|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Letovanje 2023.
12.11.2022 9:45:50   
IvanaSK RR
Bas sam poranila 😁. Dajte preporuku za smestaj u Stavrosu, Paraliji...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 9:50:49   
Didy
O-pa! Što volim kad se ova tema aktivira!

Nemam preporuku za Stavros, samo smo prošli kroz njega kad smo išli sa Tasosa. 

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 10:18:12   
IvanaSK RR
Sanjice, Von, a Jerisos? Sad sam gledala u staroj temi. Vi ste tamo bile? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 11:35:26   
Sanjica26 RR
Bile smo tamo, samo u razlicitim smeštajima. Sve preporuke. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 12:21:32   
Ana RR
Iv, i mm jutros gleda neki smeštaj na Lefkadi user posted image mada se meni tamo ne ide, ostao mi je gorak ukus od prošlog puta i sad mi se ne ide..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 12:25:00   
IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Bile smo tamo, samo u razlicitim smeštajima. Sve preporuke. 


Sanjice,interesuje me cena 😁 Ana, ja bih manje, mirnije mesto. Gužve mi je dosta u Bg. Volela bih da js blizu plaze da ne moramo kolima nigde. Naravno, kad nam se bude lutalo, lutacemo. Nekako sam umorna od svega. Trenutno bih lencarila 🤣

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 13:04:26   
Ana RR
Ana, ja bih manje, mirnije mesto. Gužve mi je dosta u Bg. Volela bih da js blizu plaze da ne moramo kolima nigde. Naravno, kad nam se bude lutalo, lutacemo. Nekako sam umorna od svega. Trenutno bih lencarila


Isto, Iv, baš mi treba odmor. Radim non stop, po 12 sati dnevno, premorena sam. Ja bih na Kipar i tu možemo čim M završi sa školom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 14:44:24   
vonavoj
Ivana,clair studios,sve preporuke,blizu plaze,cisto,ok cena..ali moras direktno da kontaktiras,ne rade nase agencije...mi cemo i sledece godine u Jerisos,ne menjamo..i treci prst,je ispao jeftiniji za hranu od prvog i drugog.. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 14:45:34   
vonavoj
Stavros je isto ok,ali u Paraliju ne bi isla,nema sile..guzva,puno nasih..U Jerisosu parkiras auto i uzivas..a ako hoces mozes i da obilazis plaze,ima dosta..Joooj,moreee..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 18:19:07   
Didy
Ana, imam preporuku za smeštaj na Lefkadi. Iznad Katisme, u Agios Nikitasu. Van mesta je i gužve, ima parking, što je u Agios Nikitasu retkost, a to mi je savršena baza za obilazak Lefkade. 


Lefkada smeštaj

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 18:20:32   
Didy
Ja mislim da ćemo mi opet u Hrvatsku. Mnogo mi ne prijalo prošle godine. Smirila me Grčka za medalju iskreno. 



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Letovanje 2023.
12.11.2022 19:31:24   
Ana RR
Thanks Didy user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Letovanje 2023.
13.11.2022 21:34:31   
jess021
Ivana, bolje Stavros, nego Paralia. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Letovanje 2023.
14.11.2022 18:06:50   
IvanaSK RR
Naleteli smo na neki smeštaj u Nea Vrasni pa sad cekamo Novu godinu da nam posalje cenu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Letovanje 2023.
3.12.2022 11:38:48   
IvanaSK RR
Mi smo uplatili rezervaciju u Skotini. Smeštaj je malo dalje od plaže. 530e za dve nedelje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Letovanje 2023.
3.12.2022 12:17:27   
dddaca
Super Ivana. Lepa je plaza u Skotini. Na snimku se vidi da ima dosta mesta i za svoje suncobrane, a i voda je cista. A kad vam dosadi, nije daleko ni Nei Pori
U kom terminu idete?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Letovanje 2023.
3.12.2022 12:23:28   
Ana RR
Super Iv user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Letovanje 2023.
3.12.2022 12:29:04   
IvanaSK RR
Od 01.07. - 15.07. Ja sam bila za to da budemo u manjem mestu. Ne smeta mi ni daljina smestaja. Do plaze se ide kroz hladovinu. Imaju dvorište. Smeštaj nije nesto posebno, ali mi je ok sto ima terasa i par tih zezancija za decu u dvorištu.Treba mi mir, tisina, da malo mozak opustim. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Letovanje 2023.
3.12.2022 14:53:34   
Ana RR
Iv, to je super, i ja sam trenutno za takav odmor. Premorena sam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Letovanje 2023.
3.12.2022 16:22:25   
Sanjica26 RR
Bravo Ivana. Lep provod. 😘

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Letovanje 2023.
3.12.2022 21:34:02   
IvanaSK RR
Hvala vam ❤️. Sad polako da skupljamo parice i precrtavamo dane. Danima smo gledali i slali upite za razna mesta i smeštaje. Dionisis i Skotina mi se svidese. Ovde sam se premisljala zbog daljine plaže, ali kad, sam pogledala snimak puta od smestaja do plaze, hladovina i ravan put onda mi je bilo svejedno. A i citala sam da na tom parkingu kod plaze nema guzve pa mozemo i kolima do tamo ako budemo hteli. Mesto za parkiranje imamo kod smestaja tako da taj deo nije problem. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Letovanje 2023.
4.12.2022 9:13:26   
dddaca
Pa koliko vam je udaljen smestaj? Inace, cena je super za taj termin. I vise nego povoljno

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Letovanje 2023.
4.12.2022 10:16:46   
IvanaSK RR
Oko 500m. Zbog daljine plaze je i ta cena. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Letovanje 2023.
5.12.2022 8:09:19   
dddaca
Pa dobro, nije to ni predaleko. Kad si napisala da je daleko, pomislih da ima bar 1 km. A uvek postoji opcija i autom da se ode.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Letovanje 2023.
14.1.2023 15:43:08   
bubulence
Zene,treba mi preporuka za smestaj, privatno ili preko agencije, svejedno mi je. Nasi uslovi su da mesto nije veliko, da je smestaj pristojan i da ima veliku terasu (to mi je mozda najbitnija stavka). Moze i hotel ali nemam nameru da dam 3000e za 10 dana  

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U Grčku možete otputovati avionom i autom,...
Ne propustite izuzetno delo Može li čitava stara Grčka da stane u jedan lift? grčkog arheologa i pisca Teodora Papakosta...
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here