Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


leamalamut -> Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 9:33:43)

Drage trudnice ,
ovo se ne odnosi na babske price o polovima , nego onaj instikt ili osecaj koji nosimo u sebi .Mozda neke nemaju , ali ja ga imam od samog starta .Cak sam i sanjala vise puta i danas mi je doktor i potvrdio .
Kakva su vasa iskustva ? Da li je intimni osecaj pobedio nad drugim metodama [sm=smiley36.gif] ?




cicimummy -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 9:41:03)

Jeste :) Osecaj je pobedio,iako to nije bila zelja ;) Sad sam presrecna sto je tako :)




malenac76 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 9:44:01)

lea a sta ti je dr rekao [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]
ja imam osjecaj da je kod mene djecak..vidjecu u petak da li me osjecaj vara hehe




Olga75 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 9:45:10)

mene je osecaj prevario [sm=smiley1.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (28.2.2012 9:59:11)

[Sadržaj poruke je obrisan]




soni -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 10:03:33)

ja sam ceo zivot zamisljala kako cu roditi decaka... ali kada sam zatrudnela potajno sam se nadala ali sam osecala da ce reci da je devojcica i m i ja [sm=smiley1.gif].. cekam moju LUnu, ipak osecaj nije prevario




senkic -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 10:56:50)

mene osecaj za sad nije prevario....cak sam i sanjala nekoliko puta da je decak..iako to nije bila moja zelja[sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif],Svi oko mene su govorili da je devojcica..na 4d uz dr kaze da je jos rano ali da ima naznaka da je decak ali se ogradjuje jer nije 100% sigurna tako da mozda je pogresila...Ja nekako znam da nije :))




Anoniman -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 11:03:18)

nije me prevario osecaj. jednostavno sam znala da je devojcica. [sm=smiley1.gif] iako su mi svi govorili da je decak, i poznati i nepoznati. u devetom mesecu mi je bar dvesta ljudi reklo da cu da rodim decaka, a ja sam im samo govorila: nemate pojma! [sm=smiley36.gif] jedino je mojs vekar pogodio, on je rekao da ce biti devojcica.




Olga75 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 11:06:35)

Macaki , ja sam znala da nosis devojcicu ( nekako sam te zapamtila [sm=smiley36.gif] )
jos kad si onomad rekla kako dr nije video pol bila sam sigurna [sm=smiley36.gif]




ishler -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 11:45:13)

Ja sam mislila da nosim decaka,a potajno zelela devojcicu,i rodila devojcicu.
Mozda sam podsvesno znala.[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 11:53:36)

Meni je zbog problema na pocetku trudnoce, bilo sasvim svejedno, samo da se rodi zivo i zdravo, ali kako j trudnoca rasla potajno sam zelela devojcicu, cak sam nekoliko puta i sanjala f=da ce biti devojcica, i eto ostvarilo se, moja doktorka je to potvrila u 16 nedelji trudnoce.[sm=smiley1.gif]
A svi su mislili da je decak, zbog odredjenih babskih prica.[sm=smiley36.gif]




nenja22 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 13:44:24)

potvrdio mi se osecaj, a neka kao zelja, nije iz prvog, sto bi rekao moj tata, moracemo na popravni [sm=smiley36.gif]

ali da, kao sam malko vise htela devojcicu, a nekako znala da ce biti decak, iako se pol do 7.meseca nije video, pa je bila veca verovatnoca da je devojcica...kad ono medjutim, lenj, ili stidljiv, tek,evo ga kosta nam stize [sm=smiley1.gif]




Mama 78 -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 13:59:10)

oba puta mislila da je decak i oba puta promasila[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




minna -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 14:00:28)

Moj osecaj nije bio dobar, dok nisam saznala da je decak bila sam ubedjena da je devojcica, ali eto[sm=smiley1.gif] Mozda je taj osecaj bio zato sto mi je to bila i zelja. E sad imam osecaj da ako budem bila trudna sledeci put da cu opet imati decaka... bas bi bilo fino da me osecaj opet prevari[sm=smiley36.gif]




Lu -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 14:07:30)

Ja nisam  razmišljala o spolu djeteta u smislu želim više ovo ili ono, bilo mi je sasvim svejedno ali kad sam počela zamišljati sebe kao mamu uvijek sam "vidjela" malog plavog dječaka pored sebe i tako bi[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




MicinaMama -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 14:23:43)

ja sam htela da mi prvo dete bude devojcica jer sam smatrala da ce mi tako biti lakse jer ona je ipak zensko i uz mene je kao sto sam ja bila uz svoju majku i naravno prvo sam joj dete.i nas odnos je i dan danas neverovatno prisan.I imala sam osecaj da cu roditi devojcicu i stvarno dr. je potvrdila u 6-om mesecu i rodila sam svoju curicu.Sada mislim da je decak,ali ipak sam spremila ime ako bude opet moja curica[sm=smiley1.gif].




jance -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 14:37:25)

ja ni u snu nisam zamisljala da cu roditi decaka! po svim moji proracunima potpomognutim sa ono malo genetike koju sam naucila u 4 razredu gimnazije i nikad nisam zaboravila, ja sam bila ubedjena da cu roditi devojcicu i da nema ama bas nikakve teorije da ce biti decak...
i po onom kineskom kalendaru polova je bilo da je devojcica, svi su mi po stomaku govorili da ce biti devojcica... a rodio se Ogiii [sm=smiley36.gif]




MaryJane -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 14:52:37)

U prvoj trudnoći bila sam apsolutno ubeđena da je dečko, i nisam htela da saznam pol pre porođaja. I visoko nosila, i špicast stomak, i ja lepa, i kosa fenomenalna....kad ono - princeza!
Sad sam od početka jednostavno ubeđena da je opet devojčica, i dr Živanić kaže da jesteeee [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/rozacrtici.gif[/image]
[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




little_one -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 14:57:04)

Ja sam oduvijek mislila da ce biti djevojcica i radovala bih se jednoj curici ali sad kad sam trudna stalno imam osjecaj da je djecak....jos je rano da se potvrdi al bas me zanima da li ce da pogodi...[sm=smiley36.gif]




Biserce -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 15:04:35)

Nama pol nije ni bio bitan, nismo ni zeleli da znamo, a nekako smo mislili da je devojcica. Dr je u 12-toj ned uidela pol i pokazala kumi i malo po malo ona se izlajala po okolini i na kraju nam u 8mesecu potvrdila da je decak. Meni je bilo sve jedno, samo da ga ugledamo za koji dan izljubimo i izgrlimo!




Biserce -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 15:04:48)

Nama pol nije ni bio bitan, nismo ni zeleli da znamo, a nekako smo mislili da je devojcica. Dr je u 12-toj ned uidela pol i pokazala kumi i malo po malo ona se izlajala po okolini i na kraju nam u 8mesecu potvrdila da je decak. Meni je bilo sve jedno, samo da ga ugledamo za koji dan izljubimo i izgrlimo!




leamalamut -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 15:42:21)

Znaci , nisam jedina :) . Ja i dalje mislim da je rano da se pol potvrdi pa zbog toga ne bih jos objavljivala , mada je moj doca ubedjen da je u pravu [sm=jezicek.gif]




vukosava -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 15:44:27)

Ja sam htela devojcicu nekako. A pogotovu kad sam cula kako je moju drugaricu sin pomokrio po faci. Zezala sam se - joj da me dete zapisava, gde to ide. I ispade stvarno devojcica. [sm=duda.gif]




Okica sljokica -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 15:46:20)

MaryJane u kojoj ti je nedelji rekao Zivanic da je cura? Ja sam imala osecaj da je bata medjutim u 12 nedelji na 4d Zivanic isto kaze mogla bi opet biti devojcica ali se ogradio sa 70%.. tako da cekam sledeci uz ,sad mi je osecaj podeljen




jance -> RE: Da li imate osecaj kojeg je pola vasa beba? (28.2.2012 15:47:25)


IZVORNA PORUKA: vukosava

Ja sam htela devojcicu nekako. A pogotovu kad sam cula kako je moju drugaricu sin pomokrio po faci. Zezala sam se - joj da me dete zapisava, gde to ide. I ispade stvarno devojcica. [sm=duda.gif]


meni se ovo desava barem jednom nedeljno [sm=smiley36.gif].. majstor cilja visoko...




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>