Indirektni Coombsov test (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Spontani pobačaj



Poruka


ivanarepova -> Indirektni Coombsov test (2.3.2012 14:58:20)

cao sinoc sam imala spontani pobacaj u 4 sedmici trudnoce
jutros sam isla dati krv na testiranje KRVNA GRUPA MI JE A POZITIVNA !AL JOS NEZNAM STA ZNACI Indirektni Coombsov test - NEGATIVAN! DA LI MOZE NEKO DA POJASNI? ..... [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: Indirektni Coombsov test (2.3.2012 15:52:56)

ako ti je rh pozitivan, ne znam sto te salju na coombs. taj test se radi da se utvrde antitela koja mogu da nastete embrionu kad je otac pozitivan a majka negativna. i u tom slucaju  indirektni coombs treba da je negativan.




ivanarepova -> RE: Indirektni Coombsov test (2.3.2012 16:05:48)

eh kad bi mogla znati ovde za njihovu medecinu u italiji .... NEZNAM JJA SAM DALA KRV I TAKO PISE U NALAZIMA Indirektni Coombsov test NEGATIVAN ... veceras ce mi objasniti jasnije .... [sm=zmeden.gif] ginekologinja kod koje sam bila sinoc u hitnoj ... MENE ZANIMA DAL CE MI DAT IKE TABLETICE DA SE OPORAVIM MALO ....




ivanarepova -> RE: Indirektni Coombsov test (2.3.2012 16:11:55)

http://perpetuum-lab.com.hr/forum/page/medicinski_eponimi/_/c-d/coombsov-test-r107 ... NESTO SAM NASLA SAD DAL JE TO TO....




Anoniman -> RE: Indirektni Coombsov test (2.3.2012 16:18:58)

indirektni coombs je to sto sam ti rekla, i ja sam ga radila u trudnoci. ne znam na kakve tabletice mislis, obicno se daje antibiotik.




ivanarepova -> RE: Indirektni Coombsov test (2.3.2012 16:21:49)

morat cu vidjeti veceras ... MOZDA MI TREBA NEKIH VITAMINA I NESTO DA SE STO PRE OPORAVIM I PROCISTIM DA BUDEM SPREMNA ZA DRUGU TRUDNOCU ... [sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Indirektni Coombsov test (2.3.2012 16:24:02)

mislim da nema potrebe ako nemas nekih zdravstveni problema. i ja sam imala spontani (pa reviziju) u 10.  nedelji, dobila sam antibiotik i rhogam jer sam Rh negativna. pila sam samo folnu kiselinu kao pripremu i sledeca trudnoca mi je bila za pozeleti.




ivanarepova -> RE: Indirektni Coombsov test (2.3.2012 17:02:29)

al ja sam imala spontani pre 2.god. jedan u 6 nedelji pa sad ovaj u 4 nedelji.... bojim se




tamara837 -> RE: Indirektni Coombsov test (17.3.2017 21:17:08)

Meni je dr neki dan dala da uradim ovaj test..ja i suprug smo kontra krvne grupe ja sam A negativn.Do sada sam dva puta radila kontrolu rh antitela koja nisu nadjena...Dal je ovaj test isto to ili ?




Stranica: [1]