|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
11.2.2020 12:43:47   
bubulence
On pije vodu ali iz solje. Nece iz flasice ni one case sa piskom, ali iz solje popije dovoljno. Probala sam i mleko tako da mu dajem, njega neće. 


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
19.2.2020 9:47:06   
nata11
Dajte predlog za zumance a da nije sa spanacem, jogurtom, pavlakom. 



_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
19.2.2020 9:51:27   
vonavoj
Palentom😁

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
19.2.2020 10:00:13   
Sanidej
Mozes i sa krompir pireom.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
12.4.2020 21:58:00   
AleksSlobex
Kako da uvedeb bebcu i veceru? Za sad jede prepodne voce,za rucak obrok i onda ima mleko pa jos jedno mleko pred spavanje? 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
12.4.2020 22:18:18   
Dragica Draga
A koliko tacno ima beba? Pa ja mislim da mu pred spavanje ostavis mleko, a ovo pre mleko samo zamenis vecerom...

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
12.4.2020 22:19:51   
AleksSlobex
6 meseci. E pa tako sam i mislila. Sta mogu da mu dajem za veceru imas neki predlog?

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Ishrana bebe od 6-9 meseci -VI deo
13.4.2020 9:46:08   
IvanaSK RR
Pirinčane kasice,palentu..

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AleksSlobex)
Direktna veza do poruke: 108
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here