|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 17:05:55   
NadaR
Jaoooooo drage moje,nisam zivauser posted image
Evo ovako... Trebala sam na fax i mm dosao da mi pricuva Milosha i ja otisla.
Normalno sam vozila posto je guzva, idu ljudi s posla,klinci,dakle 60 uvrh glave.
Iz jedne sporedne ulice mi je izletio nekakav idiot ,znaci skroz pred mene. Vidjel sam da nemam kud,tu sam par metara od njega,desno od mene na trotoaru grupice klinaca a lijevo mi dolazi bus u susret.
I nista, ja pokusam da se provucem izmedju njega i busa. Zivot mi je prosao u sekundi pred ocima.
Sreca pa su kod nas stari busevi,uspio se zaustaviti par metara ispred mene.
Oduzela sam se. Ne osjecam jos noge,niti znam kako sam se dovezla.
Morala sam to podijeliti sa vama
Nadam se da niste prozivjele nista slicnouser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
30.4.2009 17:08:13   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 17:09:07   
Sneža
Nado srce,Bogu hvala,pa je sve dobro završilo,mogu misliti kako si potrešenauser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 17:10:49   
NadaR
On uopste nije pogledao ima li ista kad je izletio.
Tamo Gagi kod onog kafica Robinzon ,onoj ulici sto ide za Rebrovac. Znas koja je guzva ondjeuser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
30.4.2009 17:13:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 17:18:12   
NadaR
Nisam imala kud, samo sam mislila da necu u djecu pa makar i poginula!
Dobro se zavrsilo,hvala Bogu... ma zivot je lijepuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 17:25:33   
ljubičica
Mene  je pre nedelju dana udarila jedna debilka. Ja imala pravac i išla nekih 30km/h jer su tu dve škole, klinaca koliko hoćeš, a i ležećih. I tu na jednoj raskrsnici vidim tu debilku kako gleda ka meni i ko veli videla me! A ja za svaki slučaj pogledam levo uvek kada tuda prolazim i vidim tu idiotkinju kako uopšte ne koči i zeva negde! Kad je ona mene spucala u zadnje levo krilo nešto je i u meni puklo! Ja izletim iz kola i krenem da urlam:"U ŠTA GLEDAŠ!!! KAŽI MI U ŠTA GLEDAŠ!!!" A, ona se prepala, kad je nisam ubila!!!! Uhvatila se za volan i ponavlja samo što ne zaplače:" Izvini, nisam te videla, nisam te videla, izvini..."
A, ja njoj :"Izlazi napolje sad ću da ti jeuser posted image  mater! Izlazi napolje, razbiću te!... i još svašta nešto sam joj rekla user posted image "
I čujem iza leđa kako viču:" Ej, pazi na auto!"
Ja se okrenem, a kad ono, u svom onom besu ja zaboravila da povučem ručnu i meni auto krene niz ulicu!
A, ja kao u onim akcionim filmovima trčim za kolima, uskačem unutra i kočim! I onda sam zvala muža da dođe...
Inače tada sam krenula da drugarici kod šnajderke proverim cenu za šivenje haljine... Ja je posle zovem i kažem joj:"Milice moja, skupa ti bre ova haljina!"
HOROR!!!!
Nedelju dana sam bila bez kola!

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 17:26:36   
ljubičica
Ma, Nado, ljudi bre ne gledaju uopšte.... Tužno ti je to, ali tako je...user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 17:37:50   
Lu
Eto sinoć kod nas tip,ma luđak, pokupi ženu pješaka...moja jetrva se vozila iz suprotnog smjera i vidi ide na nju auto škripi,koči,puši se iz njega i ima nešto veliko na haubi,jedva su izbjegli da ne naleti na njih kad je napokon uspio zakočiti,žena na pola u autu pored njega a pola preko haube...nema nogu rebra ispala prizor je bio horor...njoj je sad stalno ta slika pred očima.
Ustanovljeno je da je manijak vozio oko 180 na sat na magistralnom putu gdje je ograničenje 80user posted image
Kod nas se vozi nenormalno, znači divlji zapad, a ja se pitam pa jel se treba svakome desiti ovako nešto da bi se opametili i bili oprezni u prometuuser posted image
Nažalost kako vozači ne poštuju prelazak preko zebre tako i pješaci prelaze i pretrčavaju gdje stignu!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 18:52:22   
ljubičica
Jao, Lu, pa to je strašno user posted image ! Da ti kažem iskreno, ja volim brzo da vozim, ali auto-putem i to ako se kasno vraćam odnekud jer nema saobraćaja, ali inače vozim sasvim normalnom brzinom i gledam na sve strane upravo iz tog razloga da mi neko ne izleti. Ali, vidiš išla sam 30 i opalila me budala. Nema pravila... Samo da ako se i desi tako nešto bude mizerno, da niko ne bude povređen...user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 18:59:36   
Lu
Ja svaki dan vozim malog i uvijek gledam,gledam,gledam i opet budale izleću to je neizbježno u pravu si ali opet kontam ako vozim sporije kroz grad bar,da smo ipak sigurniji i ako nas udari budala nekauser posted image
Naravno ne može se svugdje voziti sporouser posted image
Još sam najbjesnija od svega na nesavjesne roditelje kad vidim kako voze djecu i bebe.
Dovezu dvogodišnje dijete pred vrtić i ono samo izlazi sa zadnjeg sjedišta,sjedalicu naravno nemauser posted image

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
30.4.2009 23:04:08   
afrodita
Nnaaddaa znam kako je voziti posle
tako nekog slucaja, narocito kad ti
noge klecaju. Posle se samo pitas: kako
sam mogla jer ni tebi nije jasno.
Ja sam se jednom okretala na putu koji je
bio zaledjen. Daki mi je bio u kolima. Vrteli smo
se ko na ringispilu, a on je vristao od straha,
ja neznam ni kud sam motala volan kad svuda
ide samo tamo gde ja hocu nece. Zaustavili smo se
kad smo sleteli sa puta. Kako sam dalje vozila ni sama
ne znamuser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: nesavjesni vozaci i nezgode u saobracaju
2.5.2009 14:14:24   
Anoniman
Ja sam na jednog lika vrištala danas. Debil telefonira i menja traku tj tera na mene. Još se breca na mene zašto trubim! user posted image Ma sve sam mu po spisku, posle se izvinjavao! 

(odgovor članu afrodita)
  Direktna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here