|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
6.12.2008 15:54:05   
Anoniman
Učenik četvrtog razreda osnovne škole iz Kolorada Alek Greven postao je istinska zvezda nakon što je odlučio da pomogne svojim vršnjacima i napisao knjigu "Kako razgovarati s devojčicama".
 
Njegov književni prvenac na 46 strana postao je pravi hit i dečak ga prodaje po pet dolara. U knjizi piše o tome kako najlakše prići i razgovarati s devojčicama, a vršnjacima savetuje da ne komplikuju i ne preteruju s komplimentima, jer bi mogli ispasti smešni. Upozorava, takođe, da bogate i lepe devojčice znaju da budu umišljene, zbog čega s njima nije uvek lako uspostaviti kontakt.
"Lepe i bogate devojke lako je uočiti. Imaju skupocene minđuše i često su veoma umišljene. Bogata devojka je kao skupi automobil. Teško su dostupne, pa preporučujem normalne devojke", piše dečak u knjizi.
"Stalno nešto čita. Za vreme ručka mu stalno govorim da odloži knjigu. Uopšte me ne iznenađuje što je jednu i napisao", rekla je njegova majka Erin.

IZVOR

ZAŠTO MAMI SMETA ŠTO JOJ DETE ČITA I PIŠE????????? user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
7.12.2008 17:02:05   
kumara
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
7.12.2008 17:48:33   
guppy RR
Al.... ajde malo drugi pogled na temu...

a zašto dečak sa 9 godina opterećuje sebe zavođenjem devojčica... šta sledi? knjiga o seksu?
.... nije li malo prerano da stupaju mala deca u svet odraslih briga...?

više nema detinjstva kakvo smo mi imali user posted image kad se igralo peskom i šerpama.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
7.12.2008 21:05:34   
andrijana
Bas tako guppy!user posted image Ne znam sta se desava sa ovom decom! Kada su mali su tako slatki,jedva cekas da porastu a kad se to desi,svakog dana strepis sta ce novo da proistekne iz tih malih mozgova. Da li ce nesto lose uraditi u skoli,kako ce se ponasati i tome slicno. Normalni su i odjednom polude. Zamislite,ucenik nastavnici j''' mater a ona ne sme ni da ga udalji sa casa a kamoli da ga posalje na popravni. Mislim,lepo je to sto dete ima mozga da napise knjigu a ja sam u njegovim godinama pisala decije pesmice,pisane sastave i tome slicno. 

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
7.12.2008 21:30:19   
Anoniman
Dobro, istina jeste da je tema knjige totalno suluda za dete od 9god, ALI! Da moje dete napiše takvu knjigu, ja bih je prvo pročitala, a onda bih pokušala da ga uputim na neku sekciju iz jezika (htedoh reći srpskog jezika, ali sam shvatila da to dete ne piše na srpeskom, moje bi pisalo, pa eto: srpskog jezika). Možda svoj talenat za pisanje može da usmeri na nešto pametno, a ne kao što mama ovog deteta kaže "Stalno nešto čita. Za vreme ručka mu stalno govorim da odloži knjigu. Uopšte me ne iznenađuje što je jednu i napisao". Mislim da je u današnje vreme prava retkost dete koje čita... većina ih je pred TVom, ili pred kompom.

(odgovor članu andrijana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
10.12.2008 16:02:35   
kumara
Sve ste upravu... Malo je cudna tema za dete od 9 godina, ali ipak je super sto je to dete u stanju da napise knjigu. Ne znam... Ja bih mozda prvo otisla kod psihologa da utvrdim odakle mom detetu takve ideje i to podrobno ispitala. Ali bih se takodje trudila da negujem tu njegovu sposobnost, jer je zaista vredna!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
15.12.2008 8:58:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lenka

Ja bih mozda prvo otisla kod psihologa da utvrdim odakle mom detetu takve ideje i to podrobno ispitala.


Jaoooo

Pa kako odakle mu?

Pa jel vi vidite kakve vam članke prebacujem iz dnevne štampe?

Muškarci vole žene sa dugom kovrdžavom kosom... Žene i (kako ide tema vezana za sex)... pa ono da devojčice od 13god prodaju sexualne usluge...

Uopšte za sve to ne mora da kupi dete dnevnu štampu. Sve to može u prolazu da čuje na tv.

Ustvari, sada nije baš tema za to, ali do nedavno me je nervirala ona oznaka na TV-u tipa "Ovaj program nije namenjen za decu ispod 13god", uvek sam bila u fazonu "Ma daaaaaaj!!!". Pre neko veče, ide navedena oznaka, i počinje Matriks, koji inače prezirem, extremno mi je glup film. Luka je počeo da gleda film, valjda su mu te intenzivne boje privukle pažnju, naravno - glumci lete; odvedem ga da spava, tek će on mrtav ozbiljan "Tako ću i ja mama sutra od ruku da napravim krila i da letim", i moram reći da sam se uplašila, jer su u Matriksu skakali kroz prozor. user posted image

E, zašto sam ovo napisala. Ako je detetu od 2,5god to privuklo pažnju, kako se može očekivati da dete od 9god ne čuje sve te gluposti vezane za zavođenje?

(odgovor članu kumara)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
15.12.2008 9:57:32   
Jeca*
Ma dajte žene, šta vam je??
Ovo meni zvuči kao ona klasična američka priča gde roditelji pokušavaju da se obogate preko deteta. Zašto ste sve poverovale da je zaista dete napisalo tu knjigu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
15.12.2008 10:03:16   
Anoniman
Pa ja sam kao mala stalno piskarala nešto, pa reko... user posted image  Ali, nisam sa 9 napisala knjigu o zavođenju mušakaraca... user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
30.12.2008 23:25:49   
Makili
Upravo ovo sam i ja htela da napisem TIPIČNO AMERIČKI....user posted image user posted image Oni su tamo jako nadareni za sve...user posted image
IZVORNA PORUKA: Jeca02

Ma dajte žene, šta vam je??
Ovo meni zvuči kao ona klasična američka priča gde roditelji pokušavaju da se obogate preko deteta. Zašto ste sve poverovale da je zaista dete napisalo tu knjigu user posted image


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
30.12.2008 23:34:54   
Anoniman
U moje vreme je u osnovnoj školi bilo popularno pisati "roman". (mislim da smo bili... 6-7 razred). Uzimali su se likovi iz stvarnog života, glavni likovi smo bili mi sami i naravno naša OGROMNA ljubav user posted image ... ali se pisalo o budućnosti. Tipa, ja i moja ogromna ljubav u braku, deca i sto drugih čuda... Naravno, i svi ostali likovi u "knjizi" su bili iz tog perioda života... STRAŠNO! I onda smo čitali međusobno romane... user posted image

(odgovor članu Makili)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Devetogodišnjak napisao knjigu o zavođenju
31.12.2008 7:43:02   
guppy RR
Ja sam čekala, da prase napiše komentar na amerikance user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Ime za decaka...
Bibilib

Sta vi mislite,koje je najlepse?

Dusan (65%)

Adrijan (28%)

Srecko (7%)


Ukupan broj glasova: 71

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here