|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 19:55:57   
maramala
Hvala ti puno. Definitivno izbacujem tjesteninu i slatkiše. Nadam se će ti sve biti ok sa insulinom i nakon terapije. Hvala Bogu ti si vec uspjela i postala si majka :-)
Prvi radni dan idem po uputnicu pa na Paprikovac. Kada odem kod dr Branke u Medicos, spremicu joj nekoliko pitanja jer ima dosta stvari koje ne znam, a zanimaju me.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 19:59:42   
World
Samo naprijed.user posted image

Sto se tice nje, ne znam da li se u medjuvremenu malo edukovala o IR, ali tada kad je kod mene bila aktuelna, nije bas bila najupucenija, pa za svaki slucaj idi naoruzana informacijama. user posted image

Brankica je super lik i super zena, ali sam se razocarala kako je odbacila moju teoriju o tome da bi mi mozda siofor pomogao..

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:02:08   
maramala
nažalost one su nam jedini izbor u Banja Luci. Ne znam da li da joj to i spominjem onda ili da odem uradim to, pa onda kod endokrinologa.
user posted image

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:08:31   
Anoniman
A zasto ides Brankici??? Ja imam od nje nalaz da nikada ne mogu ostati prirodno trudna,vec odmah da idem na vto.Po mwnu je vwci strucnjak Vesna Curic,jer pokusava sve da ide prirodno....
A za IR.trazi uputnicu za endokrinologa,vjerovatno poznajes neke..
Sve draga pokusaj pa tek onda razmišljaj o vto.

(odgovor članu maramala)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:08:54   
World
Pa vidi, ja bih prvo uradila insulin, pa tek ako vidis da rezultati ne valjaju, onda joj mozes i reci.. Ja se ne bih upustala u inseminaciju sa losim insulinom definitivno, jako su slabe sanse (da ne kazem skoro nikakve) da ti uspije.. A sa popravkom, mozes i bez inseminacije, sto se nadam da ces uspjeti.. E ako je smetnja nesto drugo, onda idi dalje u postupak.. Kakav ti je TSH?
Imas li jos neke karakteristike IR tipa salo na stomaku, napade gladi i slicno?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:12:22   
maramala
Nemam neko salo oko stomaka, tsh mi je 1.5 (0.27-4.2 ref), nemam neke napade gladi.
Idemo u Medicos jer su jedini koji rade i inseminaciju i VTO u BL (ili ja nemam informacije). Doduše tražila sam da nam zakazu kod Sanje Sibinčić, a dobili smo tu Brankicu.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:17:54   
World
Mozda onda nije do insulina, ali nikad se ne zna, uradi ti ipak.. Ja ne znam da li kod nas jos neko radi inseminacije, ja sam radila kod njih.. Mada, sa mi je sad ova pamet (sto rekle babe user posted image ), definitivno bih otisla drugom doktoru i u neku drugu ordinaciju, mozda inseminacija nije ipak jedino rjesenje...

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:20:04   
maramala
hehehheheh...ma u pravu ste cure. jedino zbog čega idem kod njih je što smo u godinama kada nemamo vremena za gubljenje i pokušavanje prirodno. Već skoro 9 mjeseci pokušavamo, a kako ja dobro gazim 36-u godinu voljela bih da na najbolji način iskoristimo ovo vrijeme što je pred nama i pokušamo sve što možemo

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:22:19   
World
A tm su dobri nalazi?

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:24:16   
maramala
treba da ih pokupi sad 10-og, ali su mu telefonom rekli da su nalazi uredni. doduše spermogram je pokazao da nema nikako onih veoma brzih spermića :_), nego ima 40% pokretnih, 30%slabo pokretnih i 30%nepokretnih. spermokultura je uredna.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:25:51   
World
Ma dobro, to je sasvim dovoljno.. znas kako kazu, dovoljan je jedan.. user posted image

U svakom slucaju zelim vam da uspijete sto prije, na koji god nacin. user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:27:40   
maramala
hehehhe...da, da, dovoljan je jedan.
nevjerovatno je kako žena upadne u začarani krug traženja informacija i čitanja foruma na ovu temu.
ja od kada se suočavam sa svim ovim, ne silazim sa kompa i samo o tome mislim. znam da ne treba i da to nije pametno, ali nekada ne mogu protiv sebe. Hvala ti puno na lijepim riječima :-*

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:30:25   
maramala
cece,

ta Vesna Ćurić je ginekolog? ne bavi se inseminacijom i VTO?

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:38:48   
Anoniman
Radi u Medico- su...Ti pravo zapela za vto ili inesmin.A ja teski protivnik,to bi mi bila zadnja opcija.A godine hmmm ipak sam starija malo od tebe,tako da se opustis.Pa žene radjaju i poslije 40-te.
Imas dosta cura koje su zatrudnile i poslije neuspj.insem ili vto prirodno...
Ja bih malo proverila i prolaktin...

(odgovor članu maramala)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:42:08   
maramala
vjeruj da sam zbunjena i ne znam više ni jesam li za ili protiv. samo znam da zelim bebicu :-)
radila sam ja hormone, prolaktin mi je bio 314 (ref 102-496). a možda je glupo pitanje, ali me zanima jesi li uspjela zatrudniti? izvini ako puno pitam

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:52:03   
Anoniman
Jesam draga Bogu hvala,sada sam u 6 mjesecu.Idem dan pi dan jer sam imala dva spontana prije...Taj prolaktin je ok,ali bi trebao biti malo nizi pi dr.Radoncicu iz Zagreba...

(odgovor članu maramala)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
4.1.2014 20:53:41   
maramala
ostala si trudna na prirodan način? hvala Bogu da si uspjela, samo polako 3 mjeseca ce brzo proci
super mi je čuti ovakve vijesti i stvarno se radujem jer mi daju naduuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
11.1.2014 18:14:53   
World
maramala ima li kakvih pomaka? user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
26.1.2014 20:11:54   
maramala
hej,

izvadila sam insulinemije, a u utorak idem na oggt.
U principu bile su ove vrijednosti
o-5,14 (ref 2.5-25)
120-14,14 (ref 2.6-25)

Radila sam i anti tijela za štitnu i Anti TPO mi je 46 (ref 0-34). Brankica iz Medicosa kaže da je to ok i da se treba pratiti. Zakazala sam kod dr Radoncica u petak u Zagrebu, pa ćemo vidjeti. Brankica mi se uopšte ne dopada i čini mi se da se uopšte ne posvećuje pacijentima, nego da samo sve to mehanički radi.

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.1.2014 21:22:53   
Anoniman
Za Radoncica sve pohvale.Ukljucit ce ti bromergon,po njemu prolaktin mora biti na donjoj granici.Sretno i javi kako si prosla.

(odgovor članu maramala)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.1.2014 21:33:29   
maramala
Cece,

Jesi li ti išla kod njega?

pozdrav!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.1.2014 21:53:53   
Anoniman
Da,na konsultacije.Od Maribora,Bg.Bl on mi je ostavio najjaci utisak.Ono sto ti kaze to je sigurno tako

(odgovor članu maramala)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
27.1.2014 22:30:10   
maramala
A u kojoj si sada fazi? Mislim izvini ako previše pitam, ali da li si sada u postupku ili...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
28.1.2014 8:42:21   
Anoniman
Sada sam u 27 nedjelji.Ja sam isla u te centre na konsul.nisam pobornik vto bar dok god prirodno mogu zatrudnjeti.A ako nisi trudna jednu godinu zasto odmah na vto,pa to je zadnja opcija

(odgovor članu maramala)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
7.2.2015 20:16:50   
tamaranikola
Dobar dan
Vec 8 godina nemamo djece
Planirali smo uradit pretrage u medico s u
I sve moguce da bi dobili bebu
Koje su nam pretrage potrebne
Hvala

(odgovor članu maramala)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here