|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.10.2020 23:23:06   
jess021


IZVORNA PORUKA: mikica88

Zavisi , prilagodis se. Probala maramu jesam.



Sa bebom? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.10.2020 23:23:38   
mikica88
Naravno

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.10.2020 23:25:24   
jess021


IZVORNA PORUKA: mikica88

Naravno



Sjajna si, bravo

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
6.10.2020 23:26:51   
mikica88
Nego kako. Strpljenje samo i polako. Prilagodi se i telo i kicma.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
7.10.2020 17:20:11   
Maruska15
Joj mi smo kupili kengura. I ja stavim Natu i krenem u obliznji market. Imala je 3 meseca i oko 6,5kg mislim. Žene drage,na pola puta sam takve bolove u kičmi dobila,ustvari ukocila sam se.. Počela sam bukvalno da plačem i korak po korak nazad kuci.. Upetljala sam se,ne smem dete da skinem sa sebe da mi ne padne iz ruke,znači crkla sam od straha.. Da li je to bilo jer mi je radjen carski rez i spinalnu sam primila,vise puta su me boli.. Nemam pojma. Ali tad sam se zarekla nikad vise ni blizu kengura... 


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
7.10.2020 22:29:27   
Didy
Ja sam se baš bila ispraksala s maramom da je začas namestim i da uživamo. Moja deca su bila velika i teška, uvek dosta krupnija od vršnjaka i opet mi nije bio problem da ih nosim u slingu. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Maruska15)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
7.10.2020 22:40:48   
Didy


user posted image
user posted image

user posted image
Odlično mi je služila kad idemo u šetnju po šumi gde kolica ne prolaze. Takođe je i mm nosio decu u marami. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
7.10.2020 23:17:51   
emicaa
Ja sam sam Doru bas dosta nosila u marami.Ona je bila jako zahtjevna beba,pa mi je bilo najlakse da je ubacim u maramu i sve zavrsim po stanu sa njom.Davida sam samo par puta,on nije bio odusevljen maramom.

Didy to si ti,pojma nisam imala kako izgledas 😊

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
8.10.2020 0:46:32   
Didy


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Didy to si ti,pojma nisam imala kako izgledas 😊



To sam ja pre 10 i po i pre 8 i po godina, tako da je dikutabilno reći da l sam to uopšte ja. 😁

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Kengur nosiljka/sling marama
2.2.2021 3:27:49   
articlesboxes
virtual phone system service
he then shot a very last-spherical 76 on the carmel, ind., path on wednesday to finish in a tie for 2nd with a 4-over 220, 4returned of winner john marshall butler.i played super,” daly ii advised the indianapolis megastar. “it'd had been cool to win, however i still have time. just a couple horrific 3-putts each days, however apart from that i played incredible.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 510
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 19 20 [21]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here