|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
24.7.2017 20:22:52   
Dragce86
Mi smo u porodilistu koristili za dohranu HIPP combiotic i bilo je ok, htela je da jede. Nakon treceg dana sam uspela pomalo da dojim, pa sve vise i vise, hvala Bogu, tako da smo za celih 6 meseci mozda 3-4x napravili HIPP combiotic kada smo negde putovali sa njom. Inace, ne dopada mi se kako mirise ( smrdi ) ova formula. Nisam probala druge, te ne mogu reci, ali osecala sam zadah kada podrigne...ne znam kako je mogla to jesti, valjda glad terala :(

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
24.7.2017 22:21:04   
Anck Su Nmaun
V sam menjala par dohrana Bebelac, Aptamil, Impamil pa onada onu Dm-ovu sve je on voleo. Bebelac mi je nekako naj bolji uvek bio.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
18.10.2017 0:34:41   
MamaNecaVo
Ako beba sisa koja je svrha davanja dohrane pa i kada ste na putu.
Majka moze pripremiti obrok u flasici za bebu i poneti u termosu (pumpicom il irucno) i naravno,majka je uz bebu pa je obrok uvek tu (dojenje,na putu nije problem nikakav).

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
7.12.2017 0:10:12   
Srecko47E
Tako je.
Bebi sisavcu se dohrana ne daje ni kada se putuje.
Ja uvek imam u frizideru za put dve flasice spremne.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
5.12.2018 4:40:57   
Misha i Ljisha
E ovako vec duze vreme mislim da se P od adc dize uzasna kiselina. Vi to ne mozete da zamislite. On podrigne bljucne uzasno smrdi zaplace i trlja nos i redovno se zagrcne da moram da ga okrecem i vise puta na dan. Tacno od kiseline. Uzasni momenti za nas kao roditelje. I ja uzmem Nan obican ne za alergicare. I kazem mm ok imace gasove. Imao je gasove ali nam se nije davio od kiseline po ceo dan.I juce stvarno nijednom mu se nije vratilo u nos. Nijednlm. Nisam ga okretala niti je imao kiselinu. Ja sad ne znam sta da radim? 

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
5.12.2018 4:42:27   
Misha i Ljisha
Da zaboravih da kazem da sam mu nocas dala adc i evo budna sam jer mu je trgla na nos kiselina pa je drekao i bili smo budni od pola dva. Jako ga je mucila kiselina 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
5.12.2018 9:13:06   
IvanaSK RR
Ljiso, ako mislis da mu vise odgovara obicno mleko, koristi onda obicno.
Sin je pio Nan, a maca ono sto se proizvodi kod nas, ne mogu da se setim imenauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
5.12.2018 13:59:15   
Ana RR
I Marko je pio Nan, odgovarao mu je.

Peace ti je spomenula još neko mleko, da li si to probala?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
5.12.2018 15:11:57   
vonavoj
Nastavi sa tim mlekom,haha.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Promena AD mleka i reakcije?
21.7.2019 12:52:31   
MimaKos
Mi smo za kasice uzimali babylove iz DM a i odlicno je prihvatio, nije bilo reakcija.. 


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here