|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
20.6.2017 23:37:28   
Dragce86
Ma zar su bitne boje? Realno, ja se trudim da mojoj devojcici nosim sve boje, ne samo roze! A sto se decaka tice, sta fali i crvenoj i narandzastoj, pa cak i toj roze ako se iskombinuje sa nekom tamnijom bojom za decake ;)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
21.6.2017 10:32:25   
vocicana
Volim sto je jenostavnije donekle kupiti odecu za decaka. Bermudice, sortsevi, majice, duksici, farmerice ili trenerka. Boje su nebitne, ali generalno je suzen izbor za decake, jer nema tog acessorise-a za njih. Ali boje su stvarno nebitne, vazno da je komotno, fino, pamucno, da se fino odrzava. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
21.6.2017 10:54:44   
Mariya
Pa meni nije nebitno, ja ne bih dečaka oblačila u roze ili ljubičasto pa i da je kroj za dečake (npr polo majica). Crvena i narandžasta može ali roze ne.
A devojčice nekako mogu da ponesu sve bojeuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
21.6.2017 12:33:51   
Anck Su Nmaun
Bas juce vidim.malisu u roze sorcu..pa.nije to ni toliko lose uz dobru kombinaciju.
Ali definitivno je veci izbor za curice.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
21.6.2017 12:42:46   
Milena18
Jeste veći izbor za devojčice, ali i tu je izbor boja sužen. Ja, na primer, nikako da joj nađem neki lep teget šorcić. Crvenih stvari isto slabo ima. Uglavnom je sve roze, ljubičasto, sa karnerićima, mašnicama i šljokicama. A ako joj obučem šareni donji deo, onda mi uz to ide jednobojna majica, to je isto teško naći, sve je puno nekih aplikacija. Mi njoj često kupujemo i stvari koje su kao za dečake pa kombinujemo sa ovim "ženskim".

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
21.6.2017 12:53:06   
Sanjica26 RR
Sto jednostavnije.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
21.6.2017 13:02:06   
Duškić
Pa ja lepe stvari nadjem u c&a, za bebca. A za cerkicu ima svud sad sam joj u BK uzela lepu haljinicu...Mada naletim i.ovako u nekoj radnji sa turskom robom, to kod mene u kraju neki Breeze girls.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
24.6.2017 13:29:04   
mali_mis
Od ovog me uvek zaboli glava, kad krenemo u shopping. Ako uspem da nadjem ono sto mi se svidi (jos uvek nije poceo da izvoljeva, mada se desi nekad), onda nema broja.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
24.6.2017 14:57:14   
IvanaSK RR
E, ne bih ni ja sinu roze i ljubičasto user posted image Neka, hvala :)
Istina, ima neke ljubicasto narandžaste patike za fudbal, ali vecina tih patika je u nekoj drececoj boji. A i on bi kao sto imaju poznati fudbaleri.
Za macu sve boje, i plavu naravno.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
24.6.2017 15:30:06   
Sanjica26 RR
E, sad bas roze i ljubicasto. No, no. Kod devojcica sve moze, ali kod decaka bas te dve boje ne dolaze u obzir.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
8.3.2018 15:14:43   
Dora89
Pogotovu za bebe, jer ljudi pol bebe procenjuju po odeći. Ako ne stavim traku za kosu, svi misle da je muško.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
8.3.2018 22:44:27   
mama Jo
Slazem se... i nama su cesto govorili decak, decak za J...
A ni ja ne bih decaku bas roze ili ljubicasto... a devojcicama sve, naravno i plavo, pa J.stalno govori da joj je plava omiljena boja...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
8.3.2018 22:55:20   
Misha i Ljisha
Mi evo za batu kupujemo sve. Nista Ducino ne moze. Ako je plavo onda bar ima neki rozi detalj ili neku bas masnicu, ako je zuto, zeleno i td ima karnerice reverice i sve neke zenstvene detalje. A gledam odecu kao nova je.
Mojoj D je takodje omiljena plava. Ima sad dve haljinice teget plave, predivne su.sve mi zao sto drugo nije zensko user posted image Al dobro Pavle ce nam biti onda pravi deran.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
8.3.2018 22:57:36   
mama Jo
Pavle 💖 jako mi je lepo ime!!
Da, za devojcice stvarno ne moze a da nema masnicu, cirkoncic, karneric... automatski ne moze za decaka, pa mora sve ispocetka... mozda dok je jako mali neki rozi bodic sa masnicom ispod da niko ne vidi, cisto malo da se ustedi 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
8.3.2018 23:00:45   
Misha i Ljisha
user posted image da bice Pavle. D ne da da se bati da drugo ime, samo Pavle pa PAvle.

Ma bodic jedan manje vise. Sta sad da se radi. Kako smo za nju tako cemo i za njega.A i preko leta ce da bude golisavko user posted image (ja vec planiram kako da ustedim ahahah bice mi dete gologuzo)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Za dečaka nema, samo za devojčice!
8.3.2018 23:08:31   
mama Jo
Hahah, neka, neka to je super usteda i u garderobi i u pelenama 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here