|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
23.8.2011 15:15:24   
nina26
Jao ne mogu da verujemuser posted image

Ajde navijam onda za Klinickiuser posted image

Btw nisam znala da i tamo moze da se radi? Jel to mislis na Visegradsku?

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Histeroskopija
23.8.2011 21:36:04   
Parižankaa
Ćao Nina,hvala na navijanju!!
Da,mislila sam na Višegradsku.Radi im histeroskop,ali debilima moram sve nalaze za operaciju da podnesem pod nos da bi min zakazali. jesam,i besna i očajna sam,jer to nije pravedno. Te nalaze podnosim na prijemu,i nije me trebala zavlačiti,ta cenjena Ljubićeva med.sestra Mira,preko TL da samo dođem,jer moram lično da zakažem,a onda da mi se pros... i vrati me 80km kući.
Svakako da im neću ostati dužna,jer user posted image to sam ja ,kad me očepe.


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Histeroskopija
23.8.2011 22:31:47   
nina26
ta cenjena Ljubićeva med.sestra Mira,preko TL da samo dođem


jao imala sam i ja hotline sa njomuser posted image

i meni je trazila da donesem sve analize prvo pa tek onda da mi zakaze, ali sam ja posle odustala, jer nisam znala ko ce mi raditi histero, a procackala sam malo po netu, sta znam nemaju bas svi pozitivne utiske za Visegradsku, ali kad malo bolje pogledas tako je svuda, tako da ne brini, ako ce te Ljubic operisati onda si u dobrim rukamauser posted image

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Histeroskopija
25.8.2011 13:31:14   
Odri Hepbern
Ako nekog zanima, danas sam videla da histeroskop u Frontu i dalje ne radi.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Histeroskopija
25.8.2011 16:31:50   
Parižankaa
Odri,hvala na info,već se šaltam na Višegradsku...
a pitala sam se da li im radi ili...
ili je,kao u Banja Luci,neki dr na odmoru,a ostale mrzi da rade na histeroskopu pa furaju priču da im aparat ne radi (priča žene sa 2.foruma,a iz B.L.)


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu Odri Hepbern)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Histeroskopija
25.8.2011 23:01:23   
nina26
Parizanka ne radi im sigurno, jer mi je to rekao bas i nacelnik NF a i svi zivi tamo, tako da ne verujm bas da toliko lazuuser posted image

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Histeroskopija
3.9.2011 14:39:38   
Parižankaa
Krajem iduće nedelje idem na histeroskopiju,u Višegradsku, kod dr M.Đokića, po preporuci.
Držite mi pesnice,pišem kad obavim sve. user posted image


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Histeroskopija
3.9.2011 15:50:30   
nina26
Uuu zar vec? Kako je brzo proletelouser posted image

Drzimo naravno pesnice, ne brini, histero nije stvarno teska intervencija, zacas ces se oporavitiuser posted image

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Histeroskopija
11.9.2011 17:35:19   
Parižankaa
Završila histero.
prvi dan su mi napravili pakao od dana,tako da je sama intervencija došla kao najjednostavnija stavka u celom procesu zakazivanja,prijave i dr.
Prošlo je sve o.k. skinuli polip,poslali na HP,za 3-4 nedelje zovem za nalaz.
Ono na šta bih skrenula devojkama pažnju,koje se spremaju za histero u Višegradskoj, je sledeće:
ako ste pod nekom terapijom koju vam je prepisao endokrinolog,hematolog,nebitno,iako ne saopštavaju to na informacijama kad zakazujete, OBAVEZNO je da imate dopust od datog lekara za ulazak u opštu anesteziju.
Vama koje ste na redu- srećno!


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 13:41:54   
hanka
Jel moze mala pomoc oko izbora lekara koji treba da mi radi histeroskopiju

Ljubic Aleksandar ili Luka Andjelic ?


< Poruku je uredio hanka -- 12.11.2011 13:42:27 >

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 14:31:36   
daca77
Sugradjanko, sta se desava? 

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:03:56   
hanka
Daco pisala sam na crticama.Posle HSG jajovodi su mi prohodni i to je ok.Medjutim na snimcimama se ne vidi dobro materica.Ili je jednoroga ili je normalna s tim da kontrast nije moga da pridje drugoj strani zbog polipa.Tako je dr Jasmina dosla do zakljucka da moram da uradim magnet i histeroskopiju.Ja sam bila 2 dana ocajna a onda kontaktirala i pokrenula sve moguce veze i dosla do informacija da na magnetnoj nemaju kontrast za snimanje male karlice a kad stigne mogu uraditi brzo,medjutim misljenje drugih ginekologa je da mi ona uopste nije potrebna nego da odmah radim histeroskopiju.Medjutim to se isto radi na odeljenju steriliteta i radila bi Jasmina koja mi trazi magnet tako da GAK otpada a Jelena rekla da histeroskopiju ovde ne znaju da rade kvalitetno.Ostaje jedina varijanta da radim privatno i to kosta oko 1000e.Sad samo treba da se odlucim kod koga i da vidim kako cu sa parama

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:06:32   
Olga75
IZVORNA PORUKA: hanka

Jel moze mala pomoc oko izbora lekara koji treba da mi radi histeroskopiju

Ljubic Aleksandar ili Luka Andjelic ?


Andjelic iz Subotice ?
dokle seze ljudska pohlepa , katastrofa , pih


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:11:42   
hanka
Olga nisam razumela za pohlepu?
Da to je on

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:15:24   
Olga75
pa ovako , doktor Luka radi u su bolnici , u skoro svim su privatnim ginekoloskim ordinacijama, novosadskim , beogradski m a sad vidim stigao je i do Nisa
a zene kojima u Su bolnici po sluzbenoj duznosti radi cr rane usiva ko stize pa se ne retko desava svasta, nije kleveta nego je tako
kad sam se ja poradjala on je bio dezuran , navratio je samo da vidi o kojoj se koleginici radi a otpusnicu nije stigao da potpise
treba isfinansirati svasta pa i skolarinu na nekom univerzitetu u Londonu , blago njegovom sinu user posted image
on jeste vrsni strucnjak ali da radis na 1000 mesta malo je puno

< Poruku je uredio Olga RR -- 12.11.2011 15:19:37 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:23:21   
hanka
Slazem se sa tobom u potpunosti oko pohlepe,medjutim koliko sam uspela da razumem on je mnoge obucavao u nasim juznim krajevima i nije uspeo u tome jer su ovi tupsoni.Sto se mene tice bolje da radi neki strucnjak nego neko ko se priucio i da me za ceo zivot sje...i stavlja na neku listu cekanja do sledece godine a onda mi trazi ponovo iste analize na koje sam vec izgubila 6meseci.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:26:55   
Olga75
on jeste vrsni strucnjak ali kako radi na 1000 strana pitanje j3e koliko moze da se posveti pacijentu
moje misljenje ne treba da utice na tebe ali mislim da svaki lekar treba da se posveti pacijentu a ne poremecaju ili bolesti
tvrdim da je strucnjak ali da je halav to govori sam podatak na koliko mesta radi
niko od nas nije toliki filantrop da , metafoicno , radi 23 sata dnevno user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 12.11.2011 15:28:00 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:35:39   
hanka
Ova dr u Nisu je razvucena na milion strana i zbog toga ja ne bih radila kod nje u prilog tome vodi situacija od pre neki dan kad sam otisla na kontrolu UZ posle HSG kad me je ostavila sa sve sondom i pocela da se raspravlja sa sestrama o nekim transferima .Ne posvecuje se pacijentu u potpunosti nego samo pise sta joj kazem sto ne vazi za dr iz DZ koja me vodi ali to ne radi na zalost.Nadam se da ako se odlucim za Andjelica da ce mi se posvetiti jer je placen a i radicu to u privatnoj ordinaciji kod poznanika a anesteziju ce mi voditi kum.Nije to nikakva garancija za uspeh ali obecava

< Poruku je uredio hanka -- 12.11.2011 15:36:26 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:41:57   
Olga75
pa da kazem , ja sam mu koleginica , poradjala sam se mesec dana pre termia pa me je ostavio nadrk*noj specijalizantkinji koje nije pregledala posteljicu kako Bog i struka zapovedaju pa sam isla na reviziju a kad sam izlazila iz bolnice otpusnicu je potpisao Knezavic ( nacelnik ) jer nije bilo njega da je potpise i ni jednom nije osao u vizitu iako je na mena dobio platu user posted image
ali ja sam koleginica pa moze kako mu se hoce
jeste on strucnjak ali pare su pare


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:50:01   
hanka
To vazi za sve lekare user posted image
cast izuzecima ali je malo takvih

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:50:15   
jovicaa
olga na zivo su ti radili reviziju?user posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:51:49   
Olga75
jovice nisu , zahtevala sam totalno , nece meni niko u svesnom stanju dzarati metalnom sipkom po materici ali sigurno ima tema , izvinjavam se na ot user posted image
elem
dr Andjelic Luka je strucnjaki iza toga stojim


< Poruku je uredio Olga RR -- 12.11.2011 15:52:07 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 15:56:17   
hanka
Olga hvala ti
Cekam da mm odradi spermogram pa da posaljem kompletnu dokumentaciju i da sacekam odgovor.
Do tad cu se valjda odluciti

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 16:06:39   
daca77
Bas mi je zao, hanka...bas se iskomplikovalo, ali procice i sve ovo.user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 17:46:30   
hanka
Pa moralo je nesto da se nadje,jedino sto mi je za utehu da nisu jajnici i jajovodi bar za sada.Tako su mi bar objasnili.
Tesim samu sebe da je medicina dosta napredovala

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here