|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 11:40:17   
prase
Danas sam nadmašila samu sebe... Izašla sam iz kuće a da nisam ponela nalaze od prošle kontrole, a pravo sa posla idem kod ginekologa. OK, dešava se. Usput, moraću da mu kažem da ću rezultate urinokulture i toksoplazmoze da mu javim telefonom, jer će biti gotovi sutra. Navikao je on na moju pouzdanost... Dalje, budući da je dete otišlo kolima u vrtić, otišlo je u trenerci, bez pantalonica od skafandera. To što će da se vraća po ovom kijametu peške sa babom koja ide metar na sat, nema veze. Upravo sam shvatila koji je datum i da je 15. mart u nedelju, te da do kraja nedelje treba da rešim neke papire za porez... Naravno, nemam obrazce, pojma nemam gde su mi potvrde, a i kada ih nađem osećam da će imati otiske od čokolade po sebi. Malopre me zvao mm da me pita zašto sam ponela sve pare iz kuće sa sobom, ja ga napu*im da nisam i sad nađem celu kovertu u tašni, valjda mi to bilo lakše nego da odbrojim koliko mi treba. Uzgred, isteklo mi je kasko osiguranje pre par dana, a mm treba da voza ceo dan po ovom divnom vremenu. Nisam imala srca da mu kažem za kasko. Napenalila sam mm što nije odveo jutros Uroša prvo u DZ, noćas je kašljao kao magarac, a sada vidim da je njegova zdravstvena knjižica kod mene i da bi njih dvojica tamo mogli samo da poljube vrata...

Nekim danima jednostavno ne treba ustajati iz kreveta!

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 11:57:41   
Anoniman
15.3. je ponedeljak... ako će ti biti lakše. user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 12:06:18   
prase
Mnogo mi je lakše! Ali ne samo zato što je 15. mart ponedeljak, nego zato što sam kukala sekretarici pa je rekla da će ona da mi popuni te formulare i da mi napravi novi izveštaj. Bravo za moju Jelenu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 12:10:23   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 14:03:57   
eugenija
IZVORNA PORUKA: prase

...To što će da se vraća po ovom kijametu peške sa babom koja ide metar na sat, nema veze.....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: prase

...pojma nemam gde su mi potvrde, a i kada ih nađem osećam da će imati otiske od čokolade po sebi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: prase

...Nisam imala srca da mu kažem za kasko....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Draga Prase, oprosti što se smejem, vidim da je muka i da nije tvoj dan definitivno. Ali ti to tako simpatično opisuješ (kao i uvek) i daješ neverovatno blesava poređenja da ja em što sam sve zamislila u slikama i video klipovima u glavi nakon tvojih opisa, em sam se tom inteligentnom humoru i dosetkama prosto morala nasmejati!

Biće sutra bolje!

< Poruku je uredio eugenija -- 10.3.2010 14:04:33 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 14:08:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eugenija

IZVORNA PORUKA: prase

...To što će da se vraća po ovom kijametu peške sa babom koja ide metar na sat, nema veze.....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: prase

...pojma nemam gde su mi potvrde, a i kada ih nađem osećam da će imati otiske od čokolade po sebi.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: prase

...Nisam imala srca da mu kažem za kasko....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Draga Prase, oprosti što se smejem, vidim da je muka i da nije tvoj dan definitivno. Ali ti to tako simpatično opisuješ (kao i uvek) i daješ neverovatno blesava poređenja da ja em što sam sve zamislila u slikama i video klipovima u glavi nakon tvojih opisa, em sam se tom inteligentnom humoru i dosetkama prosto morala nasmejati!

Biće sutra bolje!



Prepisujem i podpisujem user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 14:16:14   
Dora
IZVORNA PORUKA: prase

Danas sam nadmašila samu sebe... Izašla sam iz kuće a da nisam ponela nalaze od prošle kontrole, a pravo sa posla idem kod ginekologa. OK, dešava se. Usput, moraću da mu kažem da ću rezultate urinokulture i toksoplazmoze da mu javim telefonom, jer će biti gotovi sutra. Navikao je on na moju pouzdanost... Dalje, budući da je dete otišlo kolima u vrtić, otišlo je u trenerci, bez pantalonica od skafandera. To što će da se vraća po ovom kijametu peške sa babom koja ide metar na sat, nema veze. Upravo sam shvatila koji je datum i da je 15. mart u nedelju, te da do kraja nedelje treba da rešim neke papire za porez... Naravno, nemam obrazce, pojma nemam gde su mi potvrde, a i kada ih nađem osećam da će imati otiske od čokolade po sebi. Malopre me zvao mm da me pita zašto sam ponela sve pare iz kuće sa sobom, ja ga napu*im da nisam i sad nađem celu kovertu u tašni, valjda mi to bilo lakše nego da odbrojim koliko mi treba. Uzgred, isteklo mi je kasko osiguranje pre par dana, a mm treba da voza ceo dan po ovom divnom vremenu. Nisam imala srca da mu kažem za kasko. Napenalila sam mm što nije odveo jutros Uroša prvo u DZ, noćas je kašljao kao magarac, a sada vidim da je njegova zdravstvena knjižica kod mene i da bi njih dvojica tamo mogli samo da poljube vrata...

Nekim danima jednostavno ne treba ustajati iz kreveta!


user posted image Jao, prasence moje user posted image divno si ovo napisala!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 14:35:24   
prase

IZVORNA PORUKA: eugenija

Draga Prase, oprosti što se smejem, vidim da je muka i da nije tvoj dan definitivno.



Draga Eugi, no sikiriki, ja sam ovo i napisala da se eto neko bar nasmeje, kako bi nesto pozitivno iz svega izaslo... Znam da je smesno.

Kao kad se nadjuskas na ledu za sve pare kao da igras brake dance i na kraju opet tresnes, a time si samo privukao paznju svih ljudi u ulici i onda se smejes jer ne znas sta bi drugo...

Kao onaj tip sto se javio na neki telefonski kviz i na pitanje: koja je najveca pritoka Juzne Morave odgovorio sa: "Kolorado!". Voditelj emisije ga je, nakon sto je prestao da se gusi od smeha, pitao: pa kako Kolorado, ta reka nije ni na istom kontinentu? Kaze covek: "Ma, znam, nego racunam - bolje da nesto lupim pa da se bar narod smeje, nego samo da kazem da ne znam, onda niko nista ne dobija" user posted image

Kao kad ti se dete prospe koliko je dugacko, pa onda ustane sa facom "nije mi nista" ali jos malo razmislja da li da place ili ne (radi dramaturgije) i onda odluci da place jer je videlo cokoladnu bananicu za koju je malopre receno da je nece dobiti, a tebi smesno iako dete place i nije smesno...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 18:35:22   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu prase)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 19:01:15   
Dora
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 19:15:44   
marince1
Joj prase kakvu inspiraciju imas user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 21:11:41   
eugenija
Draga Prase,

hvala ti što si razumela ovu moju ljudsku potrebu za smejanjem kada nekome ide nešto naopako.

Pokušaj da izbegavaš klizanje ako ti ne ide, a za sve ostalo, smejaćemo se jedni drugima koliko to granice pristojnosti budu dozvoljavale.user posted image

Ljubi te Eugi!user posted image



< Poruku je uredio eugenija -- 10.3.2010 21:12:18 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 21:23:39   
Dora
Ali "Nisam imala srca da mu kažem za kasko"
Ovde sam umrla od smeha!user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 21:26:22   
eugenija
Joj jeste, na toj rečenici sam se već valjala po podu! Koja carica!user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 21:26:40   
NadaR
Jaooo ,sto mi je nedostajala Prase i njeno mozdikanje user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Kako je lepo biti glup!
10.3.2010 21:33:17   
Ana RR
Prase user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Kako je lepo biti glup!
12.3.2010 12:18:41   
Anoniman
Pišem master rad i sve vreme umesto reprodukcioni materijali pišem reproduktivni organi. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 92
   RE: Kako je lepo biti glup!
12.3.2010 12:28:29   
LillyT
Kuvala sam supu pre neki dan i sve sam uradila po protokolu, uzela sam serpu, stavila meso, ubacila povrcke i ukljucila ringlu. I na svu srecu pocnem glasno da se preslisavam da vidim da nisam zaboravila jos nesto (prvenstveno mislim na povrce) i kada sam zavrsila, cujem mm-a kako dobacuje, zaboravila si vodu da stavis user posted image  

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Kako je lepo biti glup!
12.3.2010 12:31:14   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.3.2010 15:05:19   
maslinica
e zene..da trudnoca moze ovo da napravi od mene, nisam mislila, ali bas sam se obrukala danas...

nije bilo jutros vode..i ja krenula da cistim paprike, za salatu, one pecene...i dosla do pola, kad nnestane..

i bukvalno kao na filmu, kao da imam andjlea i vraga na ramenu...konta pametnica da ce da ostavi otvorenu vodu da cuje kad dodje, da bi nastavila posao...jer jel te, da ga se sto pre resim....user posted image
i naravno da sam ja taj deo zaboravila, ali nakon minut i odem u prodavnicu, srecom 15m od kuce..ulazim u kuhinju., ali sve pliva u vodi do gleznja...dolje ispod sudopere sve pliva, lonci, poklopci....5 debelih frotzirnih peskira nije bilo dovoljno,  ja koja ne smem da se naprezem, srecom tetka na spratu, nju zvala...ne zelite znati kako je bilo...
a tu pec, frizider...srecom nije uspelo da podlije pod frizider, jer sam bacila debeli rucnik kad je krenulo ka njemu..

ma fuj u savkom slucaju..bila sam besna ko ris...ali sto je najbolje..kao da je to neko drugi uradio,i uzeo mi pamet i ruku i otvorio vodu da ceka...ne smem ni da kazem u kuci, rece...krasno, majka za mesec dana, a sta radiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.3.2010 15:10:10   
micketta
kukuu, maslinice! user posted image

dobro je sto nista od uredjaja nije stradalo user posted image

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.3.2010 15:13:54   
liliana
Da znate samo koliko se meni puta desilo da prokuvavam vodu za bebu i zaboravim na nju!!! Sva voda uvri. Jednom sam bila toliko umorna, jer beba 2 dana spavala na sec po 10 min, da sam stavila vodu da joj prokuvam, a ja gledala TV i zaspala, a MM bio na internetu i kad je ušao u kuhinju-šerpica se zalepila za ringlu, jedva ju je odvojio! Mogla sam kuču da spalim!

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.3.2010 15:17:53   
maslinica
IZVORNA PORUKA: micketta

kukuu, maslinice! user posted image

dobro je sto nista od uredjaja nije stradalo user posted image



ma cuti breuser posted image ...zato sam morala u soping za bebu, da izbacim neg. energiju
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu micketta)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.3.2010 15:18:48   
maslinica
IZVORNA PORUKA: liliana

Da znate samo koliko se meni puta desilo da prokuvavam vodu za bebu i zaboravim na nju!!! Sva voda uvri. Jednom sam bila toliko umorna, jer beba 2 dana spavala na sec po 10 min, da sam stavila vodu da joj prokuvam, a ja gledala TV i zaspala, a MM bio na internetu i kad je ušao u kuhinju-šerpica se zalepila za ringlu, jedva ju je odvojio! Mogla sam kuču da spalim!


ja sam mislila da to sa smirajem hormona stane..kad vidim nastavlja se ludilo do daljnjeg...ih...user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Kako je lepo biti glup!
26.3.2010 15:20:08   
liliana
Ma, šta, tek onda poseniliš načisto!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here