|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
6.12.2021 8:39:47   
Ruznopace


IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Ima li šta novo? Kako napredujete?@jacaivan @ruznopace


Kod nas nista, mi smo u Istanbulu, meni je treci dan da se bockam, tako da cekamo. Jel ima jos nekoga ovde? 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1026
   RE: Azoospermija
6.12.2021 14:46:19   
JacaIvan
Kod nas ima lepih vesti..Prva i druga beta pozitivne,raste sto je bitno..Sl.nedelje idem na ultrazvuk,nadam se da ce sve biti dobro kao i do sada..😆

(odgovor članu Ruznopace)
Direktna veza do poruke: 1027
   RE: Azoospermija
6.12.2021 14:55:42   
miracleB


IZVORNA PORUKA: JacaIvan

Kod nas ima lepih vesti..Prva i druga beta pozitivne,raste sto je bitno..Sl.nedelje idem na ultrazvuk,nadam se da ce sve biti dobro kao i do sada..😆



Bravoooo 🤗🤗🤗 cestitamo sad samo napred s puno pozitiveeee ... eto jos jednom potvrde da nema uopste veze koji dan se vracaju, kad hoce da se zakace hoce! Jos jednom cestitam i cekamo i dalje jos bolje informacije 

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1028
   RE: Azoospermija
7.12.2021 8:31:37   
Bicesuper
Jao predivno, divne vesti...
Neka se sve tako lagano nastavi...
Ipak ste dosta toga prosli, red je da sve bude super :)
@miracleb Kad hoce, hoce... tako je izgleda

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 1029
   RE: Azoospermija
14.12.2021 8:44:15   
Bicesuper
Kako ide devojke?
Sprema li se neko posle Nove za Istanbul...

(odgovor članu Ruznopace)
Direktna veza do poruke: 1030
   RE: Azoospermija
14.12.2021 8:52:00   
miracleB
Mi trenutno cekamo to testiranje embriona pa u zavisnosti od toga planiramo kad cemo da idemo...kad cete vi ici ponovo?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1031
   RE: Azoospermija
14.12.2021 12:27:21   
Bicesuper
Ćao, mi planiramo januar tj februar posle januarskog ciklusa.Ako naravno sve bude kako treba. Kad vi očekujete rezultate?Kakva vam je procedura posle?

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 1032
   RE: Azoospermija
14.12.2021 16:23:41   
miracleB
Super!!! Jedva cekam da se javljas sa lepim vestima...Pa ukoliko bude zdravih embriona onda radimo FET, ukoliko ih ne bude onda radimo ponovo stimulaciju a tim da cemo onda odraditi za svaki slucaj miroTESE... Sad cekamo da urade tu biopsiju embriona i da urade PGT, doktor mi je rekao da se rezultati cekaju par nedelja

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1033
   RE: Azoospermija
14.12.2021 17:18:49   
Bicesuper
Znaci uskoro ćete znati kojim putem idete.Mislim da će sve biti dobro a za slučaj da radite ponovo bolje je da uradite i microtese. Vidiš da se ipak razlikuje… može bolje da se probere.Mada ima tu i dosta sreće…

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 1034
   RE: Azoospermija
14.12.2021 20:45:46   
Bicesuper
@Jacaivan @Ruznopace…Uz vas sam… nadam se da sve ide svojim tokom

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1035
   RE: Azoospermija
16.12.2021 12:35:04   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: Ruznopace



IZVORNA PORUKA: Bicesuper

Ima li šta novo? Kako napredujete?@jacaivan @ruznopace


Kod nas nista, mi smo u Istanbulu, meni je treci dan da se bockam, tako da cekamo. Jel ima jos nekoga ovde? 



Super, nadam se da sve protice kako treba. 

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu Ruznopace)
Direktna veza do poruke: 1036
   RE: Azoospermija
16.12.2021 12:35:47   
Hortenzija


IZVORNA PORUKA: JacaIvan

Kod nas ima lepih vesti..Prva i druga beta pozitivne,raste sto je bitno..Sl.nedelje idem na ultrazvuk,nadam se da ce sve biti dobro kao i do sada..😆


Cestitam!!!! Sada samo uzivaj 😊

_____________________________

Detelina sa 4 lista <3

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1037
   RE: Azoospermija
27.12.2021 19:12:18   
Bicesuper
Devojke šta se drsava? Ima li koga?Ima li još lepih vesti?

(odgovor članu Hortenzija)
Direktna veza do poruke: 1038
   RE: Azoospermija
29.12.2021 12:33:43   
JacaIvan
Tu smooo..😆Kod nas ide sve svojim tokom posle dve dobre bete bila sam na ultrazvuk sve je u redu..Dr mi rekao da ponovim vadjenje krvi da vidi kojim tempom raste beta i hvala Bogu raste odlicno..Oko Nove god.idem opet na ultrazvuk gde bi trebala vec da se cuje srcana radnja..Kako ste vi,ima li nesto novo?💮

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1039
   RE: Azoospermija
29.12.2021 18:54:34   
Bicesuper
Jao divno bas sam srećna i drago mi je.Ja se zabrinuh sto dugo nema nikoga.Mi smo dobro, planiramo odlazak posle mog ciklusa u januaru…Nadamo se uspehu.

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1040
   RE: Azoospermija
23.1.2022 19:16:28   
Bliznakinja_
Pozdrav svima! Vec par meseci citam i skupljam informacije sa foruma i pre svega htela bih da vam se zahvalim za toliko korisnih informacija. MM i ja planiramo da za vikend idemo u Istanbul kod dr Emre. Culi smo se sa njim i dogovorili oko dolaska.
Imam par pitanja za vas koji ste vec bili u Istanbulu ili ste mozda trenutno tamo, da nas posavetujete koji smestaj da uzmemo. Naime, MM ce imati Micro Tese i onda zamrzavanje spermatozoida ako ih budu pronasli. Pa me interesuje koji hotel ili privatni smestaj preporucujete (ako moze ime) koji je u blizini bolnice. Da li se operacija radi u totalnoj anesteziji i koliko traje oporavak od Micro Tese i kada bi on mogao da putuje nazad, s obzirom da smo bas vremenski ograniceni za boravak u Istanbulu. Izvinite ako su odgovori na ova pitanja vec napisani ali presla sam u poslednjih par dana sve stranice foruma i sve mi se pomesalouser posted image Hvala jos jednom i svima zelim puno srece!

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1041
   RE: Azoospermija
25.1.2022 8:35:03   
miracleB
Vidim da ti niko ne odgovara, a mozda ja nisam najbokje osoba za odgovor ali da ti pomognem koliko mogu. Mislim da Vam je sto se tice smestaja najbolje da isti trazite u blizini bolnici ili na tom potezu izmedju bolnice i ordinacije jer je taj deo ravan. Mi smo uvek uzimali smestaj gde je moralo da se pesaci dosta uzbrdo ali mislim da vam to nije najbolje resenje zbog operacije. Znaci ukucaj na bookingu Ota Jinemed bolnicu pa vidi sta Vam tu u blizini odgovara, ili blizu Sans ordinacije.Sto se tice duzine ostanka, to je najbolje da pitas doktora i zavisi da li cete ici kolima ili avionom.

(odgovor članu Bliznakinja_)
Direktna veza do poruke: 1042
   RE: Azoospermija
25.1.2022 10:12:37   
Bliznakinja_
Puno hvala na odgovoru. Putujemo avionom. Naisla sam na neki stariji post na forumu u kojem je devojka opisala do detalja njihov boravak i koliko dana je sve to trajalo, vidim da je njen muz vozio auto vec nakon 2 dana od operacije tako da verujem da let avionom nece biti problem, posto mi moramo vec 3. dan posle operacije da putujemo nazad.Pisala sam doktoru za dodatne informacije ali on veoma sporo odgovara, a mi vec treba da se spremamo za putovanje posto u petak putujemo. Pa rekoh ovde cu pre saznati nego od njega 😄 Hvala jos jednom!

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 1043
   RE: Azoospermija
25.1.2022 12:41:12   
miracleB
Ma sigurna sam da je okej da se vracate 3.dan nakon microtese avionom...mislim da ne moras da brines uopste... cekamo lepe vesti 😁

(odgovor članu Bliznakinja_)
Direktna veza do poruke: 1044
   RE: Azoospermija
25.1.2022 15:47:28   
JacaIvan
Ej cao,mtesa se radi u totalnoj,ako je sve u redu traje oko sat vremena.taj dan mirovanje i hladne obloge.dobice antibiotik i nesto za bolove. Drugi dan je kontrola rane i ako je sve u redu to je to.konci ispadaju sami za 2 nedelje.moci ce da putuje nije problem,nije to nista strasno,samo da se pronadje nesto i super.sto se tice smestaja bolje sto blize pogotovo sto ne ostajete dugo a i cujem da je neko nevreme tamo.

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1045
   RE: Azoospermija
25.1.2022 16:37:35   
miracleB


IZVORNA PORUKA: JacaIvan

Ej cao,mtesa se radi u totalnoj,ako je sve u redu traje oko sat vremena.taj dan mirovanje i hladne obloge.dobice antibiotik i nesto za bolove. Drugi dan je kontrola rane i ako je sve u redu to je to.konci ispadaju sami za 2 nedelje.moci ce da putuje nije problem,nije to nista strasno,samo da se pronadje nesto i super.sto se tice smestaja bolje sto blize pogotovo sto ne ostajete dugo a i cujem da je neko nevreme tamo.



Jao jeste i ja cak videh da nisu leteli avioni zbog oluje juce ili prekljuce iz Istanbula.JacaIvan, kako ste vi? Jel se sve odvija dobro???

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1046
   RE: Azoospermija
25.1.2022 20:14:50   
JacaIvan
Kod nas je sve okej..Cekamo treci ultrazvuk krajem meseca..Dokle ste vi stigli,jesu vam stigli rezultati?

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1047
   RE: Azoospermija
25.1.2022 21:24:28   
miracleB
Jao divnooo divnooo divnooo 🤗🤗🤗 Rezultati su stigli, vesti du super od 5 embiona 2 su genetski dobra ❤

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1048
   RE: Azoospermija
25.1.2022 21:36:48   
JacaIvan
Super,bas mi je drago..Kad planirate odlazak u Istambul?😀

(odgovor članu miracleB)
Direktna veza do poruke: 1049
   RE: Azoospermija
25.1.2022 22:49:15   
miracleB
Pa plan je pocetak marta ali videcemo dal ce se sve poklopiti 😉

(odgovor članu JacaIvan)
Direktna veza do poruke: 1050
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here