|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
9.10.2021 10:09:06   
Maya20
Zdravoo sviima, da li je neko od Vas skoro bio u Turskoj? Niko se odavno ne oglašava🙄 Pozdraav svimaa

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Azoospermija
9.10.2021 11:28:47   
azooo


IZVORNA PORUKA: Maya20

Zdravoo sviima, da li je neko od Vas skoro bio u Turskoj? Niko se odavno ne oglašava🙄 Pozdraav svimaa


Mi planiramo feb mart 

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Azoospermija
9.10.2021 11:47:34   
miracleB


IZVORNA PORUKA: Maya20

Zdravoo sviima, da li je neko od Vas skoro bio u Turskoj? Niko se odavno ne oglašava🙄 Pozdraav svimaa



Cao, mi smo bili sredinom septembra ako vam trebaju neke informacije 

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Azoospermija
10.10.2021 23:30:12   
Makimaraja


IZVORNA PORUKA: covid

Cao,
Evo jedno iskustvo kao muskarac sa azoospermijom.
Nase putovanje ovako krece. Saznali smo za azoospermiju pre 4 godine i odatle krece nasa borba. Prvo smo otisli u kliniku Ferona jer smo dobili preporuku da su oni najbolji. Tamo su nas sacekali sa predvidjanjima da cemo uspeti 95 posto. Supruzi su izvadili jajne celije a mene radili BIOPSIJU testisa. Pri tom zahvatu su nasli neki mali broj spermatozida ali morfoloski neispravni. Probali su da oplode jajne celije ali bez uspeha. Posle saopstavnja rekli su nam da su nam sanse bas male i dali mogucnost opet da radimo biopsiju ili da se opredelimo za donaciju. Mi smo za ovo drugo pali u sok. Proslo je neko vreme jer smo hteli malo da se opustimo od toga i zbog bipsije testisa. Sledeci put odlazimo i traze od nas rezultate mikrodelicije Y i kariotrop. Prvi put to nisu trazili. Rezultati su stigli i pronasli su delicije AZFb i AZFc. Naravno bas lozi rezultati. Pritom u toj klinici smo sve radili o nasem trosku. Kada smolao saznali za rezultate mikrodelicije krecemo da se raspitujemo kako je moguce da su nasli neki oblik spermatozoida iako ja imam pomenute delicije. Dolazimo da zakljucka da oni nisu nasli spermatozoide vec neke spermide ako sam dobro naveo iako su naveli u nalazu da su nasli spermatozoide. E sad moje misljenje i savet za sve parove. Da se razumemo sve klinike u Srbiji su dobro samo za VTO a to znaci da vi kao muskarac imate dobru spermu a vi zene dobre jajne celije i onda oni dobro znaju to da spoje o dobiju dobar rezultat. Sto se tice AZOOSPERMIJE u Srbiju ne postoji doabr lekari i nemojte bezveze bilo sta pokusavati.
Sto se tice medicine,oni jesu dosta napredovali ali dosta i nisu. A bas u ovom segmentu azoospermije nisu. Jer ni jedan lekar ne zna sto se to desava i zbog cega dolazi do tog problema.
Moj savet je mikro-TESE ako se tu ne nadje nista,onda donacija. VREME TECE i ne ide u nase vreme,a zivot je jedan.
Mi idemo u Tursku u Maj ako se ova Korona smiri.
Tu sam za sve vasa pitanja. Pisite na forumu sve ,jer je glupo u privatnim porukama,bolje svi da vide sve i tako dodjemo do resenja.
Takodje mislim da niko od nas nije toliko precesljao internet,jer mislim da moze svesta da se nadje. Takodje mislim da resenje postoji,kako za mene tako za ostale. Potrebno je pronaci kako da nateramo Testise da rade svoj poso.
Moja klinicka slika sa delicijama kaze da nema sanse da budem otac ali po svetskim sajtovima postoji odredjen posto gde su ljudi sa mojom klinickom slikom postali roditelji.
Izvinite na malo duzem postu.
Pozdrav.



Zdravo covid, moj suprug ima azoospermiju za koju smo saznali prošle nedelje i bacili se u očaj a potom i na istraživanje. U našem slučaju nismo radili dnk nalaze, ali hormone i štitnu jesmo. Jedino je FSH malo povišen.Interesuje me da li se zna otprilike cifra celog procesa u Turskoj?Naravno da bismo išli na nešto sigurno nego da se mučimo ovde po klinikama, samo smo neupućeni.Tako da bih tebe i ostale članove zamolila za što više informacija o postupku i o cenama svega što vam padne na pamet. Ne znamo ni otprilike o kojoj cifri se radi. Kada bismo ne primer sutra krenuli iz Srbije koliko para je potrebno pripremiti za sve što nam treba.Hvala 

(odgovor članu covid)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Azoospermija
11.10.2021 8:18:51   
Bicesuper
Cao ljudi.
Mi konacno, nadam se, idemo za dve nedelje, tamo cemo raditi ceo proces pa cu vam javljati.
Makimaraja sve zavisi od toga sta cete raditi i kakvi ce biti rezultati ali evo ovako 2500 je ceo proces VTO (ukljucuje stimulaciju i lekove, kao i oplodnju ako sve bude kako treba), 1500 je operacija Mtese i sigurno ode jos nekih 500-1000 na jos neke stvari.
Sad nekim muskarcima su pronasli spermatozoide pa nisu isli na Mtese, neki se stimulisu u svojoj zemlji pa tamo odu kasnije ali je to skuplja varijanta...
Mozda ce neko jos bolje da ti objasni, ali tako racunajte ispod 5000 nista...
Plus troskovi boravka tamo stan je sigurno oko 700

(odgovor članu Makimaraja)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Azoospermija
11.10.2021 12:53:52   
Maya20
 [/quote]


Cao, mi smo bili sredinom septembra ako vam trebaju neke informacije 
[/quote]

Da li je Vaš odlazak bio uspešan? Suprug i ja se spremamo za oko mesec dana, sad vec imam malu tremu, ali trudim se da to prevazidjem.

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Azoospermija
11.10.2021 13:36:36   
Makimaraja


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Cao ljudi.
Mi konacno, nadam se, idemo za dve nedelje, tamo cemo raditi ceo proces pa cu vam javljati.
Makimaraja sve zavisi od toga sta cete raditi i kakvi ce biti rezultati ali evo ovako 2500 je ceo proces VTO (ukljucuje stimulaciju i lekove, kao i oplodnju ako sve bude kako treba), 1500 je operacija Mtese i sigurno ode jos nekih 500-1000 na jos neke stvari.
Sad nekim muskarcima su pronasli spermatozoide pa nisu isli na Mtese, neki se stimulisu u svojoj zemlji pa tamo odu kasnije ali je to skuplja varijanta...
Mozda ce neko jos bolje da ti objasni, ali tako racunajte ispod 5000 nista...
Plus troskovi boravka tamo stan je sigurno oko 700



Hvala na odgovoru 🙂Da li se obracamo nekom predstavniku kod nas ili direktno pisemo na mejl dr Emre? Mislim da je korisnica maya20 (ako nisam pogresila nick) napisala pre par strana kontakt.Mi se iskreno bas tuzno osecamo. Ne znamo odakle da počnemo i kome da se obratimo sa rezultatima.Ako imate neki predlog molim vas da piset_e.Hvala 🌷

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Azoospermija
11.10.2021 13:49:56   
Maya20
 [/quote]


Hvala na odgovoru 🙂Da li se obracamo nekom predstavniku kod nas ili direktno pisemo na mejl dr Emre? Mislim da je korisnica maya20 (ako nisam pogresila nick) napisala pre par strana kontakt.Mi se iskreno bas tuzno osecamo. Ne znamo odakle da počnemo i kome da se obratimo sa rezultatima.Ako imate neki predlog molim vas da piset__e.Hvala 🌷
[/quote]

@Makimaraja, ovo je broj od dr Emrea, na koji mu mozes pisati preko whats app-a +905333641878. Tako smo se svi mi osecali na pocetku. Mi smo izgubili mnogo vremena odlazeci kod nasih doktora, sto je po meni, sa ove tacke gledista, nasa najveca greska. U Tursku idemo uskoro, i iskreno se nadamo uspehu, ili cemo makar znati na cemu smo. Kontaktirajte doktora, veoma je ljubazan , i sve ce vam objasniti.

(odgovor članu Makimaraja)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Azoospermija
23.10.2021 18:59:30   
covid
cao svima,

Mi smo rezervisali termin za polovinu novembra. Nasli smo neki hotel blizu klinike gde Emre radi. Sto se tice postupa,mi prvo idemo na miko-tesa pa onda ako nesto nadju,,,a nadamo se,,,idemo na zamrzavanje pa onda na vto. Nadamo se da ce sve da prodej kako treba.

Savet svim parovima koji imaju istu problem da odamh ide na mikro-tesa jer ovo sve kod nas je samo biznis i nista vise. Caj je uspesnos 99 posto cas 1 ,,,,tako da je ovo sto sam sada reko dovoljno.
Turska je vele sila u svemu a posebno u zdrastvu...pravac tamo.

Za sva pitanja sam tu.

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Azoospermija
23.10.2021 19:34:24   
Maya20


IZVORNA PORUKA: covid

cao svima,

Mi smo rezervisali termin za polovinu novembra. Nasli smo neki hotel blizu klinike gde Emre radi. Sto se tice postupa,mi prvo idemo na miko-tesa pa onda ako nesto nadju,,,a nadamo se,,,idemo na zamrzavanje pa onda na vto. Nadamo se da ce sve da prodej kako treba.

Savet svim parovima koji imaju istu problem da odamh ide na mikro-tesa jer ovo sve kod nas je samo biznis i nista vise. Caj je uspesnos 99 posto cas 1 ,,,,tako da je ovo sto sam sada reko dovoljno.
Turska je vele sila u svemu a posebno u zdrastvu...pravac tamo.

Za sva pitanja sam tu.


Cao Covid, mi cemo se verovatno sresti tamo, mi idemo 22. Novembra. Želim vam puuunoo uspeha, javljate se

(odgovor članu covid)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Azoospermija
23.10.2021 19:44:41   
covid
Mi idemo od 15-21 nomebra. Tada smo zakazali. Koji smestaj ste iyabrali. Kako ste resili tamo da se hranite. Da li vam je doktor reko jos neke korisne stvari vezano za tamo.
Nama je reko samo da se vidimo kod njega u kancelariju 16 novembra

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Azoospermija
23.10.2021 20:02:52   
Maya20


IZVORNA PORUKA: covid

Mi idemo od 15-21 nomebra. Tada smo zakazali. Koji smestaj ste iyabrali. Kako ste resili tamo da se hranite. Da li vam je doktor reko jos neke korisne stvari vezano za tamo.
Nama je reko samo da se vidimo kod njega u kancelariju 16 novembra


Mi smo nasli stan preko airbnb, tamo imamo i i kuhinju, pa cemo malo kuvati, a malo cemo u gradu, istrazicemo sta ima u okolini. Stan smo uzeli najvise zbog kuhinje i veš mašine. Mi 23.idemo kod njega na prve konsultacije. Ja sam ga pitala da li treba da uradimo nesto od analiza, ali je rekao da cemo sve sto je potrebno tamo uraditi.  Gledala sam da od aerodroma do naseg stana ima 40km, pa sam u nedoumici cime se prevesto do stana

(odgovor članu covid)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Azoospermija
24.10.2021 21:56:27   
covid
MI SMO UZELI SMESTAJ U HOTELU SA DORUCKOM JER NAM JE MALA RAZLIKA IZMEDJU HOTELA I NEKOG PRIVATNOG APARTMANA. BITNO NAM JE DA JE SMESTAJ BAS BLIZO KLINIKE GDE RADI DR.EMRE. STO SE TICE HRANE,DOBILI SMO INFO DA IMA DOSTA BRZIH HRANA I PROAVNICA. A ZA PREVOZ OD AERODROMA SAM SE NESTO RASPITIVAO I KAO DA KOSTA TAXI OKO 30E.

SADA SMO PITALI SAMO DOKTORA GDE SE TACNO RADI OPERACIJA,DA LI JE TO DOTSA DALEKO OD KLINIKE GDE RADI DR EMRE.

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Azoospermija
25.10.2021 10:18:49   
Maya20


IZVORNA PORUKA: covid

MI SMO UZELI SMESTAJ U HOTELU SA DORUCKOM JER NAM JE MALA RAZLIKA IZMEDJU HOTELA I NEKOG PRIVATNOG APARTMANA. BITNO NAM JE DA JE SMESTAJ BAS BLIZO KLINIKE GDE RADI DR.EMRE. STO SE TICE HRANE,DOBILI SMO INFO DA IMA DOSTA BRZIH HRANA I PROAVNICA. A ZA PREVOZ OD AERODROMA SAM SE NESTO RASPITIVAO I KAO DA KOSTA TAXI OKO 30E.

SADA SMO PITALI SAMO DOKTORA GDE SE TACNO RADI OPERACIJA,DA LI JE TO DOTSA DALEKO OD KLINIKE GDE RADI DR EMRE.


Samo da mi svi dobro prodjemo, lako cemo za ostalo. Kakvi ste vi sa rezultatima, jesu li vam hormoni u redu? Da li ste vec bili na nekoj intervenciji? 

(odgovor članu covid)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Azoospermija
25.10.2021 19:05:30   
covid
Mi smo radili samo jednom VTO u FERONI gde smo prosli katastrofa. Prvo su nas samo navukli sa uspesnos 95 posto a posle biospije je bilo da su nam sanse bas male. Mislim sta reci.
Sto se tice Srbije za ovakve stvari niko nema pojma...znaju samo kad kad su parovi zdravi ali ipak se nista ne desava.
Mi nemamo neka reulta ali iapk je ovo zadnja stanica gde mozemo da se obratimo. Imamo veliko poverenje u dr.Emre i idemo da uspemo.

Sto se tice prevoza, sto se tice taxi kazu da je cena oko 30e u jednom pravcu. Autobus je 5e a metro 1e. To su neke informacije koje smo mi dobili.

Za sada nismo dobili informaciju gde radimo operaciju mikro-tesa.

Kojim avio prevozim ide i koliko vas je kostala karta.

Mi cemo najverovatnije metrom da idemo jer mi tamo stizemo oko 17h i mislimo da je tada najveca guzva.



(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Azoospermija
25.10.2021 19:27:29   
Maya20


IZVORNA PORUKA: covid

Mi smo radili samo jednom VTO u FERONI gde smo prosli katastrofa. Prvo su nas samo navukli sa uspesnos 95 posto a posle biospije je bilo da su nam sanse bas male. Mislim sta reci.
Sto se tice Srbije za ovakve stvari niko nema pojma...znaju samo kad kad su parovi zdravi ali ipak se nista ne desava.
Mi nemamo neka reulta ali iapk je ovo zadnja stanica gde mozemo da se obratimo. Imamo veliko poverenje u dr.Emre i idemo da uspemo.

Sto se tice prevoza, sto se tice taxi kazu da je cena oko 30e u jednom pravcu. Autobus je 5e a metro 1e. To su neke informacije koje smo mi dobili.

Za sada nismo dobili informaciju gde radimo operaciju mikro-tesa.

Kojim avio prevozim ide i koliko vas je kostala karta.

Mi cemo najverovatnije metrom da idemo jer mi tamo stizemo oko 17h i mislimo da je tada najveca guzva.





Mi smo takodje imali mnogo loseg iskustva ovde. Ja mislim da se operacija radi bas u toj klinici gde je dr Emre. Mi smo kupili karte preko air Serbia, platili smo dve povratne oko 36000. 

(odgovor članu covid)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Azoospermija
25.10.2021 20:25:24   
Bicesuper
Pozdrav.Evo malo lepih vesti. Mi smo stigli u subotu, danas isli na preglede. Ja sam dobila u subotu tako da sam već od danas na stimulaciji jer sve radimo paralelno.Muz je dao spermogram danas i… našli i zamrzli 32 pokretna i dobra spermatozoida tako da neće morati operacija.Malo je reci koliko smo srećni. Ostalo korak po korak.Dr Emre ima ordinaciju na jednom mestu a operacija je na drugom ali su vrlo blizu i udaljeni su samo 5-6 minuta.Mi smo uzeli stan jer ostajemo dugo i gledali smo da bude bas blizu znaci do ordinacije je dva minuta i gledali smo da ne bude uzbrdo posto su to sugerisali.Dosta je taj deo brdovit, tako da kažem.Istanbul je prelep ja sam prvi put ovde uzivali smo ovih tri dana kao da nismo dosli sa velikom mukom.Sto se tiče hrane opustite se, na svakom koraku svega, sve je prilično povoljno, ima dosta kantina s kuvanim jelima…Mi smo rezevisali prevoz sa aerodroma - tranigo se to zove i košta 30 evra.Međutim moram da kažem da ne znam koliko je to dobra opcija. Kad smo stigli sve smo uradili kako su rekli, izasli na izlaz 9 tu se javili. Međutim nema prevoza čeka još 20 ljudi, oni nas stavljaju u kombi za hotel. Mi kažemo da mi nismo za hotel da smo mi naručili individualni prevoz… oni ćute i kao kažu mi imao je vozac nesreću.Ja sam bila direktna i rekla da to nije nas problem i da mi imamo zakazano kod dr i moramo da stignemo.I tad su nas smestili u kombi a ostatak ljudi je nastavio da ceka.Gradski prevoz je malo komplikovan do ovog kraja. Preporuka da se rezervise možda ipak najbolje taxi.Nije to previše skupo.Pozdrav

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Azoospermija
25.10.2021 20:33:21   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Pozdrav.Evo malo lepih vesti. Mi smo stigli u subotu, danas isli na preglede. Ja sam dobila u subotu tako da sam već od danas na stimulaciji jer sve radimo paralelno.Muz je dao spermogram danas i… našli i zamrzli 32 pokretna i dobra spermatozoida tako da neće morati operacija.Malo je reci koliko smo srećni. Ostalo korak po korak.Dr Emre ima ordinaciju na jednom mestu a operacija je na drugom ali su vrlo blizu i udaljeni su samo 5-6 minuta.Mi smo uzeli stan jer ostajemo dugo i gledali smo da bude bas blizu znaci do ordinacije je dva minuta i gledali smo da ne bude uzbrdo posto su to sugerisali.Dosta je taj deo brdovit, tako da kažem.Istanbul je prelep ja sam prvi put ovde uzivali smo ovih tri dana kao da nismo dosli sa velikom mukom.Sto se tiče hrane opustite se, na svakom koraku svega, sve je prilično povoljno, ima dosta kantina s kuvanim jelima…Mi smo rezevisali prevoz sa aerodroma - tranigo se to zove i košta 30 evra.Međutim moram da kažem da ne znam koliko je to dobra opcija. Kad smo stigli sve smo uradili kako su rekli, izasli na izlaz 9 tu se javili. Međutim nema prevoza čeka još 20 ljudi, oni nas stavljaju u kombi za hotel. Mi kažemo da mi nismo za hotel da smo mi naručili individualni prevoz… oni ćute i kao kažu mi imao je vozac nesreću.Ja sam bila direktna i rekla da to nije nas problem i da mi imamo zakazano kod dr i moramo da stignemo.I tad su nas smestili u kombi a ostatak ljudi je nastavio da ceka.Gradski prevoz je malo komplikovan do ovog kraja. Preporuka da se rezervise možda ipak najbolje taxi.Nije to previše skupo.Pozdrav


Bicesuper, ovo su zaista predivne vesti, mnogo se radujem zbog vas. Hvala ti sto si se u ovom momentu set_ila nas koji iščekujemo odlazak u Istanbul,mnogo znače ove informacije. Želim vam mnogo sreće🙏

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Azoospermija
25.10.2021 20:56:37   
covid
BICESUPER,

Bas super i bas su lepe vesti. Reci mi molim te koje ste vi kao probleme imali u nasoj lepoj zemlji,sta su vam rekli da imate problem i da li ste imali spermatozoide kod se radili u nasoj klinici.
Napisi mi malo proseren odgvor ako ti nije problem,,da li ste radili mikrodeliciju Y da li karitrop i ostale hormone. da li ste radili neku vto u srbiji ili bilo gde....

Hvala unapred na odgvoru

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Azoospermija
25.10.2021 22:07:26   
JacaIvan
Cao svima..Mi smo novi na forumu..Idemo kod dr.Emrea 3.novembra..U Srbiji tacnije u Feroni smo imali tri vto,nije nam uspelo..Nadam se da ce svima nama dr.pomoci u ostvarenju nasih snova..

(odgovor članu covid)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Azoospermija
25.10.2021 22:15:13   
Bicesuper
Mi smo u Srbiji samo preglede radili, odmah smo se odlucili za Tursku i dr Emrea čitajući iskustva sa ovih foruma.Nismo hteli da gubimo vreme i novac ovde, trebalo je još odavno da odemo u Tursku ali smo dobili kovid i to se dosta porlongiralo.Moj muz je dao spermogram da se proveri pre godinu dana i imali smo šta da vidimo- nula. Sutradan je dao još jedan jer je bio sav sluđen i tu je kao pisalo da ima retkih pokretnih i nepokretnih. Nama je to dalo nadu ali su doktori bili u fazonu ma to je greska.Uradio je hormone- manje više ok, testosteron malo niži FSH malo visi ali sve u granicama.Kariotip i delecije ok.Posle kovida hormoni se pogoršavaju, dr Emre mu daje terapiju klomid 25 mg svaki drugi dan, i ponovo je proverio hormone i reagovao je, povisio se testosteron j FSH…To je manje više to… isli smo u Srbiji i kod dr Vinke vrlo je ok, ali je pričala da ona radi microtesu iako svi znamo da nije tako… To mi je malo bezveze…Kod nje smo uradili još jedan spermogram na njemu je nula bilo isto.Moj savet je a svi to već znaju pravac microtesa… ako tu nema onda teško da ima šanse…Pitajte šta god vas zanima, rado ću odgovoriti


(odgovor članu covid)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Azoospermija
25.10.2021 22:16:45   
Bicesuper
Super. Sigurno da hoće.Iskreno meni svi koji imaju materijala u smislu spermatozoida spadaju u super kategoriju.Nažalost ovo je tema za ljude bez uobičajenog broja spermatozoida.Samo polako, biće sve kako treba

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Azoospermija
26.10.2021 6:02:34   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Super. Sigurno da hoće.Iskreno meni svi koji imaju materijala u smislu spermatozoida spadaju u super kategoriju.Nažalost ovo je tema za ljude bez uobičajenog broja spermatozoida.Samo polako, biće sve kako treba



Bravo Bicesuper!!! Bas mi je drago sto su odmah nasli 😊Covid, Maya20, JacaIvan drzimo 🤞 da sve prodje kako treba i da se javite sa lepim vestima. Sto se tice prevoza u Ist, najbolje vam je da koristite taxi, nije skup i sami ste u kolima. Ne znam kakva je sada situacija zbog korone, ali generalno im je bila velika guzva u prevozu.

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Azoospermija
26.10.2021 10:52:33   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Hortenzija



IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Super. Sigurno da hoće.Iskreno meni svi koji imaju materijala u smislu spermatozoida spadaju u super kategoriju.Nažalost ovo je tema za ljude bez uobičajenog broja spermatozoida.Samo polako, biće sve kako treba



Bravo Bicesuper!!! Bas mi je drago sto su odmah nasli 😊Covid, Maya20, JacaIvan drzimo 🤞 da sve prodje kako treba i da se javite sa lepim vestima. Sto se tice prevoza u Ist, najbolje vam je da koristite taxi, nije skup i sami ste u kolima. Ne znam kakva je sada situacija zbog korone, ali generalno im je bila velika guzva u prevozu.


Hortenzija, hvala mnogo na podršci, javljamo se👋

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Azoospermija
27.10.2021 11:32:43   
Bicesuper
Hvala puno.Bez vas na forumu teško da bi iko od nas uspeo.Hvala vam na tome

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Pitali smo doktor-ginekologa: Ovulatornost...
Ringeraja vam je dala priliku da pitate lekara sve što vas zanima u vezi ovulacije kao i rešenja problema sa njom. Farma...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here