|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
2.7.2018 17:21:04   
Anck Su Nmaun
Mislim.da tu nema pravila. Imala sam dve i obe mlade. Jesna teska lenstina druga duuuuusa od devojke. Tako da ne pravila.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
2.7.2018 22:00:06   
mama Jo
Da bas to sam htela da kazem da bas i nema pravila. Mozda najbolje po preporuci.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
2.7.2018 22:49:03   
Maraj
Pa sta znam...misljm da bi meni bio uslov da je ona sama ostvarena kao majka a ne koliko ima godina

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
3.7.2018 6:21:43   
Misha i Ljisha
Ja ne bih stariju od 55 a ni mladju od 30 uzimala. Prosto mislim da mora da postoji odredjena zrelost. Ja jesam cuvala klinca od dve godine kad sam imala 18 god. Jako smo se voleli on i jauser posted image joooj sad kad se setim stalno sam radila sa njima i bilo mi cudno sto sa dve godine ne prica pa nisam htela da mu daj keks dok ne kaze "mogu li dobitj keksic"user posted image . Roditelji su mi bilo veoma zahvalni sto sam puno radila sa njim. Ja se zdala u posao sto se kaze. Hehe... Ali... Dobih cerku koja nije bila u stanju sa dve godine da kaze mogu li dobitj keksic user posted image i sad kad se cujem sa tom porodicom stalno se smejemo kako mi je Bog dao bas isto takvo dete da shvatim neke stvari u zivotu. Eto da sam bila majka shvatila bih sigurno da dete od dve godine ne moze tj ne mora da kaze prosireno recenicu. Hocu reci drugacije je sve kad imas iskustvo kao majka. Mnogo vise razumevanja imas i za decu i za roditelje.
Eh da... Cuvala sam malog i kad mu roditelji izlaze petkom. Izludjivalo me to sto je on bukvalno legao u 3 ujutru. Ja mrtva spava mi se a on u punoj snazi u ponocuser posted image stalno sam prigovarala to njegovim roditeljima. Ali mali me je obozavao. Mama kaze da je pored mene naucio da prica. Igrali smo se. Jeste imala sam snage i strpljenja ihaj. Sad je to vec mladic od 19 godina verovali ili ne. Divan decko.

Bozeee sto sam matora hahah...u svakom slucajj slazem se da bih volela da je bebisiterka ostvarena kao majka.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
3.7.2018 10:28:25   
IvanaSK RR
Moja drugarica nije ostvarena kao majka, ali je deca obozavaju. Cije god je dete cuvala ostala je u divnim odnosima i sa decom i sa roditeljima.
Strpljenje joj je jača strana i nista joj nije problem.
Ja bih, na primer, nju preporucila svakome.

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 3.7.2018 10:30:42 >


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
3.7.2018 12:03:07   
isidora88
Mi imamo mladu bebisiterku, studira, ima 22 god,ja sam uvek tu, ona se uglavnom igra sa decom dok ja spremim stan, skuvam i slicno. Ako se sa obavezama budemo uklapali na jesen onda ce dovoditi decu iz skole ili vrtica ili ih odvoditi. Sama mislim da ne bi mogla sa troje male dece, a i ja sam vezana za bebu zbog dojenja tako da mi nema mrdanja jos neko vreme, a i onda bih verovatno bebu ostavila tati jer su klinci zivahni i tesko ih je ispratiti u aktivnostimauser posted image
Inace je deca bas vole, lepo se igraju

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
3.7.2018 15:39:11   
Anck Su Nmaun
Ne mora biti ostvarena kao majka da bi bila dobra u tome. Toliko zena ima da imaju decu pa im kliker ne bih dala na cuvanje!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
4.7.2018 8:33:29   
mama Jo
Slazem se.
Opet znam toliko divnih mladih devojaka koje bas i idu za vaspitacicu, da mislim da bi se bas lepo snasle u cuvanju dece. Sve zavisi i koji uzrast je u pitanju. Ako su bas male bebe mozda bolje pedijatrijska sestra 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
4.7.2018 9:41:36   
Maraj
Pa to jeste...najbolje po preporuci. Al ja sam nesto ubedjena da bi pre birala zene srednjih godina koje ibsame imaju decu. Mislim da bi bolje razumele decije potrebe

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
21.7.2019 13:07:09   
MimaKos
Slazem se sa Maraj, ja bih birala zene oko 50 godina, kao.moja mama, jer su vitalne i mogu da ih prate, a opet dovoljno iskusne, i naravno uz preporuku obavezno


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: bebi siterke/starije ili mladje/hm...?
29.11.2020 21:29:56   
SaraLana
Bas napisah na prethodnoj temi,ne mogu da zamislim da bilo kojoj nepoznatoj zeni poverim dete na cuvanje,taman 150 preporuka imala.
Veoma sam nepoverljiva po tom pitanju,kada bi se i desilo da nemam kud i da je to jedina opcija,verovatno bih ugradila 350 kamera pre nego je ostavim sa svojom decom.user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here