|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 12:50:18   
Ana RR
Ja sam dobila milion tih porukicauser posted image

Srećna vam nova godina, curke drageuser posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 13:31:10   
pepeljuga
drage ringerajke, srecna svima nova godina, sve najbolje!!!!!!

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 13:44:08   
simke
Srećna vam Nova 2011. ženeuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 14:12:51   
bebać
od mene sve najbolje curke.....trenutno i nemam neku inspiraciju za čestitku pa s tim neću ništa ni počinjatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 14:34:10   
Jele
Drage žene želim vam srećnu 2011., zdravlje deci, vama, mužićima i porodicama, puno sreće, ljubavi, kraj krize, bolje poslove, veće plate, više sexa, veselja i osmeha!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 16:32:23   
minna
Srecna nova godina svima!!!! user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 16:33:29   
Anoniman
Zdravo - živo , žene user posted image

Nadam se da ste fino dočekale Novu user posted image
Meni je baš bilo lepo , jedva sam čekala ponoć da raskupusam poklone user posted image
. Ovoga puta je muž potrefio sa parfemom , inače mi se na njegove cvetne note do sada bljuckalo user posted image user posted image

Eto , šta da vam poželim ? Već napisah na FB profilu - na prvom mestu , želim da se u buduće manje opterećujete da li je vaša čaša do pola puna ili prazna - budite zadovoljne što imate čašu (tu "poentu života" sam skontala juče posle 2 gutljaja Bejlisa user posted image ) . Putujte svetom i tražite male stvari koje nose velike radosti . Rasipajte ljubav i osmehe , meni jedino to nije žao da rasipam . Novca nemam , a i Deda Mraz je nešto utajio , moraćete da zarađujete same user posted image . Taj novac nek se bar u zdravlju potroši . Živeliiii ! user posted image

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 16:46:35   
Vučko.ba.
sretna vam nova godina drage moje rr jaranice

_____________________________

PENDREK JE ČUDO, MOŽDA ČAK I VEĆE NEGO HEPEK

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 16:59:12   
Maya21
Svim ringerajkama, mamikama, trudnicama, trudilicama i cekalicama, malim ringerajcima i ringerajcicama, puno zdravlja, srece, smeha, uspeha i para!

* S * R * E * C * N * A *
* N * O * V * A *
* 2 * 0 * 1 * 1 *
* G * O * D * I * N * A *

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 17:12:11   
aleksandrova
Srecna Nova svima,sve najbolje u 2011 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 17:16:59   
eni26
★˛˚˛*˛°★SRETNA NOWA 2011 I SWE NAJBOLJE ♥ ★* 。*★* ˛.*.★*.˛* .˛。*.★.*˛.¨*.★ ♥ .*.*★*.★*
˛°_██_*.。*./ ♥ \ .˛* .˛。.˛ * * . ★˛˚˛*˛ *. ★ ♥
˛. (´• ̮•)*.。*/♫.♫\*˛.* ˛_Π_____.♥
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛*★* ˛.*.★*.˛* .*˛
*(...'•.. ) *♫˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬*˚ .˛ ...★..*.*★*.★*

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 17:17:40   
Vika
U čašu zdravlja da se dolije,
ljubavi, para da se prolije!
Osmehe sreće svi da delimo,
jedno drugom dobro  želimo

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Rajin doček 2011.
1.1.2011 18:33:16   
Sonreir
Drage zenice, zelim Vam sve najlepse u Novoj 2011. Jos puno bebica, zdrave decice, sto manje problema, sto vise radosti i puno decijih neiskvarenih osmeha!!!

P.S. Nensi, sto ti je frka da popijes casu vina, i ja dojim pa sam popila punu casu vina, i posle toga je sve bilo tako lepoooooooooouser posted image a bebac spava i sisa normalno kao i inace user posted image

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Rajin doček 2011.
2.1.2011 12:11:41   
dijana1*
Drage moje srecna vam nova godina i zelim vam sve najbolje user posted image

SRECNA NOVA 2011 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sonreir)
Direktna veza do poruke: 189
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here