|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
26.9.2015 0:41:10   
zece
cudno bas cudno histeroskopije bez anestezije ja sam radila hsg bez anestezja ali je bio dosta bolno

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Histeroskopija
28.9.2015 16:46:24   
radoznalamala
Proverila sam nekoliko puta, u Valjevu se i hsg i histero. rade bez anestezije, zašto... pojma nemam :-( Najgore mi kad kažu "nemoj se to brukati, ne boli to mnogo" !
U četvrtak idemo kod Bana na konsultacije, pa ću probati da "cvilim", možda se sažali ;-)

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Histeroskopija
28.9.2015 17:22:44   
Yellena008
Probaj da cvilis sto vise,jer dijagnosticka verovatno ne boli tako mnogo,ali ako treba operativna onda je potrebna anestezija. Pitaj jel mozes da platis anesteziju mozda? Mislim bolje i to nego ceo proces vto.

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Histeroskopija
1.10.2015 19:14:56   
radoznalamala
Evo sam opet...user posted image
Konsultacije prosle odlicno... svi prikupljeni rezultati su i vise nego dobri...
Cekam ciklus za koji dan, pa da zakazujem histeroskopiju (uspela sam da odcvilim za lokalnu anesteziju) user posted image
Posle toga idem po upute za prvostepenu komisiju user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Histeroskopija
1.10.2015 19:48:16   
Lisa Simpson
Ču nemoj se brukati. KRETENI!!!!

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Histeroskopija
5.5.2016 16:26:59   
zece
Sutra idem na operativnu histeroskopiju

(odgovor članu melania)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Histeroskopija
21.3.2018 11:35:19   
ivannna
Zece-znam da je dosta proslo al molim te napisi svoja iskustva,znacice devojkama koje tek treba da idu

mene to isto ceka,posle neuspesne vto dr mi je predlozila histeroskopiju sa eksploracijom materice i uzimanje biopsije

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Histeroskopija
24.8.2019 21:36:24   
Duškić
I ja bih volela da neko napise ako ima iskustva.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Histeroskopija
26.8.2019 18:21:14   
Anoniman
Ja sam prosla histeroskopiju...u ns. Sve je proslo relativno brzo, dobijes anesteziju i za 40 min sam bila gotova. Probudis se, malo krvaris nista strasno i cekas rezultate. Dobijas ih tek kad sve devojke koje su taj dan zakazane prodju to isto. Otprilike od 6-13h. Neko ce doci da vam protumaci nalaz i sta dalje, za to vreme cekas i leskaris u sobi. 

(odgovor članu Duškić)
  Direktna veza do poruke: 484
   RE: Histeroskopija
27.8.2019 5:54:09   
Duškić
Hvala na odg.
Seku su vratili, neki nalaz joj nije bio ok, pa treba ponovo da se javi.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Histeroskopija
8.10.2021 15:39:47   
Anoniman
Radjena mi je histeroskopija polipa 20.09.2021 do intervencije sam pila microginon, dobila sam 22.09.2021.danas je 19-ti dan kako krvarim sve po malo, nemam bolove.. Sledece nedelje idem na kontrolu, ali se plasim nzm da li je normalno da toliko dana krvarim..? 

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 486
   RE: Histeroskopija
10.10.2021 18:44:08   
Melbo
Možete krvariti sve do sledećeg ciklusa. Tako je meni dr rekla. Važno je da to nije intenzivno krvarenje, već kao neko čišćenje, da nema bolova i da nema neprijatnog mirisa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Histeroskopija
26.11.2021 14:20:38   
Friday
Pozdrav devojke ako vas ima:) Treba mi preporuka za privatnu histeroskopiju u Beogradu ako je neko radio, gde i koja je cena? Hvala unapred.


(odgovor članu Melbo)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Histeroskopija
26.11.2021 20:44:53   
Melbo
Klinika Radojčić kod Hrama, cena 50000. Ne oset_i se intervencija, niti anestezija, uđeš i za sat ipo sve ukupno ideš kući.

(odgovor članu Friday)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Histeroskopija
29.11.2021 13:31:00   
Friday
Hvala Melbo 👍


(odgovor članu Melbo)
Direktna veza do poruke: 490
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here