|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: gutanje predmeta
15.7.2015 15:14:39   
mila83
World,taj tvoj bebac je bas radoznaouser posted image
Amdn,i moj sin je do tog uzrasta znao ruke povremeno u usta da stavlja,dok cerka recimo nije,brzo se odvikla toga a i nije nesto preterano stavljala predmete u usta.A sto setice tog smokijasa ulice,sin je isto hteo,kaoi kokice,pa sam mu ja pored objasnjenja da je to prljavo i puno bakterija,rekal da ostavi kuci da pojede,jer njemu to ne smetauser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: gutanje predmeta
15.7.2015 22:18:28   
Mariya
Sad sam se setila, H voli da žvaće magnete sa frižidera, ima ih nekoliko koji su sunđerasti, mekani, te voliuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: gutanje predmeta
15.7.2015 22:26:25   
amdn
ma nek zvacu samo da ne gutaju,
nas sad cesto zavrne majicu pa gricka ranflu, ne znam dal je video od nekog u vrticu, to ranije nije radio

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: gutanje predmeta
15.7.2015 23:23:30   
mila83

IZVORNA PORUKA: Mariya

Sad sam se setila, H voli da žvaće magnete sa frižidera, ima ih nekoliko koji su sunđerasti, mekani, te voliuser posted image


Ja sam sve magnete podigla sa frizidera na aspirator iznad sporeta,bas zbog toga user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: gutanje predmeta
15.7.2015 23:54:55   
Mariya
Mu imamo toliko magneta da ne bi stali na aspiratoruser posted image jer i luci vili da ih slaže.podigla sam ih da ne moze da ih dohvati ali luci nekad zaboravi da ih vrati.imamovplasticne u obliku slova,imamo puno pljosnatih i te neće,ali te male sunderaste voli,jao,te sreće kad ih se dokopa!!user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: gutanje predmeta
16.7.2015 0:01:23   
vikiveki
user posted image Baš je širok spektar stvari koje naša deca guraju u usta i žvaćuuser posted image šta im sve neće pasti na pamet

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: gutanje predmeta
16.7.2015 10:13:53   
mila83
M imamo 15 ak magneta,sve oni gipsani ili keramicki.A imala sam ta slova ,pa su nestala u akciji jos kada je sin bio tako mali user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: gutanje predmeta
16.7.2015 20:56:05   
Bibilib
Moji hvala Bogu nisu nista progutali ali su svasta stavljali u usta,evo Aki je pre neki dan stavio bateriju u usta kad sam ga videla,odsekla sam se....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: gutanje predmeta
17.7.2015 12:53:08   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: mila83

M imamo 15 ak magneta,sve oni gipsani ili keramicki.A imala sam ta slova ,pa su nestala u akciji jos kada je sin bio tako mali user posted image

user posted image ja nisam ni svesna šta nam je sve nestalo u akciji tokom godinauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: gutanje predmeta
17.7.2015 13:59:42   
mila83

IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: mila83

M imamo 15 ak magneta,sve oni gipsani ili keramicki.A imala sam ta slova ,pa su nestala u akciji jos kada je sin bio tako mali user posted image

user posted image ja nisam ni svesna šta nam je sve nestalo u akciji tokom godinauser posted image


user posted image ko to zna user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: gutanje predmeta
17.7.2015 16:03:43   
vikiveki
user posted image moj S. tačno zna gde je šta sakrio,kada nam nečega u kući nema a treba nam,ja samo pitam S. gde si to ostavio, a on ide i negde iz njegovog budžaka vadi predmete.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: gutanje predmeta
17.7.2015 16:20:47   
veselicaa
Ja sam sve sitne stvari sklanjala i sakrivala dok su A i S bile bas male.Kanije im lepo objasnim da ne sme da diraju i nema problema.Pre neki dan deverov sin punu saku napunio sa sitnim parama,ja kada sam ga videla,nije mi bilo dobro.Mada vidim da mu ne brane a rekla sam im koliko moze da bude opasno kada se proguta novcic.To ne razumem kod roditelja,zasto dozvoljavaju deci nesto sto je potencijalno opasnouser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: gutanje predmeta
17.7.2015 17:23:00   
mila83
Ni ja to ne razumem Veselice,imam isto u bliskoj familiji ljude koji svojoj deci svasta dopustaju,kao bude im slatko,a posle...ne volim i ne govorim im,pa rekla sam ti..a ja ispadnem neka vestica ili cudak sto razmisljam unapred.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: gutanje predmeta
17.7.2015 21:37:15   
vikiveki
Veselice, ima svakakvih roditelja; njima je lakše da im deca rade svašta nergo da vode računa o tome.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: gutanje predmeta
17.7.2015 21:48:07   
mila83
U pravu si Viki,samo da imaju sto manje obaveza i posla sa decom..pa treba se sa njima i igrati i zabaviti ih kako treba...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: gutanje predmeta
28.9.2015 2:14:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: joca^^

Moja Petra jednom progutala moju burmu, posto sam imala obicaj da je skidam uvece, ona dohvatila i cap usta. Ja je gledam, ona se smeje. NIje mi dala da joj gurnem ruku u usta, pa sam je vodila kod lekara, on je sve lepo sredio. Od tad nosim burmu stalno na ruci.



Ju, pa kako ste izvadili?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu joca^^)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: gutanje predmeta
25.10.2015 16:14:13   
branki*
Naravno da nijedan dan ne moze da mi prodje bez trzavica!vodio ga mm danas u park i dolaze kuci,ovaj moj sav unezveren-progutao je b kamen!ja kako,kakav,mm poce da je nesto muljao po ustima i on mu izvadio,jer nije hteo da pljune i kaze posle mu se opet ucinilo da nesto muljha i brkao mu prstima po usnoj duplji i kaze da se b tad kao malo zagrcnuo kao da ce da povrati.i sad pojma nema da li je uopste i bio kamen.odosmo kod hirurga,on mu malo pipao stomak,kaze sve ok,da pratimo stoliucu,ako pocne da povraca ili nesto da se desava sa njim,da ga dovedemo.i sad cekam da kaki,danas i sutra pa da vidim.kog ce da nije nista ni progutao.ajoj,samo neki problemi!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: gutanje predmeta
20.3.2021 21:15:05   
dunja RR
Malopre se ućutala, i sakrila se da je ne vidim. Vidim da se ne odaziva, ustanem, pronađem je, ona, u ćošku, našla malu Nivea kremu paala sa police), otvorila je i liže, negde 1/5 je pojela i oblizuje se. Evo i sada ulazi, i gleda je a ormanu, sa čežnjom. Blesača, stalno bi nešto da jede, žvaće, ali kremu je prvi put probala.
Često se pitam da li je nešto od igračaka završilo u stomaku. Jutros sam joj našla zelenu voštau bojicu u ustima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: gutanje predmeta
20.3.2021 21:50:13   
Sanjica26 RR
Ona je stvarno hit🤣 Dopada joj se ukus kreme😄



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: gutanje predmeta
20.3.2021 23:51:53   
flamingos
Dunja,duša mila.Voli dete da proba,a izgleda da joj se svidela.Proćiće i ta faza.Ljubi je puno.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here