RE: Ko vam šiša dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


vikiveki -> RE: Ko vam šiša dete? (12.7.2015 11:30:25)

Ja sam juče opet otvorila frizerski salon i sve muške iz kuće ošišala[sm=smiley36.gif] sad svi imaju istu frizuru[sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (12.7.2015 13:33:29)

Viki specijalista frizer ekspert za jednu frizuru[sm=smiley36.gif] Mm planira da vodi Dimitrija ovih dana,taman pred rodjendan na sisanje i promenu stajlinga [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Ko vam šiša dete? (12.7.2015 17:10:20)

[sm=smiley36.gif] ma koju hoćeš frizuru,u asortimanu su mi šišanje na 1, 2, 3 ili 4 [sm=smiley36.gif] to još dok ova dvojica malih ne budu porasli,onda više neće hteti usluge mog salona...verovatno će ići gde im se bude svidelo




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (12.7.2015 18:11:45)

Bude li D slucajno zavristao,idemo kod tebe u Sm,u tvoj kucni salon ! [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Ko vam šiša dete? (14.7.2015 12:45:51)

E Ika pre neki dan sam tražio tati da ga šiša. A Arči stalno izbegava, mada je morao i on. I sada su opet olindrani. Mada su meni slatki tako kratko ošišani mašinicom,pravi dečaci.
A inače šišali smo ih u dvorištu, još jedna prednost lepog vremena i leta [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (14.7.2015 13:04:47)

To je bas super Anarunika ! Arci tvrd orah [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 0:36:01)

ja kupila masinicu pa sisam i sina i muza, hehe imaju iste frizure, narepane [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




aleksandrici -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 0:52:37)

I kad poarstu traze da se sisaju vanredno,veruj mi,moramo vise puta da budemo i frizeri,sve zarad njohovih zeljka,ponekad se isplati.




vikiveki -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 7:58:22)

Anarunika i ja moje kad sišam ,što kažeš,olindram,ali meni su tako baš lepi[sm=smiley36.gif] pogotovo taju kad ošišam na 1...decu malo fazoniram,ovaj stariji ima od pozadi ostavljn jedan pramen kose kao rep...to video jednog druga i ima već tri god kako tako taj rep raste




nikiteki -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 8:33:59)

ja sisam sve ukucane




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 9:58:13)

Moj sin danas ide na frizuru.Pisem posle utiske [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 11:49:12)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Anarunika i ja moje kad sišam ,što kažeš,olindram,ali meni su tako baš lepi[sm=smiley36.gif] pogotovo taju kad ošišam na 1...decu malo fazoniram,ovaj stariji ima od pozadi ostavljn jedan pramen kose kao rep...to video jednog druga i ima već tri god kako tako taj rep raste



Jao tako nešto je i Aki imao proletos. Mm mu ostavio radi fazona,a Aki inače gustu kosu ima baš,baš. Kad posle nekog vremena, vaške!!! Sva sreća odmah smo ih primetili i nisu stigle da se zapate, našli smo ih svega tri i bez gnjida smo prošli ali rep je morao da ode. Sva sreća Aki nije imao ništa protiv , meni je bilo više žao.

Mila javljaj utiske a može i neka fotka da padne [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 12:11:28)

Moj je isto u vrtiću zapatio bio vaške,što ti kažeš ja sam na vreme primetila i očistila sve,nije imao puno ali rep nismo smeli da diramo[sm=smiley36.gif] tako da i dalje imamo rep,a i ovaj mlađi video pa sam morala i njemu da ostavim




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 12:28:16)

Moji klinci jos nisu imali vaske(kuc,kuc) ali to bi bilo strasno,jer imaju jaaako gustu kosu,a Mima i dugacku,do struka.
Vazi,posle podne,kada malo bude lakse i ne bude toliko vruce,vodi ga taja na sisanje.[sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 12:40:47)

mame mogu samo reci da smo sve supermame jer sve same radimo, mama najbolja na svetu
ja isto volim kad klinca osisam na keca mnogo mu slatko, mada on kad mu je duza kosa ima lokne kao ja,
al tad deluje kao bebac [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 12:52:28)

Videla sam negde sliku tvog Jurija sa loknama,stavila si..pa to mi zao sisati,presladak je !




vikiveki -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 12:57:52)

I ja volim kada su mi svi ošišani na 1,pa kada prevučem rukom preko njihovih glava a ono kao po nekoj mekanoj tkanini da prevlačim ruku[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 13:02:23)

Mila jeste sladak i ja volim te loknice, al mnogo mu vruce i znoji se, glupo mi da mu stavljam snale i vezujem rep [sm=smiley36.gif]
verujem da ce kad poraste kao cale imati dugu kosu, i mm ima kovrdzavu a svojevremeno nosio dugu,
meni sad dodje da se ja osisam na keca




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 13:03:50)

I njima je lakse leti sa kracom kosom,manje im je vrucina i ne znoje se toliko. A znam taj osecaj Viki !




vikiveki -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 13:05:59)

Ja volim dugu kosu,ali što rekoste,po ovoj vrućini dođe mi da se ošišam na keca[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 13:06:17)


IZVORNA PORUKA: amdn

Mila jeste sladak i ja volim te loknice, al mnogo mu vruce i znoji se, glupo mi da mu stavljam snale i vezujem rep [sm=smiley36.gif]
verujem da ce kad poraste kao cale imati dugu kosu, i mm ima kovrdzavu a svojevremeno nosio dugu,
meni sad dodje da se ja osisam na keca


Sad tek videh poruku,u medjuvremenu si stavila.Verujem da morate,pogotovo po ovoj vrucini da ga sisate.Ma sladak je svakako ! [sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Ko vam šiša dete? (15.7.2015 17:12:48)

hvala Mila ti imas tri puta mnogo su slatki[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: Ko vam šiša dete? (16.7.2015 0:33:12)

Dosad sam ja šišala luci,koliko puta smo se dogovorile da idemo kod frizerke i onda sqmo izjavi da nece da uđe.pavsam joj ja skracivala krajeve.ali posle letovanja idemo na šisanje!




Anarunika -> RE: Ko vam šiša dete? (16.7.2015 10:53:36)

Vikiveki to prevlačenje mi je omiljeno. Ja to zovem tepih [sm=smiley36.gif].
amdn, videla sam i ja lokne tvog Jurija ali nisam tada znala da je dečak [sm=smiley1.gif]
I tada sam već rekla da mu zavidim i da ceo život želim lokne.Sve se nadam da će makar Živa imati pošto ova dvojca a ni ja nemamo .Ili da se preselimo u neku vlažniju klimu pa da nam se kosa svima ufrćka [sm=smiley36.gif]
Mm hoće i Živu da ošiša dok je beba na ćelavo da joj ojača kosu ali ja mu ne dam!




Mariya -> RE: Ko vam šiša dete? (17.7.2015 0:37:28)

Ja ne verujem u to da će kosa biti jača ako se dete ošiša na ćelavo. Mislim da jačina, gustina i kvalitet kose zavisi od puno faktora, pre svega genetike, pa posle i nege i ishrane, ali da zavisi od šišanja na ćelavo[sm=zmeden.gif]e u to ne verujem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>