Kubanska vakcina za karcinom pluca (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


pepino -> Kubanska vakcina za karcinom pluca (24.2.2012 17:59:01)

Ovako,neko od vas zna kroz sta trenutno prolazim,neko ne,nije ni bitno,sad sta je tu je...Nisam ovde da bi me neko sazaljevao,dobila sam poruke podrske od mnogih i hvala vam,cijenim,nista mi drugo nije potrebno,izbjegavacu da pisem detalje o nasem problemu,tj kako je i sta,ovde sam da dam informacije ljudima koji zele da urade sve sto mogu za svoje najblize,mi smo uradili sve sto smo mogli i jos radimo...

Ova vakcina je namjenjena ne da lijeci vec da poboljsa kvalitet pacijentovog zivota i duzinu da produzi,pokazala je dobre rezultate,naravno nije svaciji organizam isti,nekom je vise nekom manje pomogla,mi smo odlucili da probamo pa sta bude,suprug je primio prvu na Kubi,preostale ce da prima ovde.
Za cijeli tretman je potrebno 5 vakcina,4 se primaju na svake 2 nedelje,a peta nakon mjesec dana.
Cijena jedne je oko 640 dolara.
Vise informacija za zainteresovane ima kada proguglate,ako nekog zanima neka pogleda emisiju Pecat na Banjaluckoj televiziji RTRS,neka ode u arhivu i 19.01 je emitovana emisija o ovoj vakcini,na samom kraju je emisije,oko 50 i nekog min. otprilike.
Tu sam ako nekom zatrebaju informacije sta i kako smo to nabavili,ovo jeste malo teska tema za ovakav porodicni forum,ali je jako bitna,nadam se da ce bar nekom pomoci,ljubim vas drugarice moje[sm=smiley31.gif]




jelena038 -> RE: Kubanska vakcina za karcinom pluca (24.2.2012 18:31:37)

Pepino, nisam znala. Secam se pocetnog problema i ne mogu da verujem da je na kraju doslo do ovoga! Mnogo mi je zao, draga, mnogo. Nadam se da ce ovaj lek pomoci! Javi kako reaguje.




hanka -> RE: Kubanska vakcina za karcinom pluca (24.2.2012 21:54:32)

Pepino [sm=smiley31.gif]
Hvala,ovo je korisna informacija,kad sam pre dve godine trazila bilo je jako tesko doci do nje




Ivanka 75 -> RE: Kubanska vakcina za karcinom pluca (25.2.2012 0:20:07)

Hvala Pepino [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Stranica: [1]