|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "Mama, boli me zub!"
23.10.2023 11:28:21   
Srecko47E
Mi muku mucimo da nadjemo zubara,koji nije daj novac i da samo izvlaci,bez da nesto uradi.

Popravku trojke samo platili vise od 300e-nista nije uradila,zavlacila nas je samo tako.
Te lek,te lekic,te plomba-na zub koji se leci i zatvaranje istog!?
Tu sam skonatal da nema pojma i da samo izvlaci novac.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: "Mama, boli me zub!"
24.10.2023 6:32:17   
flamingos
Zašto privatno vodiš dete?Šta znam,da ne pametujem,nama su ovde odlični zubari tako da idemo u državno.Doduše,dete ima zdrave zube,tako da ni ne posećujemo često zubara.Ali,od kada je bila baš mala(ono kada pedijatar uputi na prvi pregled kod zubara) redovno smo išle i super su joj zubići.I zanimljivo-nikada se nie plašila zubara.Ali zato,dok je bila mala-od ulaska kod doktorke,pa sve dok traje pregled plače li plače.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: "Mama, boli me zub!"
24.10.2023 10:39:11   
Srecko47E
Drzavno ne postoji opcija.
DZ nema zubara, a taj DZ koji ima zubara,udaljen je 12km.
Gradskim prevozom uz skolu/vrtic/posao ,ne postoji ipcija da se uklopim nikako.

Da ne pricam,kakotermina drzavno nikad nema,te i kada pokusam da zakazem,obicno bude...Pa znate majka,nemamo raspolozivih termina u skorijem peridou,ali mozemo da vam preporucimo xx ordinaciju,koja se nalazi na ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: "Mama, boli me zub!"
24.10.2023 10:40:49   
flamingos
To je već druga stvar.Bitno je da rešite.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: "Mama, boli me zub!"
24.10.2023 16:05:31   
Srecko47E
Akcenat je uvek na nemam termina,sve ostalo bi se resilo i moze,ali ti termini...Nikad.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: "Mama, boli me zub!"
24.10.2023 17:18:02   
flamingos
Ti kao mm.On ne može da se mlati po državnim ustanovama.Lepo ode privatno kad nešto treba(Bogu hvala,pa je zdrav) i rešena stvar.Bogami,ja idem(ali,meni vazdan nešto fali,uključujući i zube).I kod zubara ide privatno.Dete ima zdrave zubiće,ali i kada bi trebalo zubno nam je odmah tu gde i školsko.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: "Mama, boli me zub!"
24.10.2023 23:34:21   
medamisko

IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Mi muku mucimo da nadjemo zubara,koji nije daj novac i da samo izvlaci,bez da nesto uradi.

Popravku trojke samo platili vise od 300e-nista nije uradila,zavlacila nas je samo tako.
Te lek,te lekic,te plomba-na zub koji se leci i zatvaranje istog!?
Tu sam skonatal da nema pojma i da samo izvlaci novac.




Ovo je previse. Bas bezobrazluk.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: "Mama, boli me zub!"
25.10.2023 10:15:55   
Srecko47E
Da,ozbiljan bezobrazluk.
Sto je najgore,nama poznata osoba i to dobro.
Zena blama ni srama nema,zatvroila je zub pod upalom,uzela novac-kada sam na fin nacin rekla da prestane da nas zavlaci i muze,bukvalno,finansijski.

Dete je moglo dobiti infekciju od gnoja itd,da ga nisam odvela na drugo mesto,gde je zub otvoren i lecen-za 2.500,00.
Toliko o tome.





Generalno,privatnici su danas nuzno zlo.
Nekad su bili skupi,znalo se kada odlazis i zasto u smislu-ranije nije isao svako.
Danas te vise ni ne pitaju,termina nema,ti ako neces,ne moras.
Ako mozes da platis,izvoli preporuku.


Od vodjenja trudnoce,snimanja kukova,pa na dalje.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: "Mama, boli me zub!"
25.10.2023 11:24:05   
flamingos
Pa strašno.Kad smo kod zubara,nađe meni mm privatnog zubara pre par godina(tad sam išla privatno i nikad više.Ranije,dok smo živeli na selu nije mi se isplatilo u državno da se šećkam,pa sam morala,a od kad smo u gradu idem u državno).I tako on meni leči zub da bi mi uzeo 6000 dinara i plus da uzme još da izvadi zub-nema mu spasa.Rekoh-ako i to naplatite odoh kod drugog zubara.I kaže on"dobro,neću da naplatim vađenje zuba".Tako ostadoh i bez para,a i bez zuba.Kad nisam zgromila mm.🙄

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: "Mama, boli me zub!"
25.10.2023 11:41:26   
nata11
Ne zna se sta je gore.

Mi kada je zaboleo zub odemo u decije odeljenje u DZ. Neka nafrakan dr, ma rec nije rekla i hvata se za busiliicu i krece ka detetu. Rekoh -stanite, sta radite, zar nece objasniti detetu, nikada nije bila kod zubara.
Onda mi tu odrzase predavanja kako ona mora u drugi dispanzer posto tu spada njen vric, bla bla i detetu nasilu nagurase neku fatu-lek na zub, da je izasla sa suzama.


Odatle odemo na to drugo odeljenje i tamo druga prica. Dve zene fine, voze je na stolici , pricaju sa njom. Bas ih je prihvatila.

E sad na kraju se dogovorismo da ode jos par puta pre neko krenu otvarati zub jer je to bilo jednom da je zabolelo.

Sad dete ceka na mene jer one rade samo prepodne a ja je posle zubara nemam gde, moram uzimati slobodno. Ali resicemo u anrednom periodu.


A jel znate jel ima neka pasta da se stavi na oboleo zub da ne siri karijes? Cula sam price o tome ali ne nalazim proizvod na netu.

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: "Mama, boli me zub!"
25.10.2023 12:37:48   
flamingos
Eto Nato.Svi imamo različita iskustva.A za pastu možda da pitaš zubara?A možda neko sa foruma zna.Mi smo imali mnogo dobru zubarku.Od malih nogu je dete išlo kod nje.Takav lep pristup je imala da je dete jedva čekalo da ode kod nje.Pa joj nosila crteže i doktorka stavi na zid u ordinaciju.Bože te radosti kad sledeći put ode i vidi svoj crtež.Sad je u penziji.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: "Mama, boli me zub!"
25.10.2023 13:44:10   
Srecko47E
Taj pristup je sve i jako je bitan.


Ja se plasim zubara,nemam strah,trpim bol sve pops-u,ali sto mrzim-samo da neko pomene rec zubar.
Odmah se setim svoje zubbarke,koja je imala izuzetno agresivan pristup i bila je bezobrazna.

Grozna.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: "Mama, boli me zub!"
25.10.2023 15:12:09   
flamingos
Ja ne mogu da nazovem strah od zubara,nego kad počne da čisti i zarči mi ono baš mi bude nelagodno.Ali zato moje dete-opušteno.Moraće i ona kod zubara.Jedan zub da pogleda.Samo da uklopimo vremenski.Super su joj zubi,zdravi,ali jedan je počeo danas da zafrkava.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: "Mama, boli me zub!"
26.10.2023 13:51:56   
nata11
Flam jel ona nosi fiksnu protezu ili sam pomesala sa nekim drugim detetom sa foruma?

_____________________________





(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: "Mama, boli me zub!"
26.10.2023 14:19:23   
flamingos
Nato,pomešala si.Ne nosi fiksnu.Super su joj se zubići ispravili.Kod nje i nije bio veliki problem,ali treba vremana da se sve to koriguje.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: "Mama, boli me zub!"
26.10.2023 15:05:45   
Srecko47E
Meni je mucno od samog mirisa. user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: "Mama, boli me zub!"
26.10.2023 15:28:53   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Meni je mucno od samog mirisa. user posted image
Kako misliš od samog mirisa?


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: "Mama, boli me zub!"
27.10.2023 10:53:50   
medamisko
Moje malo nosi protezu, bas jutros se zali , vracaju se polako zubici na mesto.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: "Mama, boli me zub!"
27.10.2023 15:25:00   
Srecko47E
Meni zubarske ordinacije imaju specifican miris,osetim na km bukvalno.
Mucno mi je samo dok prodjem pored ordinacije.

Bez sale.

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here