|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2022.
20.2.2022 13:45:20   
dunja RR

Nisam našla novu temu, pa reko da otvorim. Ajmo user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2022.
20.2.2022 13:46:59   
dunja RR




IZVORNA PORUKA: dunja RR


Najavljuju da će od 5. marta ukinuti sve mere za ulazak u Grčku, da li je istina, ne znam, videćemo ...




IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bas htedoh da pisem,kako sam srecna..presekla sam i odlucila da rezervisem Grcku,na istom mestu gde smo bili 2019te..isti apartman...pisala sam gazdarici,i javila mi se jutros da je slobodan nas apartman od 14.8.po istoj ceni kao i tada..juhu..rezervisala sam,bez depozita..bas se radujem!!







_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2022.
20.2.2022 13:47:46   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Von jel Jerisos beše?




IZVORNA PORUKA: vonavoj

Daaa! Studios Clair.





_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2022.
20.2.2022 14:19:21   
Sanjica26 RR
Mi smo bas gledali sinoc kakve su cene. Mm je citao. Kaže da su aranžmani poskupeli u Grckoj.Možda se i osmelimo ako ukinu mere. Mi bi prvo da budemo nekoliko dana u Atini, da obiđemo grad.  Pa onda nekoliko dana da idemo negde da se  bucnemo. Deca traže da idemo u Barselona, kod mm-ovog brata. I oni nas zovu da dođemo. Samo zdravlje. Ostalo cemo lako. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 21.2.2022 8:06:48 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2022.
21.2.2022 2:16:40   
Ivanka 75
Će bude letovanje  😊👍🍀


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2022.
21.2.2022 7:18:27   
dddaca
Bice, bice, ali da je poskupelo - poskupelo je i to dosta

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2022.
21.2.2022 22:41:07   
Didy
Nikad kasnije nije otvorena tema letovanja nego ove godine, a mi nikad ranije ne idemo na letovanje. 😀  Još nepuna 2 meseca i eto nas na brčkanju, baš se radujem. Čitam baš na fb grupi Egipat da su aranžmani ove godine baš otišli gore. Izgleda da je tako za sve destinacije. S
Sanjice, ja bih radije u Barselonu, nego na more.da sam na tvom mestu. Mi ćemo na leto možda neku evropsku destinaciju da obiđemo.  Možda baš Barselonu. Imam ceo spisak mesta koja bih baš volela da poset_im, malo mi je jedan život. 😉

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2022.
21.2.2022 23:32:36   
dunja RR
Baš kasno otvorismo, zapravo, ja sam bila ubeđena da je davno otvorena, juče sam je tražila nekih pola sata, nisam verovala da je nema.

IZVORNA PORUKA: Didy

Nikad kasnije nije otvorena tema letovanja nego ove godine, a mi nikad ranije ne idemo na letovanje. 😀 



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2022.
21.2.2022 23:41:30   
dunja RR
Može Barsa, pa u kombinaciji sa morem, mi smo recimo bili u Calelli, koja je jako slatka, baš španski gradić, sa starim delom, dugačkom ulicim-šetalištem, trgom itd, a išli smo do Barse odatle nekoliko puta, obišli je celu. U tom delu oko Barse, mislim da je Calelja najslađa, iako naše agencije najviše rade u Ljoret de mar, koji je meni bzv (bili jedno popodne). Calella je bliža Barsi, i može se otići do Barse brzim vozom, ne sećam se tačno koliko nam je trebalo, ali nije puno. Barsa je divna, meni posle Istanbula najlepši grad u kom sam bila. I ljudi su divni, topli, za razliku od Francuza koju sam doživela kao ledene, u Kanu recimo.

Mada, mada, more u tom delu Španije mi se nije dopalo, Sredozamno, sivo, puno talasa. Ima Španija i lepog mora, ali to nikako nije u tom delu oko Barse. Ali može da posluži, uz Barsu koja je prioritet.

IZVORNA PORUKA: Didy

Sanjice, ja bih radije u Barselonu, nego na more.da sam na tvom mestu. Mi ćemo na leto možda neku evropsku destinaciju da obiđemo.  Možda baš Barselonu. Imam ceo spisak mesta koja bih baš volela da poset__im, malo mi je jedan život. 😉



< Poruku je uredio dunja RR -- 21.2.2022 23:42:04 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2022.
22.2.2022 11:33:00   
Didy
Okean nikada ne može biti tako lep kao neka manja mora. Meni, recimo, ni u Tunisu ni u Turskoj more nije lepo kao Jadran ili grčka obala. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2022.
22.2.2022 11:44:20   
Sanjica26 RR
Didy, mm i ja odavno želimo Barselonu. A nasi od kako žive, zovu nas često. I bas pre neki dan pise dever mm, da deca žele da dodjemo mi malo.Ako mora fajzer, ne možemo da idemo. Koleginica ide u Španiju. Direktorka je nju izabrala, jer je jedina primila fajzerovu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Letovanje 2022.
22.2.2022 12:12:15   
Didy
Znači mogu da se pakujem ako je do fajzera. 😉

Ja nešto mislim da će polako ukidati mere i otvarati se jedna po jedna država.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Letovanje 2022.
22.2.2022 12:45:01   
dunja RR
Dobro nije baš okean, ali jeste slično, verujem da je Sredozemno oko Barse, tako poput Tunisa, ali svakako, u Barsu se ne ide zbog mora. Barsa je ljubav user posted image

Okean je drugačiji, ja sam se kupala u Indijskom u Fujeiri (jedan od Emirata, ali je na otvorenom moru za razliku od Dubaia), odnosno to se vodi kao Arabijsko more, ali to je to, okean. Baš je onako silan. Dubai je u zalivu, i meni je tamo more bilo predivno, toplo, mirno, tropsko, divne boje, za plivanje i uzživanje. Šteta samo što se ne može biti na plaži puno, zbog jakog Sunca (ja jednom probala i izgorela najstrašnije). Odoh u off..


IZVORNA PORUKA: Didy

Okean nikada ne može biti tako lep kao neka manja mora. Meni, recimo, ni u Tunisu ni u Turskoj more nije lepo kao Jadran ili grčka obala. 





< Poruku je uredio dunja RR -- 22.2.2022 12:51:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Letovanje 2022.
22.2.2022 20:05:36   
Tiziana

Mislim da su kod Spanaca opcje Fajzer, Astra i Jansen, ne moze ruska i Kinez. 
Mog muza sestra je u Spaniji.. 
Spanija je cela predivna i ima sta i da se vidi i pojede i gde da se okupa, i svasta nesto, ali za tu zabavu, cak i kad imas smestaj koji ne placas, treba dosta para.. Samo avio karte su preskupe za pocetak.. 
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Didy, mm i ja odavno želimo Barselonu. A nasi od kako žive, zovu nas često. I bas pre neki dan pise dever mm, da deca žele da dodjemo mi malo.Ako mora fajzer, ne možemo da idemo. Koleginica ide u Španiju. Direktorka je nju izabrala, jer je jedina primila fajzerovu. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Letovanje 2022.
5.3.2022 13:13:53   
Didy
Da li i dalje razmišljate o uplaćivanju letovanja s obzirom na situaciju u Ukrajini?

Mi smo uplatili Egipat za april, ja ne razmišljam o odustajanju, a dosta ljudi me kritikuje zbog toga, između ostalih i mm delimično, kaže da nisam realna.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Letovanje 2022.
5.3.2022 15:54:33   
vonavoj
Ne zelim ni da mislim da odustajem..i da ce rat da mi sve poremeti..i ovako se svasta desava,svakodnevno..more mi je svetlo na kraju tunela..


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Letovanje 2022.
5.3.2022 15:58:08   
Didy
Isto. Hvala ti, Von, treba mi još neko da mi kaže da nisam luda. 😉



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Letovanje 2022.
5.3.2022 22:59:57   
Filadendronka
Didy, nisi luda. :) Malo cu u off, odavno nisam pisala, a ove lepe teme mi prijaju u ovom ludom vremenu. Mi vec sada planiramo Grcku, jer ne zelim da zivim stalno u nekom grcu. Izaci cu na ulicu, zgazice me travaj i sta sad. Ako se zakoplikuje situacija, propaste letovanje i to je to. Necemo unapred sve da osudimo na propast. 
Elem.... Sta je ovo sa cenama za ime sveta? Mi ne mozemo da nadjemo nista ispod 1.000e za 7 nocenja. A vec godinama uzimamo hotelski smestaj i nikad nismo premasili 650. 

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Letovanje 2022.
6.3.2022 0:36:25   
Didy


IZVORNA PORUKA: Filadendronka
Necemo unapred sve da osudimo na propast.



To i ja kažem.
Cene su otišle u nebesa još u januaru. Baš čitam na fb grupama da se svi žale. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Letovanje 2022.
6.3.2022 7:44:29   
dddaca
Evo i ja da ti kazem da nisi luda. Ili ako jesi, onda nas ima jos user posted image
Nismo nista jos rezervisali, ali odmor planiram u svakom slucaju. Tih 10 dana na moru mu je izduvni ventil, period kad punim baterije za sve ono sto me ceka tokom godine i ne razmisljam u pravcu da bi se zbog desavanja u Ukrajini moglo nesto zakomplikovati. Jedino mozda cene odu jos gore jer sve poskupljuje.
Fil, bas tako, svake godine je sve skuplje i skuplje. I mi trazimo hotelski smestaj sa polupansionom, ali je sve dosta poskupelo

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Letovanje 2022.
6.3.2022 8:28:10   
Sanjica26 RR
Mi smo planirali, cak sam i skupljala novac. Pored ovakve situacije tesko. Možda ce nam taj visak novca trebati. Ja ne volim da rizikujem, jer imam decu. Da sam sama ne bih tako razmisljala. Ako se kojim slucajem stvari srede, znam gde cemo 😊

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Letovanje 2022.
31.3.2022 13:40:34   
jess021
Ajde po ovim ružnom vremenu da pričamo o letovanju. Baš sam gledala ovih dana i cene su visoke u odnosu na prošlu godinu, a ja nešto ne verujem u neki pad cena zbog Ukrajine i Rusije. Naš hotel gde smo bili prošle godine, skuplji je 300-400 evra u istom terminu. Iskreno ne znam ni šta da gledamo, ali znam šta hoću😁
Ako imate neku preporuku za hotel ali in ili pp, a da nije baš jakoooo skupo pišite

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Letovanje 2022.
31.3.2022 15:52:20   
vonavoj
Ja nasla hotel u Turskoj,all,avion, prima troje dece..2800e sve..samo jos kad bi i te pare nasla..

Ramada Lara hotel😂😂

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Letovanje 2022.
31.3.2022 16:01:58   
Didy
Mi za 16 dana idemo. 😀

Moraću da povadim svu letnju garderobu iz ormana u subotu i da vidim šta je kome malo i šta treba kupiti. Jedva čekam! Put, ne pregledanje odeće. 😉Baš sinoć pričam s mm kako mi je drago što idemo sada, pa neću morati da tražim, rezervišem, čekam, a i sve mi je i ove godine nekako neizvesno. Takođe, mm ide na more od starog godišnjeg, ostaje mu ceo novi. To je tako dobro! Obično kad se vratimo s mora, nema još mnogo slobodnih dana, pa nigde ni ne idemo do zime.Von, mi smo Tursku 2020. za nas 4 platili 2720 evra (tačno se sećam) i to još na nekoj velikoj akciji, tako da mi za vas 5 nije tako strašno u poređenju s našom cenom onda. Uzmi u obzir da je to bilo prvo leto s koronom i da su kapaciteti svih hotela bili polupopunjeni, pa i cene niže. Tu ti je, u stvari, najskuplji avion.Jess, imaš li neku lokaciju zamišljenu ili ti je svejedno?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Letovanje 2022.
31.3.2022 17:40:58   
jess021
Didy, recimo da mi je svejedno, ali da nije preko 1000km i preko 2000 evra😂😂 Ajd ti si svetski putnik, sigurno imaš neki predlog.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here