|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: linea negra
24.5.2010 14:22:50   
bebablue
IZVORNA PORUKA: SandraSd

Meni se ta linija josh uvek nije pojavila, ali mi dlachice po stomaku rastu kao nenormalneeee!
A nikada ih ranije nisam imala...
Ma, hormoni su chudo...  user posted image

Nekome se i ne vidi, meni se ne vidi jako, jer sam svetla, a dlacice na tibi su mi iste kao sto su bile, svetle, ali nekako nakostreseneuser posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu SandraSd)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: linea negra
24.5.2010 14:41:33   
Yell

IZVORNA PORUKA: bebablue

IZVORNA PORUKA: SandraSd

Meni se ta linija josh uvek nije pojavila, ali mi dlachice po stomaku rastu kao nenormalneeee!
A nikada ih ranije nisam imala...
Ma, hormoni su chudo...  user posted image

Nekome se i ne vidi, meni se ne vidi jako, jer sam svetla, a dlacice na tibi su mi iste kao sto su bile, svetle, ali nekako nakostreseneuser posted image



heh, kad se setim svojih dlačica iz prve trudnoće, bile su bljak.. i posle porodjaja, sestra i ja ih gledamo, i ja ih počela kao proučavati jednu po jednu, razvlačiti, kad odjednom one počele da otpadaju i da mi ostaju u ruci...i tako su sve te gadurice (a baš su bile tamne) pootpadale i nisu se vratile nikad user posted image (izvinjavam se na detaljisanju)

sada u drugoj trudnoći ih još uvek nema.. ali linije su tu i gore i dole. gornja će nestati kao i prvi put, a donja ostaje ali se tek malo nazire.

a ja sam prvi put tu donju liniju videla kod neke žene na moru kad smo bili, ja sam imala oko 5 god, i dugo sam verovaal da beba na tu liniju izlazi user posted image

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: linea negra
24.5.2010 14:43:34   
bebablue
IZVORNA PORUKA: Yell


heh, kad se setim svojih dlačica iz prve trudnoće, bile su bljak.. i posle porodjaja, sestra i ja ih gledamo, i ja ih počela kao proučavati jednu po jednu, razvlačiti, kad odjednom one počele da otpadaju i da mi ostaju u ruci...i tako su sve te gadurice (a baš su bile tamne) pootpadale i nisu se vratile nikad user posted image (izvinjavam se na detaljisanju)

sada u drugoj trudnoći ih još uvek nema.. ali linije su tu i gore i dole. gornja će nestati kao i prvi put, a donja ostaje ali se tek malo nazire.

a ja sam prvi put tu donju liniju videla kod neke žene na moru kad smo bili, ja sam imala oko 5 god, i dugo sam verovaal da beba na tu liniju izlazi user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: linea negra
24.5.2010 14:45:02   
Yell

IZVORNA PORUKA: minavb

Mislim da to nema veze. Imam i brcice, tj trudnicku masku, ali samo malo pojacanu pigmentaciju na nausnicama. Moja drugarice je imala onu pravu masku, skoro po celom licu, i evo jos joj stoji , 8 meseci posle porodjaja.


a kakva je to maska? prvi put čujem da to postoji..
koja sam neobaveštena trudnica cccccc user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: linea negra
10.6.2010 14:03:23   
nala
Narode, pojavila mi se linea nigra. Malo pre sam otisla da se tusiram i vidim je u ogledalu. Celom duzinom ispod pupka, a iznad pupka jedno 2-3cm. Nije tamna, ali je tamnija od koze. Mislim da se sada mnogo ranije pojavila nego u I trudnoci. Nemam pojma zastouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Yell)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: linea negra
15.6.2010 22:56:56   
Nensi*
Koliko posle porodjaja nestaje ova linija? Meni je sada tamnija nego dok sam bila trudna,a i pupak mi je sad tamniji,bas ruzno izgleda user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu nala)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: linea negra
15.6.2010 23:09:19   
lanajelena
ja je jos uvek imam a pojavila mi se pred porodjaj

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: linea negra
15.6.2010 23:36:34   
pepeljuga
nensi, sve isto pitamo user posted image sad udjoh u temu jer me mnogo nervira ova moja linija, i meni je tamnija, mislim da je to zato sto se skupila koza, ali bas je gadna. kad to nestaje????user posted image user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: linea negra
16.6.2010 0:23:25   
engimengi
Meni i dalje stoje linijeuser posted image imam i ispod i iznad pupka!!Iste debljine kao u trudnoci....

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: linea negra
16.6.2010 14:47:01   
bojana87
meni je ova linija bas bas izrazena,a pupak jako taman user posted image
inace dlake ne podnosim pa sam pre trudnoce depilirala stomak a u trudnoci se nekako plasim
i pupak mi je potamneo
izgleda kao da je prljav user posted image

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: linea negra
16.6.2010 19:58:49   
jacikaci
Imam i ja još uvek, maaalo je bledja,ali zato mi je pupak skoro crn. Ko da vodu video nikad nije!user posted image

(odgovor članu bojana87)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: linea negra
21.6.2010 9:43:43   
Anoniman
Meni se pojavila pre jedno 2-3 ned.Ne smeta mi,bas sam ponosna na nju.user posted image

(odgovor članu jacikaci)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: linea negra
19.11.2010 9:04:51   
bojanica7
ja i dalje nemam a 37. nedelja sam. svasta... el ima jos neko da nema ili da nije imao? nije da se nerviram, al sam se cekala da se pojavi user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: linea negra
19.11.2010 9:06:30   
Jeca*
meni se pojavila jako jako kasno...ne brini

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: linea negra
19.11.2010 9:14:12   
morena
Pa nije to obavezno imat, to ovisi kako tko. Ja je imam od jako rane trudnoće, od 7.-8.-og tjedna i to samo od pupka prema dolje. I takva je ista cijelo vrijeme, možda samo malo tamnija. 

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: linea negra
19.11.2010 9:17:38   
Nensi*
Ja je jos uvek imam,i mnoooooooooooogo me nervira user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: linea negra
19.11.2010 13:03:34   
Anoniman
Linea negra, koja se nije videla dok sam imala bebu u stomaku, se naprasno pojavila nakon što su istu izvadili... i tek pre koji dan se povukla! Ali mi je pupak crn, valjda što sam puno bila na suncu trudna, a pupak izvrnut, i sada izgleda kao da je prljav, a nije. 

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: linea negra
19.11.2010 13:20:12   
Lilly*
Takav je i moj pupak a sunca videla nisam user posted image Ne sećam se da je posle 1. trudnoće bio takav user posted image U svakom slučaju će proći a dotle user posted image

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: linea negra
19.11.2010 13:20:43   
bebablue
Tash, meni se i dalje vidi linea negra, malo svetlije ali vidi se, a pupa je crna manje crna user posted image

_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: linea negra
19.11.2010 20:52:04   
Slavica89
ja nemam taa linija a inaku sum 19 + 3

(odgovor članu bebablue)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: linea negra
19.11.2010 21:03:46   
bojanica7
ju,samo da ne prodjem k'o tash. porodim se i nacrta mi se user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Slavica89)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: linea negra
20.11.2010 8:53:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bojanica7

ju,samo da ne prodjem k'o tash. porodim se i nacrta mi se user posted image


Kontam da je fora u tome što mi je vena išla baš po sred stomaka, gde je inače linea negra, pa se zato nije videla... vena je bila intenzivnije boje (ja sam jako svetlog tena).

(odgovor članu bojanica7)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: linea negra
20.11.2010 13:45:36   
mikica sa
ja to jos nemam user posted image
ima li negdje slika da vidim kako to izgleda? mozda zvuci malo glupo ali ne mogu nikako da je zamislim user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: linea negra
20.11.2010 13:54:37   
Nensi*
Evo kako izgleda

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: linea negra
20.11.2010 14:26:37   
mikica sa
hvala puno nensi user posted image
ajd, kad se pojavi, javnem vam

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here