|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
18.11.2021 13:37:29   
JacaIvan
Sad smo od dr. Emreta..Imala sam 17 j.celija oplodili 16,a danas su nam rekli da su 5 super, ostali se jos prate..Videcemo sutra sa ginekologom posle pregleda sta ce reci jesam li spremna za transfer..

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1001
   RE: Azoospermija
18.11.2021 15:58:05   
miracleB
Bravoooo... jel ti se i muz dobro oseca posle operacije??? Javljaj nam se ocekujemo lepe vesti 😉

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1002
   RE: Azoospermija
18.11.2021 16:03:35   
JacaIvan
Hvala na podrsci..💖Muz mi je ok,juce smo ceo dan odmarali..Danas smo bili na kontroli,sve je u redu..Javljam se kad bude nekih novina..😀

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1003
   RE: Azoospermija
18.11.2021 19:11:17   
Bicesuper
Super odlicno…Mi smo imali samo info koliko se oplodilo i tek peti dan koliko je dobro…Kada je vama peti dan?U svakom slučaju super je zasada a tako će i biti.Kako se ti osećaš? Ja sam treći dan bila užasno…

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1004
   RE: Azoospermija
18.11.2021 19:23:20   
JacaIvan
Nama su rekli danas za 5 embriona da su jako dobri..U subotu mi pada peti dan..nadam se da ce mi Sulejman sutra reci da sam spremna za transfer..Juce i prekjuce na dan aspiracije bila sam lose,konstantno me boleo stomak,mucninu i glava me bolela bila sam kao polu ziva..Da li se secas koliko ste platili zaledjivanje embriona?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1005
   RE: Azoospermija
18.11.2021 19:51:52   
Bicesuper
A Aha danas vam je već treći dan. Ne znam kako računate ali se ne računa dan aspiracije i microtese, to je dan nulti. Od sutradan se računa.Mi nismo sad platili da se zaledi, kao to nam je ušlo u cenu…Tek ćemo kao sledeće godine da plaćamo.Mada vidiš da je kod njih sve to kako im dune. Mi smo platili 2500 umesto 2000. Jeste vi nešto placali?Bićeš spremna sigurno, ja nisam bila jer sam i sama rekla da se osećam lose… pa je on bio u fazonu ok onda ćemo odloziti, teško će ti pasti.

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1006
   RE: Azoospermija
18.11.2021 20:44:36   
JacaIvan
Mi smo platili mtesu 1500e,a ivf tretman 2000e odbili su nam 500e na hormone sto smo kupovali prvih dana,ali samo zato sto se muz natezao sa njima.inace su hteli da naplate 2500e. Platili smo zaledjivanje spermatozoida 350e posle mtese.ostalo je da vidimo koliko ce biti embriona,i koliko ce biti viska za zaledjivanje.tu cenu jos neznamo.ako se ne racuna dan aspiracije onda je nama u subotu 4 dan.

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1007
   RE: Azoospermija
18.11.2021 21:07:31   
Bicesuper
Ne računa se dan aspiracije.Ja sam umala u subotu i racunalo se od nedelje, u cetvrtak je trebalo da mi bude transfer.Oni su komedija sa cenama, znala sam da će vam naplatiti manje.Nama eto nisu, meni je bas bilo neprijatno da se dalje nastavljam… bas je bila glupa situacija.Pogotovo kad je on krenuo, pa zaledili smo, to nećete platiti pa još nešto da objašnjava, bilo mi je trulo. Ionako smo planirali novac i za microtese i plus za neke troškove… oni su sa cenama neprofesionalni, nisu to mali iznosi da ih oni tako menjaju…Treba da se zna da se ljudi pripreme koliko će i nadalje stvari da ih koštaju.No nebitno, sve je zasada super. Tebi će 5 dan biti nedelja, ne znam kako se to onda pomera jer mislim da nedeljom ne rade ništa.Javi šta je rekao sutra na kontroli, ali verujem da ćeš biti skroz spremna

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1008
   RE: Azoospermija
20.11.2021 19:08:12   
JacaIvan
Uradjen transfer🥳vracena dva embriona 6 kom zaledjeno.sad odmaranje😀

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1009
   RE: Azoospermija
20.11.2021 19:33:22   
Bicesuper
Jao divno, bravo…Javljaj se..Uz vas smo.Jeste placali šta zamrzavanje?

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1010
   RE: Azoospermija
20.11.2021 19:37:04   
Bicesuper
E da, ipak su vam danas radili… Boze oni sve drugačije, nama su rekli nikako se ne računa dan aspiracije i od tada mora da se čeka pet dana…Nedelja je njima neradna pa je možda do toga.Šta su saveti posle transfera?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1011
   RE: Azoospermija
20.11.2021 22:30:05   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: JacaIvan

Uradjen transfer🥳vracena dva embriona 6 kom zaledjeno.sad odmaranje😀




Bravo! Bas mi je drago sto je bilo uspesno! Javljaj kako se dalje odvija situacija, drzimo fige  🤞

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1012
   RE: Azoospermija
21.11.2021 10:31:39   
miracleB


IZVORNA PORUKA: JacaIvan

Uradjen transfer🥳vracena dva embriona 6 kom zaledjeno.sad odmaranje😀




Bravo!!! Radujem se jako zbog vas!!! Javljajte nam lepe vesti drzimo palceve 😉

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1013
   RE: Azoospermija
21.11.2021 10:33:21   
miracleB


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

E da, ipak su vam danas radili… Boze oni sve drugačije, nama su rekli nikako se ne računa dan aspiracije i od tada mora da se čeka pet dana…Nedelja je njima neradna pa je možda do toga.Šta su saveti posle transfera?



Dan aspiracije se racuna kao nulti dan, njims su 4 dan vratili embrione, uvek se 1.dan racuna dan nakon aspiracije. Ali to nema toliko veze, koliko sam puta cula da je trudnoca ostvarena i sa trodnevnim embrionima... 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1014
   RE: Azoospermija
21.11.2021 10:35:04   
JacaIvan
Obavezno se javljam..Hvala sto mislite na nas..Platili smo 140e zaledjivanje,zaledili 6embriona..Dr.mi je rekao da odmaram taj dan i posle sve normalno lagano..Za 10 dana vadim betu.. 

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 1015
   RE: Azoospermija
21.11.2021 10:59:07   
miracleB
E a do kad ste tu??? 

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1016
   RE: Azoospermija
21.11.2021 11:45:25   
JacaIvan
Jeste,tako ispada 4 dan..Nama su u Srbiji uvek vracali 3dan..Tu smo do 29.tog ,tacno za nedelju dana imamo let..

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 1017
   RE: Azoospermija
21.11.2021 19:27:33   
Bicesuper
Super sve. Odlicno.Bas mi je drago.Nadam se da se osećaš ok, pa da možete da obilazite i sve ❤️❤️❤️

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1018
   RE: Azoospermija
26.11.2021 19:37:07   
Ruznopace
Ej ne javljas se, jeste stigli? Kako ide? 

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 1019
   RE: Azoospermija
26.11.2021 19:42:54   
Ruznopace


IZVORNA PORUKA: Maya20



IZVORNA PORUKA: Ruznopace

Pozdrav svima nova sam na forumu i u celoj ovoj prici. I kod nas je dijagnostikovana azoo i odmah smo se odlucili za tursku. Idemo krajem meseca, celu stimulaciju cemo raditi tamo. Pa me zanima koliko cesto se ide na kliniku, zanima me zbog smestaja, da li da bude bas blizu doktora ili moze i malo dalje, blize centru. Mi smo planirali da budemo tamo 25 dana pa ce tu biti dosta vremena za set___nju. Hvala vam na svim podeljenim informacijama puno znace


Pozdrav i tebi. Supwr sto se odlucili na taj korak, mi smi nekoliko godina ovde izgubili. Najbolje će te posavetovati oni koji su vec bili ili su trenutno tamo, ali licno mislim da je bolje da uzmete smestaj blizu klinike, bar smo tako mi uradili. Mi takodje idemo krajem meseca, tacnije 22og. Drago mi je da ce par nas biti tamo u isto vreme. Kakvi su nalazi tvog supruga, da li mu je na spermogramu uvek bila 0? Puno srece vam zelim



Za tebe je bilo pitanje ne snalazim se jos uvek ovde najbolje 😁

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 1020
   RE: Azoospermija
28.11.2021 13:29:42   
Maya20


IZVORNA PORUKA: Ruznopace



IZVORNA PORUKA: Maya20



IZVORNA PORUKA: Ruznopace

Pozdrav svima nova sam na forumu i u celoj ovoj prici. I kod nas je dijagnostikovana azoo i odmah smo se odlucili za tursku. Idemo krajem meseca, celu stimulaciju cemo raditi tamo. Pa me zanima koliko cesto se ide na kliniku, zanima me zbog smestaja, da li da bude bas blizu doktora ili moze i malo dalje, blize centru. Mi smo planirali da budemo tamo 25 dana pa ce tu biti dosta vremena za set____nju. Hvala vam na svim podeljenim informacijama puno znace


Pozdrav i tebi. Supwr sto se odlucili na taj korak, mi smi nekoliko godina ovde izgubili. Najbolje će te posavetovati oni koji su vec bili ili su trenutno tamo, ali licno mislim da je bolje da uzmete smestaj blizu klinike, bar smo tako mi uradili. Mi takodje idemo krajem meseca, tacnije 22og. Drago mi je da ce par nas biti tamo u isto vreme. Kakvi su nalazi tvog supruga, da li mu je na spermogramu uvek bila 0? Puno srece vam zelim



Za tebe je bilo pitanje ne snalazim se jos uvek ovde najbolje 😁



Eej, jos uvek smo tu. Nazalost nismo bili uspesni na Mtese,ali cekamo nalaz patologA, da li ste vi u Istanbulu?

(odgovor članu Ruznopace)
Direktna veza do poruke: 1021
   RE: Azoospermija
29.11.2021 10:59:51   
Ruznopace


IZVORNA PORUKA: Maya20



IZVORNA PORUKA: Ruznopace



IZVORNA PORUKA: Maya20



IZVORNA PORUKA: Ruznopace

Pozdrav svima nova sam na forumu i u celoj ovoj prici. I kod nas je dijagnostikovana azoo i odmah smo se odlucili za tursku. Idemo krajem meseca, celu stimulaciju cemo raditi tamo. Pa me zanima koliko cesto se ide na kliniku, zanima me zbog smestaja, da li da bude bas blizu doktora ili moze i malo dalje, blize centru. Mi smo planirali da budemo tamo 25 dana pa ce tu biti dosta vremena za set_____nju. Hvala vam na svim podeljenim informacijama puno znace


Pozdrav i tebi. Supwr sto se odlucili na taj korak, mi smi nekoliko godina ovde izgubili. Najbolje će te posavetovati oni koji su vec bili ili su trenutno tamo, ali licno mislim da je bolje da uzmete smestaj blizu klinike, bar smo tako mi uradili. Mi takodje idemo krajem meseca, tacnije 22og. Drago mi je da ce par nas biti tamo u isto vreme. Kakvi su nalazi tvog supruga, da li mu je na spermogramu uvek bila 0? Puno srece vam zelim



Za tebe je bilo pitanje ne snalazim se jos uvek ovde najbolje 😁



Eej, jos uvek smo tu. Nazalost nismo bili uspesni na Mtese,ali cekamo nalaz patologA, da li ste vi u Istanbulu?


Bas mi je zao, drzite se. Mi dolazimo sutra uvece, ako zelite ako vam treba da pricate sa nekim mi cemo biti tu pa se javite. 

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 1022
   RE: Azoospermija
30.11.2021 12:30:41   
Bicesuper
Bas mi je krivo… bila sam ubeđena da će to biti ok.

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 1023
   RE: Azoospermija
30.11.2021 16:45:59   
miracleB
Jako mi je zao, ali nadam se da tu nije kraj i da cete prevazici sve to i ostvariti se kao roditelji.

(odgovor članu Maya20)
Direktna veza do poruke: 1024
   RE: Azoospermija
5.12.2021 23:00:13   
Bicesuper
Ima li šta novo? Kako napredujete?@jacaivan @ruznopace

(odgovor članu Ruznopace)
Direktna veza do poruke: 1025
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je pravo vreme da uradite test za tru...
Da li da sačekate da vam izostane ciklus ili da ga uradite odmah? Evo nekoliko smernica koje mogu da vam pomognu.
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here