|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: linea negra
21.11.2010 10:30:25   
Barbarica
Ne mora da znaci da ces je imati....
Ja sam 30. i jos je nemam... Ni mama, ni tetka moja je nisu imale... Dve drugarice takodje... Tako da....

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: linea negra
22.11.2010 12:26:29   
mikica sa
nadam se user posted image
stalno zagledam stomacic i nigdje je ne vidim.

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: linea negra
22.11.2010 15:55:33   
Barbarica
Ne moramo sve biti iste... opusti se, mozda je neces ni imati ;)

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: linea negra
16.1.2011 23:29:23   
bubilend
meni se pojavila negde oko 18-te nedelje user posted image

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: linea negra
16.1.2011 23:37:19   
Nensi*
Ja je jos uvek imam user posted image i mnooooogo me nervira...
Da li ce IKAD nestati?user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu bubilend)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: linea negra
18.1.2011 23:45:35   
mikica sa
možda si i u pravu, 27 nedelja i još je nema user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Barbarica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: linea negra
19.1.2011 0:19:32   
Verus
mikice, ja je nikada nisam ni imala.  Mada mi ni bradavice nisu jako potamnele, jedva.  Sada su rozikaste ko i pre, iako jos uvek dojim.  Dosta sam svetle puti (iako imam braon kosu i oci), pa mozda zato?  Ne znam....

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: linea negra
19.1.2011 11:55:56   
*boka*
Meni se vec pojavila, ali ne ide skroz do pupka. Ide od stidne kosti i u donjem delu je bas izrazena, ali se zavrsava negde 2-3cm ispod pupka. Nisam ni znala da moze tako rano da se pojavi, ja sam sada 13. nedelja, a primetila sam je pre oko nedelju dana.

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: linea negra
19.1.2011 12:05:25   
mikica sa
e,onda će i kod mene tako biti. i ja sam jako svijetle puti plus zelene oči,uf!
javim ti user posted image

_____________________________

rodila sam andjela 05.04.2011. :)))

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: linea negra
19.1.2011 13:01:24   
isidora88
meni je linea negra preko celog stomaka i bas se vidi,kada ce to nestati?bas mi ruzno izgleda i jos mi stomak visi user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mikica sa)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: linea negra
20.1.2011 12:34:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: isidora88

meni je linea negra preko celog stomaka i bas se vidi,kada ce to nestati?bas mi ruzno izgleda i jos mi stomak visi user posted image

Isti slucaj,preko celog stomaka,i jos uvek je tu.

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: linea negra
20.1.2011 13:05:02   
Crvenkapa85
ja se sad sve zagledam da vidim jel stigla i kod mene ,al nema je ovog puta je nema.....dovoljna je bila u prvoj,sad i ne mora da dodje

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: linea negra
16.4.2011 13:35:05   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Cindarella


IZVORNA PORUKA: isidora88

meni je linea negra preko celog stomaka i bas se vidi,kada ce to nestati?bas mi ruzno izgleda i jos mi stomak visi user posted image

Isti slucaj,preko celog stomaka,i jos uvek je tu.
Proslo je 8,5 meseci od porodjaja i jos uvek nije nestala.Takodje je imam preko celog stomaka.


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: linea negra
16.4.2011 14:00:23   
RenataP
Prvi put sam je imala i bila mi je oko 5cm iznad pupka a sada je nemam a 34.ned sam

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: linea negra
16.4.2011 15:31:30   
Nensi*
Ja je imam jos posle 10 meseci od porodjaja,izbledela je ali je jos tu,a pupak mi vise nije onako crn kao zgazena zvaka user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu RenataP)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: linea negra
16.4.2011 18:36:26   
nencydrew
Meni se pojavila u 39 nedelji, samo sam se izbečila u ogledalo!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: linea negra
16.4.2011 19:04:51   
jabudic
Ja sam je imala u prvoj trudnoci, sad je nemam....

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: linea negra
16.4.2011 21:07:22   
nencydrew
Šta ona uopšte znači?user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: linea negra
19.4.2011 14:17:16   
AndreaK
Nemam pojma sta ona tacno predstavlja...ja je nisam imala ni u prvoj trudnoci pa ni sada...da li je tome zasluzna genetika ili nesto drugo ne znam...mozda je samo puka slucajnost. Nismo sve iste, kao sto procitah u nekom postu.

S druge strane, ostade mi linija od CR...koja nikad nece "proci" user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: linea negra
19.4.2011 14:19:19   
Ana RR
Ja je nemam, ali zato su počele da mi rastu dlake na butinama user posted image nema mnogo i samo su sa prednje strane, u širini od nekih 5 cm, ali ipak su dlake user posted image  

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: linea negra
19.4.2011 14:23:31   
nencydrew
E, to me podseti-meni opadaju i proređuju se!POsbno na nogama.A inače sam ih baš imala!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: linea negra
19.4.2011 14:26:21   
Ana RR
A čudno je to što ispod kolena gde (kao) imam dlake jedva da rastu, zaboravila sam kad sam ih depilirala. A na butinama, gde nikad nisam imala ni dlačicu, sada rastu. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: linea negra
19.4.2011 14:30:57   
Anoniman
Meni je sestra primetila tu liniju par dana pre nego sto sam radila betu user posted image Jedva se vidi ali se ipak vidi a pre je nisam imala. Do pupka je. Sad sam 8 nedelja. Ja vec imam te pigmentacije na licu od ranije i to mi neko rece da je zbog kontracepcije koju sam pila. Te fleke sam ublazavala odredjenim sredstvima pa cu tim i ovo kad dodje vreme ako se ne povuce. I bradavice su mi tamnije. Ja sam bas svetle puti i smedje kose

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: linea negra
19.4.2011 20:26:35   
magnetic
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ja je imam jos posle 10 meseci od porodjaja,izbledela je ali je jos tu,a pupak mi vise nije onako crn kao zgazena zvaka user posted image
Meni jos uvek jeste user posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: linea negra
19.4.2011 22:27:46   
*boka*
Meni se ta linija pojavila na samom pocetku trudnoce, ali samo odozdo do pupka. A sad je imam duz celog stomaka. A sto se dlaka tice, meni su se proredile bas, posebno ispod pazuha, tu imam svega desetak dlacica, pa ih za cas izdepiliram. Po nogama inace nisam maljava jako, ali svakako i to malo sto sam imala se jos proredilo. Sad raste dve dlake u tri reda user posted image
Na zalost cula sam da se nakon porodjaja sve vraca na staro, pa i dlake... pih!

_____________________________

Elena - svaki moj osmeh!!!
25.07.2011.

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here