|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.2.2015 11:14:13   
zivot je lep
Uh ovde odavno nema nikoga.
Ja sam se pre 7 godina porodila u Meljinama, najlepse iskustvo u zivotu, pocev od doktorke, babica ... ma sve je bilo savrseno. Moju trudnocu vodila je Dr.Anusic i sto se mene tice 100 godina zdravo bila. Ja sam tom zenom odusevljena, i ne svidja mi se kako je ovde opisana od strane jedne clanice. Vrlo nisko i primitivno za moj ukus.

Elem, planiram drugu trudnocu, znam da je sad tamo Dr. Bulatovic, a za njega samo pohvale cujem. Nadam se da cu uskoro opet tamo, radimo na tome user posted image

Moja iskustva cu naravno prenositi kad za to dodje vreme.

Pozdrav user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
18.6.2015 12:37:18   
jabudic
Hajde malo da dignemo ovu temu.
Jeste da je naziv teme Porodilište Meljine, ali ovdje se pisalo o svim crnogorskim porodilištima, pa je možemo i preimonovati.

U strašnoj sam dilemi. Sve sam spremila, samo porodilište nikako da odaberem.
Nekako mi se Kotor sam nameće, uvjek sam ga izbjegavala, ali sad mi je porodilište tu na 5 min, a do Cetinja u sezoni imam skoro sat (ako se ne napravi neka gužva, u tom slučaju i više).

Ima li neko da se skoro poradjao u Kotoru?
Ima Četvrtko, ali ona je na CR, pa to iskustvo ne računam.
Dobila sam preporuku za nekog mladog dr Bojana (hoće me ti Bojani), ali sve što uspjeh da nadjem o njemu na internetu je da je najzgodniji doktor na Balkanu.
Nije loše za početak! user posted image

(odgovor članu zivot je lep)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
18.6.2015 13:04:55   
emicaa
Jabudić ti ćeš se onda gledajući u doktora Bojana porodit a nećeš ni primjetit user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
18.6.2015 13:12:20   
jabudic
Ja ću na kraju ostati kod kuće user posted image
Mm me stalno zezao kako u slučaju rata ima pravo da poradja žene, e sad ću da se pravim da je ratno stanje! user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
18.6.2015 19:22:44   
choopa choops
I moja jedna drugarica se tamo porodila ali na CR i kod Klajna ja mislim?! Ali kao kroz maglu mi se čini da je neko pričao da je baš taj Bojan dobar. Ne znam ti stvarno...

Da totalno ne skrenemo s teme, ja ću da pohvalim porodilište u Meljinama i ovaj put. Jedino što im se može zamjeriti je nedostatak sredstava (politika, te hoće da ih prodaju, te neće....). Ali osoblje je što se mene tiče za čistu desetku. (Nego se bojim da me neko opet ne napuči jer imam dobro mišljenje o doktorima i bolnici user posted image )

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.6.2015 13:40:08   
jabudic
Pala odluka, Cetinje!
Sad mi bila prijateljica koja se porodila u Kotoru prošle godine i ne preporučuje.
Neću više da se cimam, u ponedeljak uzimam uput, odradim pregled i CTG i onda čekam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.6.2015 17:28:48   
choopa choops
Ja se nisam porađala u Kotoru, ležala jesam na ginekologiji. Ali, meni bi on bio zadnja opcija. Mislim da si dobro odlučila user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.6.2015 17:33:48   
jabudic

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja se nisam porađala u Kotoru, ležala jesam na ginekologiji. Ali, meni bi on bio zadnja opcija. Mislim da si dobro odlučila user posted image


Kaže žene se poradjaju na stolu kao što je onaj za pregled, sa sve nogama u nebesima user posted image Ne razumijem kako neko može tako da se porodi?! Onda ne shvatih da li je baby friendly program, ali kao može beba da bude kod tebe, ali u istom krevetu sa majkom? Wtf, one mrvice se ni ne vide u krevetu, još mi treba da je zgnječim! Treće, dobra veza i dobre pare sve završavaju. Ja prvo nemam, drugo ne dam! I eto, izgleda da nema šta tamo da tražim. user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.6.2015 17:46:53   
choopa choops
E što se stola tiče, ovaj u Meljinama na kojem sam se ja porađala je loš baš...Mada nakon iskustva na onim super modernim u PG porodilištu, teško da bi mi ijedan drugi krevet bio dobar user posted image

Što se tiče baby friendly programa, to ne znam da li ima. ali za pare znam da trebaju. Moja je poznanica (doduše prije nekoliko godina) dala veeeelike pare da joj dr uradi CR, a on uzeo lovu, a nije joj se ni pojavio na porođaju. još i bolje jer se porodila vrlo brzo uz pomoć babice, ali pare bye,bye user posted image



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
19.6.2015 17:55:58   
jabudic
Ma na Cetinje ću ja. Tamo mi je odlično bilo, ne znam što se razmišljam.
Pa i ako se porodim na Obzovici, Bože moj! user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
24.10.2015 11:21:22   
Tvitica
Zdravo... Ja sam nova na forumu... Procitala sam temu i vidim da dugo nema nikog aktivnog sa novostima...al ako neko slucajno vidi post, mene zanima sadasnje stanje u Meljinama... Ja sam prvi put posla na pregled sredinom septembra 2015. i potrefila na dr. Alenku Srdanovic... Bas me je odusevila pristupom..Planiram trudnocu i vec sam pomislila da bi ona mogla da je vodi i da me porodi...al kad sam pitala kad da dodjem opet, rekla mi je da je do oktobra tu pa da prelazi u dom zdravlja HN... E sad ne znam dal da nastavim da idem u Meljine kod nekog drugog ili da trazim nju u HN.. Inace sam iz Kotora.. pa mozda i neka preporuka za ginekologa iz KO ili TV.... pozz

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
24.10.2015 13:48:48   
choopa choops
Tvitice dr Alenka je prešla da radi samo u Domu zdravlja, tako su rekli. A u Meljinama je ostao dr Bulatović koji je isto odličan user posted image Nećeš pogriješit i ako odeš kod njega, sve su žene prezadovoljne. Za Kotorane ne znam, zadnji put sam bila 2006, a od tada ih se dosta izmijenjalo. Meni je u lošem sjećanju ostao dr Klajn. Za ostale ne znam. Srećno!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Tvitica)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Porodiliste Meljine, Herceg Novi!
24.10.2015 14:00:47   
Tvitica
Na sajtu su i dalje oboje napisani...mada mislim da je pomenula da ce raditi porodjaje povremeno... vidim da njega hvale... vidjecemo sta ce biti dalje...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 188
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here