|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Boje za lice
14.5.2011 23:01:35   
Anoniman
Jaoooooo kako ih mrzim.
Kada dođu animatori i iscrtaju Luki lice, ja bih najradije vrištala.
Kažu, to samo obrišeš vlažnom maramicom. Da, važi, neće da siđe! user posted image
Danas je bio crni Spiderman, znači, crnim mu je iscrtano lice, ja sam to trljala vlažnim maramicama, pa prala vodom, pa prala sapunom i vodom, i ništa. Ode u krevet sa paukovom mrežom na licu, nije baš crna, više je sivkasta, i više izgleda kao da smo ga istukli momački nego kao da je iscrtan. user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Boje za lice
14.5.2011 23:21:55   
snješka
user posted image Jao Tash.Izvini što se smijem, ali...večeras ti je veče za žalbe.


< Poruku je uredio snješka -- 14.5.2011 23:22:49 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Boje za lice
14.5.2011 23:42:17   
New Mom
Moja šmizla je to prvi put probala pre par dana, nacrtali joj malo rozo srce na obrazu i na šaci. I pre no što sam uspela da joj uhavtim ruku, razmrljala je sve to trljajući oči.user posted image
Skinulo se sa vlažnom maramicom, ali sa bodića, rukava, nije ni posle pranja.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Boje za lice
20.6.2012 13:29:04   
lanajelena
user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Boje za lice
16.10.2016 20:44:01   
Anck Su Nmaun
Bili smo na jednom rodjusu gde sam posiiizela kako je iscrtala T, da se covek uplasi! Inace se crtaju po tim rodjusima ali ovo je bilo katastrooofa, nekako sma se suzdrzala da ne kazem nista toj animatorki user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here