|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
26.2.2020 22:40:28   
Anoniman
Trenutno i ja pratim ponude i cijene, tražila sam stan na dan ili garsonjeru, ali imam još vremena pa će biti još oglasa. Ti ćeš prije mene, pa ću ja tebe pitat kako si prošla.

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
28.2.2020 15:04:40   
Acilim 87
Pozdrav svim clanicama! Od nedavno sam u istom problemu. Da li neka od vas ima iskustava sa dr Aleksandrom Govedarovic iz Medico S? 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
28.2.2020 19:41:40   
Anoniman
Pozdrav i tebi i dobrodošla! Ona i meni vodi postupak. Čini mi se da ima veliko iskustvo, ništa ne prepušta slučaju, trudi se da upozna pacijente. Dalje ćemo vidjeti kako će biti.

(odgovor članu Acilim 87)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
28.2.2020 19:47:58   
Acilim 87
Hvala na brzom odgovoru! :) 

Drago mi je da si zadovoljna sa njom. Ja sam htjela da promjenim dr , ali sad cu razmisliti. Trebam  joj se javiti cim dobijem ciklus. Javicu utiske nakon susreta. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 13:45:11   
Acilim 87
Cao cure! Da li treba raditi testove na trombofilije: urodjene i stecene? Da li se rade testovi tj. analize prije stimulacije ili moze i tokom hormonske terapije? 

Meni je ginekolog u DZ rekao da se testiranja obavljaju nakon spontanog. Jako glupo zvuci da prvo moras nesto izgubiti, da bi te dodatno testirali. Kakva su vasa misljenja i iskustva? 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 15:43:19   
Anoniman
Rade se obavezno prije stimulacije. Meni su rekli da ih sve radim dok ne stigne rješenje. Što se tiče trombofilije, ja sam iz Bijeljine a doktor nas šalje u Banjaluku, pa sam ih ja uradila pola privatno pola u Bijeljini u bolnici. To je doktorki veoma bitno, nalaz na trombofiliju.

(odgovor članu Acilim 87)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 15:49:20   
Anoniman
Inače, doktor koji ti vodi postupak predloži da ideš kod hematologa da on odredi da li da radiš i koje analize na trombofiliju, što je skupo privatno da znaš. Ali ako baš nisi blizu, kao ni ja, šta ćeš.

(odgovor članu Acilim 87)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 16:18:12   
Acilim 87
Presla sam kod dr Ivanovica i on je to skroz zaboravio. Strasno! Zvacu ga sutra ujutru da mi objasni propust i sta dalje da radim. 


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 17:31:03   
Nanananica
Meni je doktorica na onoj preporuci za fond napisala sta sve od nalaza treba da se radi .Izmedju ostalog i trombofilije(stecene i urodjene).Ja sam sve trombofilije radila u Kasindolu a oni slali u Banja Luku.Radila sam sve na uputnicu,nisam nista placala.

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 17:40:57   
Acilim 87
Je li ti ovo prva vto? Meni jeste. Ne znam kako su propustili da mi napisu kontrolu trombofilija... 


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 17:48:49   
Nanananica
Jeste prva.Radila sam inseminaciju u decembru,ali nije uspjela.Evo cekam ciklus i krecem☺

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 17:51:57   
Acilim 87
Bravo! I meni je prva vto. Ja sam vec pocela sa stimulacijom. Neka nam je sa srecom. Ujutru idem kod hematologa da vidim mozemo li nesto odraditi po pitanju zaboravljenih nalaza. ☺


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 17:54:56   
Nanananica
Ja sam sve nalaze vec predala.Nije mi jasno kako to zaborave.Mada mojoj drugarici nikad nalazi urodjenih trombofilija nisu bili gotovi,rekli joj da moze i bez toga.

(odgovor članu Acilim 87)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 17:55:45   
Nanananica
Srecno i pozitivna beta😘

(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 18:11:38   
Acilim 87
Hvala! 😘


(odgovor članu Nanananica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
3.3.2020 19:23:17   
Anoniman
Vama je prva vto znači. Ja u prvoj nisam radila nalaze na trombofiliju, sad su me uputili. Srećno drage, želim vam puno sreće i biće to dobro sve. 

(odgovor članu Acilim 87)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
5.3.2020 12:43:36   
Acilim 87
 Zavrsavam stimulaciju Menopurom 4. dan. Peti dan mi je dr trazio samo E2 da prekontrolisem. Mene zanima kada se vadi D dimer? Hvala! Pozdrav! 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
5.3.2020 18:43:54   
Anoniman
D dimer sam radila u sklopu pretraga na trombofiliju, tako je preporučio hematolog. Pozdrav

(odgovor članu Acilim 87)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
5.3.2020 21:04:34   
Nanananica
Meni dr rekla neposredno pred postupak.I ja evo zaboravila😥.Ne znam vise ni sta treba da se radi,ni sta sam radila.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
6.3.2020 14:30:50   
Anoniman
Polako mila, to neće uticati na postupak, možeš ga uradit i sada ništa se neće promijeniti. Bitno je da se ti osjećaš dobro. 

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
6.3.2020 14:39:30   
Nanananica
Odradila danas privatno.Hvala puno😘

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
8.3.2020 16:30:31   
Anoniman
Srećan vam osmi mart žene, majke, kraljice! Žene velikog srca, hrabre lavice! 

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
11.3.2020 17:58:54   
Anoniman
Ženice kako ide stimulacija? Ima li promijena u Medico s klinici radi ovog virusa što hara?

(odgovor članu Nanananica)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
11.3.2020 22:22:02   
Najveća sreća
Pozdrav....Da li bi mi neko mogao napisati kako tacno ide postupak VTO? Koliko sam razumjela potrebno je da im se javi kada se dobije menstruacija, pa da se dodje kod njih. Bilabih zahvalna da mi neko opise cijeli postupak do vracanja jajne celije...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka
13.3.2020 11:11:40   
Anoniman
Prvo radite nalaze ti i muž koje predloži doktor. Onda ideš na ultrazvuk i dobijaš šemu pripreme. Nekome daju da mjesec dana pije kontracepciju a nekome ne. Ona sprečava pojavu cisti posle postupka. Zatim, idući mjesec ovako, danas dobiješ, javljaš im i sutra ideš u medico, počinješ sa inekcijama. Primaš ih nekoliko dana u isto vrijeme, zatim primaš stop inekciju. Sutri dan ideš na aspiraciju, a muž daje spermu. Neko čeka pet dana do stadija blastociste a neko ne, pa ti jave da dodješ na embriotransfer. Traje par minuta. Tako je bilo meni 2016. ako se sad nije šta promijenilo.

(odgovor članu Najveća sreća)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here