|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moljci
15.6.2009 17:15:01   
afrodita
Imate li moljaca? Sta koristite protiv njih?
Za jedan dan sam ih primetila na 10-ine
kako lete po stanu. Stavila sam one autan trake
i bas se nahvatalo u spaizu i kuhinji, lepe se
oni ali i dalje leteuser posted image user posted image user posted image novi iz dana u danuser posted image user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Moljci
15.6.2009 17:17:27   
sephora
I mi izludesmo od njih!!!
Ne znam sta sve nismo probali!!!user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Moljci
15.6.2009 19:30:28   
Anoniman
Mm-u su pojeli svadbeno odelo, naceli ga na mestu na kojem ne moze nista da se popraviuser posted image
Stalno u garderobi imam onaj Raidov gel protiv moljaca, naftalin mi jako smrdi pa ne mogu da ga koristim. Inace je lavanda jako dobra za te stvari, ali smo mi malo alergicni na lavandin cvet pa ne koristimouser posted image

(odgovor članu sephora)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Moljci
15.6.2009 19:35:39   
Ana RR
Moja baka je uvek stavljala u džepove garderobe po dva, tri divlja kestena, i nikada nije bilo moljaca. Probajte!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Moljci
15.6.2009 19:43:38   
Anoniman
Cula sam za kestenje, da se nosi po dzepovima protiv reumeuser posted image


Ima logike da se stavlja protiv moljaca, moram se setiti na jesen da ih potrpam u dzepove.

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Moljci
15.6.2009 19:46:07   
Ana RR
Probaj, nemaš šta da izgubiš!




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Moljci
15.6.2009 19:48:23   
prase
Mi smo uvek imali kestenje i nikada nismo imali moljce. Stavljali smo ga između slogova garderobe, u džepove onoga što visi na vešalici, ali i ispod kauča, kreveta, komoda koji se ne pomeraju radi čišćenja. U delu plakara gde stoji vansezonska garderoba, naravno. Kestenje ima tu prednost što je 100% prirodno, 100% ne smrdi i 100% je džabe user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Moljci
15.6.2009 19:49:18   
Ana RR
Bravo prase user posted image  user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Moljci
15.6.2009 19:49:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: prase

Kestenje ima tu prednost što je 100% prirodno, 100% ne smrdi i 100% je džabe user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Moljci
15.6.2009 19:52:39   
mihi
Ja koristim Raid gel od lavande, protiv moljaca i nemam nikavih problema, menjam ih 2x godišnjeuser posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Moljci
16.6.2009 18:49:33   
Sneža

IZVORNA PORUKA: Ana80

Moja baka je uvek stavljala u džepove garderobe po dva, tri divlja kestena, i nikada nije bilo moljaca. Probajte!



Isto tako i moja baka,pa sad i ja!!

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Moljci
16.6.2009 20:29:47   
dacica
ja poludeh od moljaca...user posted image user posted image user posted image user posted image kupili smo i raid za kuhinju,za plakare,i nista ne vredi...oni se i dalje razmnozavaju i lete kao ludi....jel ima nesto prirodno osim kestenja da moze sad......

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Moljci
19.6.2009 15:18:18   
oliveradj
Pre jedno devet godina moljci su mi napali bundu od zečijeg krzna kad sam videla šiznula sam. Starija koleginica mi je rekla da uzmem biber u zrnu i da stavim u kesicu uzela sam onu iz Boni uložaka stavila biber zalepila kesicu i iglom izbušila rupice. Tako može da se uradi i sa listom duvana međutim biber je jako delotvoran i treba samo dopunjavati stari se ne mora bacati. Kaputi bunde neko ih izokrene naopačke i u unutrašnji deo stavi novine tj, na lice koje je unutra tada. Nisam probala ali kažu i da od novina moljci beže.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Moljci
19.6.2009 15:19:29   
Ana RR
Hm, zanimljivo... nisam znala za biber!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Moljci
12.9.2009 1:46:40   
Delijagirl
Moja kuma goji ili kako vec ima brdo lavande i mnogo voli da se bavi s njom i ona kada jos izraste lepo je osusi i napuni kesice od pamuka (stari carsavi, jastucnice,...) njome i onda to lepo zamota da izgleda ko pokloncic. I to ja stavim medju odecu, medju posteljninu i krevetninu i svuda gdje stignem zato sto to i jako lepo mirise. U kuhinjski elementima sam stavila nesto od raida za moljce ono nalepis u unutrasnji stranicu ormarica i tu se vataju te kuhinski moljci i zaista ih nahvatase tako da nemam sa njima prob. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Moljci
13.5.2011 22:08:42   
dunja RR

A jel pomaže lavanda u saksiji ili baš mora sušena?

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Moljci
15.9.2019 20:00:00   
dunja RR
Isto!
Skoro su se pojavili u sobi koju ne koristimo, osim za sušenje veša i u pretsoblju. Ništa ne pomaže lavanda, moraću da probam biber, ovde pročitah.
Ja sam postala masovni ubica moljaca jer ništa drugo ne pomaže. Penjem se kao pauk po zidovima, i treskam. Desi se kada negde izađemo i vratimo se da ih bude 10-20 p zidovima i plafonu, i šizim. Prvo ubijem pa čistim zidove.
Mm nikada ne ubija insekte, ali je i on počeo moljce, kažem mu da je to gamad koja se brzo razmnožava i gori su od komaraca. I njemu su se smučili user posted image

IZVORNA PORUKA: dacica

ja poludeh od moljaca...user posted image user posted image user posted image user posted image kupili smo i raid za kuhinju,za plakare,i nista ne vredi...oni se i dalje razmnozavaju i lete kao ludi....jel ima nesto prirodno osim kestenja da moze sad......



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here