|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
8.4.2009 14:50:34   
Anoniman
Ma otkud sam smela da mi kažem da me smaraju? Ne smem ni sada da im kažem. Imam 28 godina i ne pušim pred tatom...
Ali to ne sme ni moj brat da im kaže.

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
8.4.2009 14:50:54   
Anoniman
pa Mihi nije se uklopio u drustvo...naravno cim je dijete OK odma je streber... sta ce im skola....trebaju postati probisvjeti i idioti... lopovi...narkomani...
Boze me sacuvaj sve gore i gore

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
8.4.2009 15:24:06   
bebać
Slažem se Lenkka,danas je sistem vrednosti drugačiji totalno,ama baš totalno,i mnoga djeca padaju pod taj uticajuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
9.4.2009 9:03:52   
Lu
Djeca su danas jako nekulturna,ja propadam u zemlju kad za mnom dobacuju klinci koji su 5-6 razred a mogla sam im biti mama,pa mislim stvarno ja kad sam išla u 5 razred dečki iz razreda su se sramili reći nekoj djevojčici da im se sviđa.
U pravu ste sve se promijenilo,sve je uvrnutouser posted image
Bože sačuvaj,samo da bi dijete bude normalno u svakom pogledu ništa više ne očekujem!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
10.4.2009 23:29:52   
Anoniman
Evo iz neke druge teme neka razmišljanja koja se po meni uklapaju ovde...

IZVORNA PORUKA: šarolta
...
Meni i mojim curama je potreban mir i normalan život i boriću se do kraja da nam to obezbedim! Muž ko muž, danas to jeste, sutra možda nije ali moje cure tek treba da se rode, one su mi bitne! Za njih se vredi boriti, mislim da se slažete s tim... 


IZVORNA PORUKA: Jacaca

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Da... muž danas jeste - sutra nije, ali ja na to gledam malo drugačije.

Deca su danas mala, za čas velika i odoše svojim životom, a ti ostaješ sa onim sa kim si odabrala biti... sama... sa ocem svoje dece... ili sa nekim trećim...

O tome razmisli...





Potpisujem ovo, moj muz i ja smo ostali sami, moja cerka ima 21g studira i trazila je da zivi sama sto smo joj i omogucili iznajmili smo joj dvosoban, prelep stan u centru, ja joj placam stan i dazbine oko 200e a otac joj daje 100e za troskove zivota jos kod mene i raducka nesto pa dobija oko 200e za to ona je presrecna sto je sama ali sve ove pare kaze to je mizerno malo, ja mislim da nije, da je i previse, posto mora da nauci da se uklopi u ono sto ima, sa tim da joj ja placam lekare, zubare, lekove i po nekada ruca kod mene tada joj opet gurnem kintu i u mom centru se farba, fenira, sunca, rekreira, depilira, ...........a u kaficu se takodje samo potpisuje, pa sam htela da vas pitam da li sm ja luda ili ona preterano trazi???????? Inace da se vratim na pocetak deci od preko 20g mi vise nismo potrebni samo nase pare a to je zalosno jako, zato se treba drzati muzeva, ali samo ako oni to zasluzuju.


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
10.4.2009 23:33:37   
Anoniman
E, Jacaca da ti odgovorim sada...

Ako sam dobro shvatila, tvoja ćerka ima sledeće:
- 200eur sve vezano za stan u kome živi sama
- 100eur džeparca od tate
- 200eur zaradi
- frizura, manikir, pedikir, solarijum plaćen kod tebe
- kafić na potpis

I malo joj je??????

Nemoj me krivo shvatiti, ali sa 300eur, koje treba da troši samo na hranu i ustvari ne znam na šta još (možda garderobu)... Ja bih sa tim parama super živela... pa to je skoro kao moja neto plata! user posted image

< Poruku je uredio Tasha RR -- 10.4.2009 23:35:49 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
10.4.2009 23:37:26   
Sneža
Uh,Jaco,neznam šta bi onda za tvoju ćerku bilo dosta love,ja sam o ovome sve što ti njoj pružaš mogla samo da sanjam u tom uzrastu,a Šarlotina priča mi je nešto sasvim drugo...

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
10.4.2009 23:39:08   
Anoniman
Zato sam i prebacila to ovamo... mislim da je njena priča za ovde... ali bez Šarlotinog uvodnog posta, nema smisao cela ova priča. 

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
10.4.2009 23:40:07   
Sneža
Da,razumela sam.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Djeca koja imaju sve,a i više od toga!
10.4.2009 23:47:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ako sam dobro shvatila, tvoja ćerka ima sledeće:
- 200eur sve vezano za stan u kome živi sama
- 100eur džeparca od tate
- 200eur zaradi
- frizura, manikir, pedikir, solarijum plaćen kod tebe
- kafić na potpis

I malo joj je??????

Ovo je strasno ako joj je malo!
Ja za celih godinu dana ne vidim 200 eura! Al zivota mi mog je tako BUKVALNO!
Juuuuuu gde ja zivim!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.4.2009 23:48:37 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here