RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


branki* -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (15.1.2017 7:56:38)

juce sam izgubila 1000 din,pojma nemam kako mi je ispalo iz dzepa,nikad mi se ne desavaju takve stvari.




Duškić -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (27.2.2017 14:47:30)

Bas zaborabljam u zadnje vreme...Danas sam zaboravila karticu za vrtic...Stanem ispred i da se cekiram, sipak. Butam po torbi , nema. Zovem muza on kaze , pa ja sam je odveo, kod.mene je u dzepu..I tako[sm=zz_cloud9.png][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif]




emicaa -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (28.2.2017 10:51:05)

Vec par dana zaboravljam ugasiti ringlu na elektricnom.Sreca pa brzo primjetim da je jos upaljena,od sad kad negdje krenem moracu provjeravati




Mala Elena -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (28.2.2017 12:09:53)

Kad stavim mleko da grejem, cesto pokipi, ostalo je sve ok [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (28.2.2017 13:00:55)

Sve zivo zaboravljam, sve!
Od ringle, bojlera, cak sam nedavno ostavila i vrata od frizidera otvorena, muz je odlepio. Ali sve zivo zaboravljam.




mati -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (28.2.2017 13:42:25)

Ajde sto zaboravljam, nego jadna zbog toga kad izlazim iz kuce, pp pet puta proveravam ringle, tv, prozore... deset minuta mi uvek plus treba za to moje proveravanje.
Inace u poslednjih par dana sam par puta gubila novac.




mali_mis -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (28.2.2017 13:51:58)

Zaboravljam naravno da zaboravljam. Zaboravim kad nesto sakrijem gde sam sakrila, i onda se ubijem trazeci, i naravno kad mi to vise ne treba, nadjem ga. Iskljucivanje svega i svacega, zakljucavanje vrata je pod obavezno.
Pare na svu srecu potrosim odmah pa nemam sta da izgubim [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (28.2.2017 20:36:29)

Jedino sto gubim jesu naocare za vid koje mi deca redovno nadju.[sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (28.2.2017 20:53:19)

Hahahahaa, misu care! I to sto zaboravim, iako sam sve proveriloa, opet se upitam u toku dana kasnije...da li sam zakljucala...da li sam stvarno iskljucila riunglu....peglu uzas jedanmajke mi.




krin 40 -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (7.8.2017 14:13:22)

Tedovno zaturim ključeve od kuće i auta.Svake godine iznova tražim N djačku knjižicu.Pre i S djačku knjižicu.Ringle peglu i ostalo ne zaboravlham ali nisam sigurna u to pa se vraćam da proverim




dddaca -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.9.2017 9:15:08)

Zaboravljam i uglavnom ne znam gde sam sta spustila [sm=zmeden.gif]




Mala Elena -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.9.2017 9:26:22)

Pa nemam taj obicaj da zaboravljam i gubim.




dddaca -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.9.2017 9:44:55)

Ma meni je ovo postalo normalno, prosto bi mi bilo neobicno da nadjem nesto sto sam pre dva tri dana negde ostavila odmah. Stvari koje imaju svoje mesto u kuci ne zaboravljam, ali ono sto spustim u prolazu, e to je vec prica [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (4.9.2017 21:37:51)

Ma kod mene to ide "sa godinama".Uskoro neću znati"dal' sam pošla ili došla"




mama Jo -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (5.9.2017 9:32:05)

Sva sreca pa je to zaboravljanje -jos uvek- u stanu... pa nznm da li sam ostavila u ovoj ili onoj fioci, ili nznm uopste gde sam ostavila, ali se to prosto nadje i pojavi posle nekog vremena...
Jos uvek se nije desilo da sam nesto krupno zaboravila vani, sto se kaze 😊
A znam za ozbiljne slucajeve 😊




krin 40 -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (7.9.2017 9:16:59)

To ni ja još uvek ne zaboravljam..krupno




Dragce86 -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (10.9.2017 22:04:48)

Ja uglavnom zaboravljam sitnice, tacnije gubim po kuci :D Danas sam uspela da zagubim plasticnu kasicicu kojom hranim bebu..kao da je u zemlju propala :P




mali_mis -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.12.2017 11:29:11)

Skoro sam izgubila kais sa jakne (iskreno me bas briga, ionako me je samo stezao), nemam pojma gde, i na koji fazon se otkacio [sm=zmeden.gif] [sm=jezicek.gif]




Srecko47E -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.12.2017 11:42:24)

Gubim stvari ali po kuci.




isidora88 -> RE: Da li gubiti ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.12.2017 13:01:25)

Redovno gubim papire koji su mi bitni, uvek kao stavljam na jedno mesto da znam gde je sta i uvek sve zavrsi u 100 kutija i naravno pola ne mogu da nadjem




minnica -> RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.12.2017 13:15:23)

Gubim, zaturim, premestim, pa zaboravim da sam premestila. [sm=smiley13.gif]




Duškić -> RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.12.2017 13:51:17)

Bas vala i ja to radim, a iznervirah se , zeznula me juce kasirka nije mi vratila 200din.toliko sam se iznervirala kuci kad sam dpsla i videla.
A stvari redovno, jos kad sakrijem nesto od dece pa ne mogu da se set_im gde...posizim




Srecko47E -> RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (2.12.2017 14:06:36)

Od svega najvise volim zagubljeni novac koji ispliva.[sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (21.2.2018 14:25:30)

Isto tako. Od kad imam dete. A nervira me, uvek sam bila sva pedantna, pa imala svoj štek (iz kog su mi i roditelji uzimali pare), pa sva dokumeta po fasciklama, pa sve u sobi složeno itd. Čak i za muževljeve stvari sam uvek znala gde su (pošto on, naravno, ne zna). A sad pola stvari ne znam gde sam ostavila, izgubim silno vreme tražeći ih, imam gomile natrpanih stvari svuda po kući, a nemam živaca da konačno te gomile razvrstam, ne sećam se gde sam potrošila pare (daj, Bože, da mi kasirke, onako pogubljenoj, ne zakinu na kusuru). Ne mogu sebe da prepoznam.




Sarav -> RE: Da li gubite ili zaboravljate stvari, novac, itd??? (21.2.2018 14:44:20)

Kad krenemo negde zaboravim da ponesem svoje stvari, a dečije nikad.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>