|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Svilene trepavice
6.10.2017 13:21:16   
Anck Su Nmaun
Jao Natooouser posted image
Pa.3.5 sata je bas puno. Meni je radila 1.5 i bilo mi je mnogo.
Meni sam postupak nije smetao. Zatvorene oci , pa sta odmaras.
E sad ne znam kakve su te ruske. I koju si duzinu izabrala ali stvar i jeste u tome da.ne budu kao tvoje jer ih nemas...zasto bi inace stavljala vestake.
Ma nisi se jos mozda navikla.
Ja sam uzela srednju duzinu. Jesu naravno duze od mojih al jako mi je to lepo stajalo. Bilo je jos duzih i guscih al mi devojka lepo rece da izgledaju nw prirodno ...kao zvezda Granda user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Svilene trepavice
6.10.2017 13:45:09   
nata11
Ruske daju volumen, one idu 2-3 na 1 moju trepavicu. 1na 1 su cvrsce i teze i idu kod zena koje imaju jace trepavice. Tanke trepavice ih ne mogu nositi.
Moje su inace veoma duge ali retke, nemam volumen. Ona je morala cura pratiti moju duzinu naravno user posted image

Krin user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Svilene trepavice
25.2.2018 12:52:51   
Anck Su Nmaun
Dizem temu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Svilene trepavice
25.2.2018 12:57:10   
Mala Elena
Nato, ti si caricauser posted image user posted image
Imala sam zelju ali ipak nisam odradila.
Fino je ko nema vremena ili ne voli da se sminka, samo dodati puder i rumenilo i eto.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Svilene trepavice
25.2.2018 12:58:21   
Anck Su Nmaun
Ma odlicna je to stvar al ne znam da li bi ih opet stavljala user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Svilene trepavice
29.4.2018 21:03:09   
MimaKos
Super je i uvek delujes nasminkano ali su moje trepavice skroz otpale od silnih korekcija..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Svilene trepavice
29.4.2018 22:03:43   
mama Jo
Nekako dodju ovi krupnije

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Svilene trepavice
29.4.2018 22:05:34   
Anck Su Nmaun
Ljepotica duge trepavice kao pijavice user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Svilene trepavice
29.4.2018 22:44:03   
MimaKos
Ne isplati se nikako osima ako ces uvek da ih stavljas

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 6:53:31   
Anck Su Nmaun
Zasto ne? Ja sam ih imala mesec dana super su mi bile. Posle vise nisam htela.puno mi svakih mesec dana da dajem tolke pare na trepavice.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.4.2018 6:54:03 >

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 10:30:45   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Zasto ne? Ja sam ih imala mesec dana super su mi bile. Posle vise nisam htela.puno mi svakih mesec dana da dajem tolke pare na trepavice.

Pisala sam gore, ja sam ih duze nosila i od silnih korekcija meni su moje skroz otpale, ali skroz!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 10:32:27   
Anck Su Nmaun
Ne, pises ne isplati se pa sam zato napisala
A drugo samo na duze... Ja nisam imala problem

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 10:37:46   
MimaKos
Tvoje su mozda jace prirodno..Moje ionako bile slabe i kratke, a ovo me skroz upropastilo.. od mene nemaju preporuku.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 12:58:18   
Ana RR
Onda ih nisi radila kod dobrog majstora... i korekcije i ne treba da se rade već se svaki put stavljaju nove trepavice.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 14:28:47   
mama Jo
user posted image
Izgleda da danas svako sve ,,zna" da radi

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 14:31:44   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Onda ih nisi radila kod dobrog majstora... i korekcije i ne treba da se rade već se svaki put stavljaju nove trepavice.

Kako kad jedan snop otpadne, sve da skine pa opet da mi stavlja? Na te korekcije ja mislim, i sve koje znam sa trepavicama idu na korekcije.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 15:16:21   
Ana RR
Sve se skida i stavljaju se nove. Pravi profesionalci koji drže do sebe i svog posla, neće raditi korekciju. Problem je što sada to svako radi a mogu provereno da ti kažem da 80% njih ne radi kako treba, ne dezinfikuje pribor, ne radi pripremu na pravi način itd.

< Poruku je uredio Ana RR -- 30.4.2018 15:20:44 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 15:52:16   
mama Jo
Bas to - svako radi i onda nastane haoy. Mojoj rodjaci su upropastili, uzela je neki vaucer sa popustom u nskom salonu, pokajala se cim jje izasla, ali bilo je kasno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 20:19:11   
MimaKos
Sigurno da ima puno onih koji su kvazi profesionalci, ali je meni stvarno neverovatno da neko zbog dve trepavice skida ceo kapak( najvise se tada i ostecuje dlaka) i namestao opet sve, iskreno. Ali ja nisam profesionalac

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 20:30:19   
Ana RR
Ok, svakako je tvoj izbor gde i kako ćeš raditi. Ali prirodne trepavice ne smeju da opadaju zbog svilenih.

Juče sam u Lilly-u videla prodavačicu sa ooogromnim trepavicama na kojima se jasno vidi lepak. Jedva sam se suzdržala da je pitam ko ju je tako upropastio ali pošto je bila baš ponosna na njih prećutala sam. Užas.
A tek kada čujem da se devojke ne umivaju i ne peru oči zbog trepavica - user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 20:57:36   
MimaKos
Jao moj Boze, grozote! Hahaha, sledece je da se ne kupaju zbog solarijuma hahaha

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 21:32:04   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Sve se skida i stavljaju se nove. Pravi profesionalci koji drže do sebe i svog posla, neće raditi korekciju. Problem je što sada to svako radi a mogu provereno da ti kažem da 80% njih ne radi kako treba, ne dezinfikuje pribor, ne radi pripremu na pravi način itd.

Svilene ne mogu da se rade do pola kao korekcija vec samo sve . Kako raditi korekciju trepavice koja je vec do pola izrasla user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 30.4.2018 21:35:54 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Svilene trepavice
30.4.2018 21:33:49   
IvanaSK RR
Da, i ja koliko znam sve se skidaju pa stavljaju nove.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Svilene trepavice
1.5.2018 7:00:08   
nata11
Pa i ja to kazem Ana. Kakva korekcija pa te koje nisu zamenjene ce opasti za nedelju dana.
Sto se mene tice nikada vise. Totalno neprijatno iskustvo.

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Svilene trepavice
1.5.2018 7:05:02   
Anck Su Nmaun
Ja sam posle par meseci na tom nestu imala kao beke bele tackice koje su oticale da li je do toga ne znam...al sam ja to povezala...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here