|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Devojčice teško podnose obline
17.6.2009 9:30:39   
Anoniman
Vaša ćerka provodi sate i sate ispred ogledala i neprestano priča o svojoj težini. Kako da je umirite i sprečite da započne dijetu koja može da ima katastrofalne posledice po njeno fizičko i psihičko zdravlje?
Detaljnije KLIK OVDE

Nikada nisam bila mršavica, pa se ipak ne sećam da sam ikada imala komplekse zbog toga (kao devojčica/devojka). A vi?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Devojčice teško podnose obline
17.6.2009 9:35:51   
Ana RR
Ja sam bila užasno mršava, uvek sam imala problem oko pronalaženja garderobe, i nije mi bilo baš prijatno zbog toga. Ni dan danas ne nosim kratke suknje i šortseve.

Tek u 19-oj godini sam došla na kilažu koja je bila ok, i dalje sam se bavila sportom pa je to sve nekako dobro izgledalo.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Devojčice teško podnose obline
17.6.2009 9:39:08   
prase
Ja nisam imala komplekse... Doduše sećam se da sam se jednom vagala na nagovor neke mamine prijateljice na kućnoj vagi koju do tada nisam koristila, a od tada (kada je ona dreknula "Iju! Pa to je previše") sam je koristila redovno i nisam ništa činila po pitanju da se cifra smanji... Uvek je na vagi bilo više nego što "piše da treba", ali mene je bolelo uvo za to. Imala sam utisak da imam odgovarajuću masu i pored toga.

Moja sestra od tetke je imala anoreksiju sa nekih 10-11 godina i to je bilo strašno... Pretvarala se u kost i kožu, lagala, manipulisala, brojala kalorije na žvakama, mučila svoju rođenu sestru kako bi se ova što više ugojila... I dan-danas mislim da je zbog toga "ispala" najniža od nas četiri sestre od tetke, sve ostale smo tu negde, ona je 5-7cm niža od nas...


_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Devojčice teško podnose obline
17.6.2009 9:48:29   
Sneža
Ja mogu skroz da potpisem Anin post,bila sam toliko mrsavauser posted image
I onda odjednom,pocela lepo da popunjavam praznineuser posted image ,pa nadosle grudi,pa guza,jedino nogice uh uh,ala bih ih menjala i dan danasuser posted image


_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Devojčice teško podnose obline
17.6.2009 9:52:23   
Ana RR
Snežo da mogu da ih menjam rado bi to uradila user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Devojčice teško podnose obline
17.6.2009 9:54:22   
Lilly*
Od kada znam za sebe, uvek sam nesto trenirala, nikada nisam bila premrsava, ali nikada mi nije na pamet padala ni dijeta, jednostavno je sve samo doslo na svoje user posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Devojčice teško podnose obline
17.6.2009 20:00:51   
maki83
ja sam isto tako mrsava i visoka i stlno se mucim sa kilazom jer nikako da nabacim kile a voooollliiim da jedem al se nelepi nista za meneuser posted image imate neki savet za mene kako da ih nabacim trenutmno imam 55kg a visoka sam 184cm

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Devojčice teško podnose obline
29.6.2009 15:19:55   
Anoniman
Joj Maki ti si baš mršava. Ne znam dal nutricionisti pomažu samo u skidanju kila ili rešavaju i prbleme nabacivanja kila? user posted image

(odgovor članu maki83)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Devojčice teško podnose obline
29.6.2009 15:35:47   
Brand new mama
Nutricionisti resavaju i manjak kilograma,mada vecini nas to bas ne trebauser posted image ..Mada,izgleda da Maki ima uzasno brz metabolizam.Moj tata jede kao mecava, a stalno izgleda kao da su ga pustili iz Ausvica na vikend. Ja sam povukla na mamuuser posted image  

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Devojčice teško podnose obline
29.6.2009 15:43:41   
Anoniman
Da, čudo jedno kako tako povučemo... ja sam od oboje povukla što nije trebalo! user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Devojčice teško podnose obline
29.6.2009 15:46:29   
Brand new mama
Mislis-kao i ja:jedem kao cale, gojim se kao kevauser posted image  
Bar mi obline nisu previse zenstvene

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Devojčice teško podnose obline
29.6.2009 15:48:58   
Anoniman
user posted image  Baš to!

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Devojčice teško podnose obline
29.6.2009 15:59:33   
afrodita
Bila sam bucko kad sam bila devojcica
i devojka. Nisam imala kompleks bilo
mi je vazno samo da se krkauser posted image
Znala sam izaci sa zalogajem u ustima
u ruci a i u dzep sam trpalauser posted image
Vremenom me prosao taj apetit i sad
nemam ni viska ni manjka kg, lako dobijem,
lako mi i ode, ne obazirem se danas na kg.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Devojčice teško podnose obline
29.6.2009 17:09:10   
Brand new mama
Moja mama je, kad sam bila mala, stalno bila u frci da sam premrsava.U stvari- bila sam skroz normalno dete.U 7-8 osnovne sam se naglo izvukla, pa sam tad bila malo mrsavija( 165cm, a  tezina oko45), sto se brzo promenilouser posted image  Ali nisam ni malo gradjena kao mama,pa sam joj valjda zato bila mrsava (tek sad u trudnoci sam otkrila sta znaci imati velike grudi, ali brzo ce to prociuser posted image )
A da sam se nesto extra tripovala oko oblina- i nisam. Imala sam vrsnjakinju u komsiluku koja je vec u 5 osnovne setala petice, a prvog decka je nasla vec u sestom. Dok sam ja oblacila lutke, ona se vec savatavala po kolima...Otkud znam, mislim da nisam nista propustilauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

sta je manje bolno
sandrina

koji je po vama manje bolan i manje stresan porodjaj

prirodnim putem (62%)

carskim rezom (38%)


Ukupan broj glasova: 112

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here