne znam,meni je to bas nekako previse.znate one americke lude majke sto tjerju djecu da idu na izore ljepote,sminkaju ih i maltretiraju na milion drugih nacina.To je meni za oduzimanje starateljstva.Mozda je do mene,mozda pretjerujem ali mi je prestrasno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...
Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here