|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Azoospermija
5.12.2022 10:14:18   
Marinkovicm
Cao devojke , ako moze mala pomoc . Ipak ovog meseca idemo na transfer danas sam krenula da pijem estrofem 17 decembra treba da uradim uz dogovorila sam se sa doktorom da to uradim ovde i da mu posaljem rezultate. Treba mi preporuka za ginekologa privatno gde mogu to uraditi i da li se estrofem ovde kod nas moze dobiti bez recepta?

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: Azoospermija
6.12.2022 7:07:20   
Bumbamboleja
Pretrazivajuci klinike koje omogucavaju micro tese i isci proces ostvarivanja trudnoce nasla sam da rade u Crnoj Goti u bolnici Codra. Da li je mozda tamo meko radio micro tese ili cio postupak?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: Azoospermija
6.12.2022 11:37:31   
Bicesuper


IZVORNA PORUKA: Marinkovicm

Cao devojke , ako moze mala pomoc . Ipak ovog meseca idemo na transfer danas sam krenula da pijem estrofem 17 decembra treba da uradim uz dogovorila sam se sa doktorom da to uradim ovde i da mu posaljem rezultate. Treba mi preporuka za ginekologa privatno gde mogu to uraditi i da li se estrofem ovde kod nas moze dobiti bez recepta?


E ćao super…Bas se radujem…
Sto se tiče ginekologa možeš gde god, nije neka nauka jer samo treba da se izmeri debljina endometrijuma.Ja sam isla u klinku Papić. Neki idu u klinike za vantelesnu, ali iskreno mislim da nije neophodno jer ti samo treba debljina endometrijuma.Za estrofem ne znam, meni je divna devojka sa foruma poklonila @lesli.On se kod nas kupuje ispod zita, za njega se i ne daje recept.Ako se ne snades piši, imam ja malo viska pa ću ti ustupiti.Mi ćemo možda u januaru na ovaj poslednji transfer ❤️

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: Azoospermija
6.12.2022 12:40:43   
Marinkovicm
Bicesuper hvala puno na odgovoru , znam da nije neka nauka ali je stanje u domu zdravlja katastrofa da dodjes do ginekologa je stvarno veliki uspeh za banalnu stvar prave problem i trazi da zakazes a termin se ceka po mesec i jace . Pa ne zelim da se oko toga nerviram lakse mi je negde privatno to da zavrsim. Meni je dr dao ali kada mi je napisao kako cu ga piti i do kad shvatila sam da necu imati dovoljno dok ne odem tamo. Nadam se da cu uspeti da ga pronadjem

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: Azoospermija
6.12.2022 22:19:18   
Bicesuper
Ništa ne brini, imam ja. Kad startujes da piješ? Ja sam kupila tamo koliko sam našla jer je prošli put bila nestašica i u Turskoj pa ga nije bilo ovde i tada mi je poklonila jedna clanica.Meni dr u domu zdravlja sve hoće ali ima uzasan UZ i onda sam isla privatno.Kod Papica je jeftino a mislila sam da nema potrebe za nekom posebnom ekspertizom da neko izmeri debljinu endometrijumaPritom su Turci i za to vrlo lagodni. I oni će ti tamo proveriti. 

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: Azoospermija
7.12.2022 10:05:10   
Jelena3989
Oprostite što ovako upadam, čitam vas duže vreme. Estrofem se kupuje u apoteci Igor u Resavskoj, 1600 din je cena, a ima ga i po nekim privatnim apotekama van Beograda.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: Azoospermija
7.12.2022 22:05:52   
lesli
Estrofem: apoteka laurus. Ima ih na par mesta u gradu. 2-3 su u blizini Slavije. Jedna na Nbg blizu Novog merkatora.
Za slucaj da ga nema (jedno vreme je bila nestasica ) meni su na klinici rekli da se ciklo proginova kao zamena, ali iskljucivo bele tablete! Braon se bacaju jer sadrze progesteronsku komponentu.

(odgovor članu Jelena3989)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: Azoospermija
7.12.2022 22:11:18   
Marinkovicm
Hvala puno devojke snasla sam se, hvala puno na pomoci.. bicesuper pocela sam 5 sa estrofemom imala sam nesto sto mi je dr dao ali nisam imala dovoljno dok ne odemo tamo ali nasla sam tako da cekam 17 da odem na uz i rekao je ako sve bude u redu 22 ilo 23 ce biti transfer to cemo znati posle uz tacan datum

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: Azoospermija
13.12.2022 13:48:49   
Bicesuper
Super. Mi ćemo krajem januara…Kako idete tamo, avionom ili?Pitam zbog karata, ne mogu unapred da ih kupim jer ne znam kad ću dobiti, a dan dva gore dole pravi veliku razliku.Kako ste vi to uskladili?Ja sam prethodna dva puta isla kolima i to je onda lagano

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: Azoospermija
13.12.2022 14:09:02   
Marinkovicm
Mi smo do sad uvek isli kolima tako da cemo i sada isto.. 17 mi je kontrola dr je rekao da mu posaljem slike i da ce mi tada reci kada je tacno transfer otprilike da planiramo 22,23 decembar.. ja sam se sad nesto razbolela nadam se da to nece nista poremetiti.. mozes li mi reci nesto vise o tom transferu , kakva je procedura da li je bolno ne znam nista o tome

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: Azoospermija
13.12.2022 17:49:51   
Men x
Dobro veceBices super, da li moze komtakt broj vas? Mi bi trebali isto u Istanbul, pa ako nije problem da se cujemo? Hvala puno 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: Azoospermija
14.12.2022 18:29:07   
Bicesuper


IZVORNA PORUKA: Marinkovicm

Mi smo do sad uvek isli kolima tako da cemo i sada isto.. 17 mi je kontrola dr je rekao da mu posaljem slike i da ce mi tada reci kada je tacno transfer otprilike da planiramo 22,23 decembar.. ja sam se sad nesto razbolela nadam se da to nece nista poremetiti.. mozes li mi reci nesto vise o tom transferu , kakva je procedura da li je bolno ne znam nista o tome


Pa možda ćemo i mi ponovo kolima ako karte budu preskupe.Tačno ćemo mesec dana posle vas.Sto se tiče transfera ništa spec, ne boli ništa, kao obican pregled.Meni je vrlo teško jer se ide sa punom bešikom, a ja jedva izdržim… prošli put mi je stavio kateter da mi isprazni bešiku koliko je bila puna a ja sam popila fazon pola litra vode samo. Imam neku čudnu bešiku, nikad nisam mogla da trpim da idem u wc pa mi je zato transfer bezveze.Ali to je samo tako kod mene, ništa spec se ne dešava tj ništa ne osećaš.Posle lezis malo i ideš kući.Ja sam uvek ostajala nakon transfera još jedan dan pa tek posle toga kretala nazad, da se ne bih truckala odmah nakon toga.Pitaj šta god te interesuje.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: Azoospermija
14.12.2022 18:33:38   
Marinkovicm


IZVORNA PORUKA: Bicesuper



IZVORNA PORUKA: Marinkovicm

Mi smo do sad uvek isli kolima tako da cemo i sada isto.. 17 mi je kontrola dr je rekao da mu posaljem slike i da ce mi tada reci kada je tacno transfer otprilike da planiramo 22,23 decembar.. ja sam se sad nesto razbolela nadam se da to nece nista poremetiti.. mozes li mi reci nesto vise o tom transferu , kakva je procedura da li je bolno ne znam nista o tome


Pa možda ćemo i mi ponovo kolima ako karte budu preskupe.Tačno ćemo mesec dana posle vas.Sto se tiče transfera ništa spec, ne boli ništa, kao obican pregled.Meni je vrlo teško jer se ide sa punom bešikom, a ja jedva izdržim… prošli put mi je stavio kateter da mi isprazni bešiku koliko je bila puna a ja sam popila fazon pola litra vode samo. Imam neku čudnu bešiku, nikad nisam mogla da trpim da idem u wc pa mi je zato transfer bezveze.Ali to je samo tako kod mene, ništa spec se ne dešava tj ništa ne osećaš.Posle lezis malo i ideš kući.Ja sam uvek ostajala nakon transfera još jedan dan pa tek posle toga kretala nazad, da se ne bih truckala odmah nakon toga.Pitaj šta god te interesuje.




Joj isti problem imam, pa ja casu vode popijem odma moram u wc.. Znaci to mu dodje kao obicam pregled nema nikakve posebne pripreme predpostavljam da kratko i taje.. ne znam da li ti se desavalo mozda ili drugim devojkama da su pospane od ovog estrofema ili ja to umisljam ali danima sam jako usporena stalno mi se spava osecam kao da sam stalno umorna

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: Azoospermija
17.12.2022 17:10:00   
Marinkovicm
Zene gde ste nabavljane utrogestan, ja pojma nisam imala da je nestasica .. od ponedeljka treba da krenem a ispostavilo se da ga nigde nema

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: Azoospermija
17.12.2022 18:43:24   
miracleB
Ja sam samo neko vreme imala problem sa nabavkom Estrofema, utrogestan je uvek imao. Uvek proveri u Laurusu, kamilici i apoteci Igor... tamo uvek ima i cega nema...

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: Azoospermija
19.12.2022 12:38:49   
Bicesuper


IZVORNA PORUKA: Marinkovicm

Zene gde ste nabavljane utrogestan, ja pojma nisam imala da je nestasica .. od ponedeljka treba da krenem a ispostavilo se da ga nigde nema


Pa zar nisi napisala da si se snašla?Imam ja ako nisi našla?Obavezno tamo kupi i jeftiniji je a i ume da bude nestasice…Piši ako treba da ti dam

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: Azoospermija
19.12.2022 12:41:26   
Marinkovicm
Snasla sam se za estrofem, utrogestan sam tek danas krenula ali zahvaljujuci miracleb nasla sam i to u apoteci kamilica hvala puno na pomoci devojke.. 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: Azoospermija
19.12.2022 13:32:30   
Bicesuper


IZVORNA PORUKA: Marinkovicm

Snasla sam se za estrofem, utrogestan sam tek danas krenula ali zahvaljujuci miracleb nasla sam i to u apoteci kamilica hvala puno na pomoci devojke.. 


Super.Mislim da Imam i utrogestan ako zatreba.Pojma nisam imala da je nestašica.Njega posle uzimaj na recept, ne placa se ili možda 50 dinara.On se dugo koristi pa da znaš.

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: Azoospermija
20.12.2022 23:36:54   
Nika1
Bicesuper jesi li testirala embrione ,nadam se da je sve ok ,vidim ides u januaru 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: Azoospermija
21.12.2022 11:12:11   
Bicesuper
Nisam testirala.
Odustala sam od toga. Uradila sam ja kariotip i uredan je i muz je davno radio.
Posto nam je ostalo samo za jos 1 pokusaj idemo na srecu.
U konsultaciji sa doktorima ovde sugerisano mi je da je to dosta rizcino - odlediti, uzeti uzorak, pa ponovo zalediti, pa odlediti za transfer.
Miracleb je uspelo.
Ja sam ipak odustala. Da mi je ostalo vise slamki za vise pokusaja uradila bih, ovako sam procenila idem i taj poslednji put pa cemo videti.
Svakako, ako ne daj Boze, ne bude uspesan ovaj pokusaj, necu ici ponovo u Tursku, ili cu u Srbiji ili cu negde drugde...
Mada se iskreno nadam da ce biti treca sreca user posted image

(odgovor članu Nika1)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: Azoospermija
21.12.2022 18:08:46   
Nika1
Sretno i da ovaj put uspije 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: Azoospermija
24.12.2022 15:00:53   
Marinkovicm
Evo ovako da vam se javim danas je bio transfer , vracena dva embriona. Ovo sa punom besikom je stvarno pakao jedva sam izdrzala nisu mi dozvolili dq ustanem odmah u wc samo mi je sestra dala onu kao lopatu jedva sam uspela malo da mokrim prosto nece i nece. Jako me bolelo predugo sam trpela sve u svemu jako stresno.. nadam se samo da ce na kraju biti sve ok i da nisam napravila neki problem tim svojim naprezanjem. Za 10 dana je rekao da uradim betu

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: Azoospermija
25.12.2022 16:11:45   
Bicesuper
Bravo.Držimo fige.Ume da tih 10 dana traje kao godina.Ja sam mislila da je samo meni to sa punom bešikom bezveze. Meni je na drugom transferu stavio kateter da mi isprazni bešiku jer to nije bilo normalno kako sam bila puna a popila fazon litar vode. Bešika treba da je puna da bi mogli bolje da postave embrion.Nemoj da mislis da si nešto pogrešila i pokvraila.Javljaj rezultate i samo pozitivno…

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: Azoospermija
25.12.2022 17:06:16   
Marinkovicm
A ja sam popila samo pola litre nisam mogla da verujem da mi se toliko ide i wc mislila.sam da necu izdrzati.. samo kad je proslo sve.. jos danas smo ovde odmaramo pa se sutra vracamo. Nadam se da cu javiti lepe vesti. 

(odgovor članu Bicesuper)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: Azoospermija
2.1.2023 8:10:05   
Nika1
Drage moje sretna Nova godina,Želim da nam ova godina donese puno plusica

(odgovor članu Marinkovicm)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here