|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 8:32:10   
jess021
Milena, nama stalno stizu takve poruke, na svakih nedelju dana 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 9:00:44   
dejana007
Dobro jutro zene,čitam komentare i samo da se nadovežem. Kod nas u Nišu u vrtiću samo sa potvrdom da oba roditelja rade - naravno da je bolje da ne dovodimo decu. Dunja, zao mi je svekrve :( Virus se stvarno neverovatnom brzinom prenosi. Moj ujak iz Leskovca je sa porodicom otisao na rucak kod rodjaka (jos svi otisli) i svi do jednog se zarazili - i sestre i zet - laksa slika sa gubitkom cula mirisa, ujna i ujka teža slika sa svim mogućim simptomima covida ( proliv, povraćanje, bolovi, kasalj, bol u grlu jaka - cak i promuklost, jaka temperatura, gubitak mirisa ) a baba i deda na kiseoniku. Još kazu da eto tada prvi put deda i baba izali negde, a na tom ručku je verovatno bila neka osoba asiptomatska jer niko tamo nije pokazivao znake bolesti, niti imao kasnije znake bolesti. Tako da, ne znam više. Ja trenutno ne radim, samo muz i starije dete ide u skolu, ali više ne mogu kući, fale mi ljudi, prica, izlazak - i to nisam bila mnogo društveno aktivna...

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 9:31:25   
mama Jo
Dejana, jesu se baka i deka oporavili, ili se to sad desava?
Nadam se da su bolje.
Ni ja vise nisam pametna, mi se cuvamo i se ne vidjamo sa puno ljudi, ali sad je vec svaka situacija rizicna.

Milena i nama stalno stizu takve poruke, odnosno na svake dve nedelje se izvesatamo ko ce od dece ici, i tada mama koja je zaduzena za komunikaciju izmedju roditelja i vaspitacica obavezno posalje to pismo od uprave da se mole svi foditelji koji imaju alt_ernativu da je koriste i ne salju decu u vrtic.


< Poruku je uredio mama Jo -- 23.11.2020 9:33:20 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 9:35:24   
nata11
Ja prosle nedelje dobije dijareru sa svim pratecim simptomima i balgom T. Odem kod naseg dr opste prakse, ulazim sa maskom on sta ce: slobodno skinite masku virusi ne lete user posted image I ajd sad, budi pametan.

_____________________________





(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 10:05:46   
Beba987
Dobro je trenutno nema T. Noćas sam joj stavila čepić brzo je spala, i od tada je ok.. Videcemo danas.

Baš sam se uplašila noćas, nikad ni jedna od njih dve nije imala preko 38.5. Slučajno sam se probudila a ona kao da sam šporet pipnula.. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 10:16:43   
smeško
Bebo, samo polako. To nije za strah, deca viruse ,,guraju" sa 39.5 u proseku. Nadam se da cete se brzo oporaviti.


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 12:27:27   
vonavoj
Moze neko da mi objasni Igg,Igm (nadam se da sam dobro napisala), kolege su imale,testirane 4.11. I dr im zatvorila bolovanje sa danasnjim danom,bez testiranja..i oni na svoju ruku odradili privatno i dalje su pozitivni,kao imaju procenat da su zarazni.

I aj budimo pametni..eto i maraj,tm nije testiran ponovo..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 12:47:37   
ivaMark
Von, mislim da su to antitela...test na antitela.


Moja sestra je negativna, dve nedelje posle prvog testa...njeni ukucani svi negativni, niko nije dobio od nje.

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 12:48:58   
Sanjica26 RR
Nisu ni moju sestru testirali. Samo su je poslali da ponovi rengen. Ne znam koji su im to fazoni.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 13:05:34   
Beba987
Von, ako su pozitivni na igg znači da su preležali infekciju, ako su pozitivni na igm znači da je infekcija u toku, a ako imaju i igg i igm znači da infekcija prolazi, ali da su još uvek potencijalni prenosioci.. Tako sam bar ja sve to shvatila, ako grešim neka me neko ispravi. 


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 14:10:32   
Maraj
Igm i igg su valjda ....nesto je sta ima sada, a sta je pre imao.

Mm nisu radili rendgen ni jednom. Test su mu radili samo jednom, kada su ustanovili da je pozitivan. Ponavljao test nije. Samo sj mu zakljucili bolovanje

(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 14:11:49   
vonavoj
Shvatam,ali koja je logika da se ljudi vracaju na posao bez testiranja..da li prenose i dalje ili ne.


(odgovor članu Beba987)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 14:16:02   
flamingos
Beba987,kako ste?Maraj,kako ste vi?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 14:24:51   
Beba987
Standardno, dete 37 sa 2,muz trenutno bez temperature, ali i dalje kao da ga voz pregazio, druga ćerka i ja se držimo.. Zvala sam njihovu dr kaže da pratim stanje, ujutru kks i crp ako ima nešto povišeno da se javim za terapiju, ako se javi još neki simptom da je dovedem. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 14:51:06   
Maraj

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Shvatam,ali koja je logika da se ljudi vracaju na posao bez testiranja..da li prenose i dalje ili ne.



Von gledaju da prodje 15 dana izolacije ili karantina i to je to...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 14:53:57   
Beba987


IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Shvatam,ali koja je logika da se ljudi vracaju na posao bez testiranja..da li prenose i dalje ili ne.



Von gledaju da prodje 15 dana izolacije ili karantina i to je to...


Čak sam čula i 10 dana negde 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Korona virus - 2. deo
23.11.2020 14:54:02   
vonavoj
Znam maraj,ali evo dokaza da nije proslo..oni na svoju ruku odradili...zato se pitam😂


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2467
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 97 98 [99]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here