RE: Dan, kad je prase moždikalo... (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


viking -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:12:20)

Lu, čoveče, gde se seti ove teme, svaka ti čast! A Praseta nema godinama... [sm=smiley13.gif]




Modessty -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:16:15)

Lu gde se seti ove teme! [sm=smiley36.gif]

A za Viking veeeeeeliko BRAVO! [sm=bravo.gif] Lepo sročeno. Ja tako nešto napisah prošli put pa ispadoh crna ovca. Evo i sad sam crna ovca! U stvari više se osećam kao magare. Crno naravno.

Ova tema je super i treba opet da zaživi! Možda prizovemo prase da se javi opet![sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:30:55)

Mod ja se osjećam super, nisam dozvolila da me neko pravi budalom ni za 100 argeta ni konjskih gelova i jako sam ponosna na sebe[sm=smiley4.gif]
Mada ni meni kao ni većini vjerujem, to nije bio cilj, krenuli se sa drugim ciljem...ali taj nam cilj upropastiše, mislim bar meni tako da je sve izgubilo smisao.
Inače, to bi bilo neko moždikanje na ovu temu[sm=smiley36.gif]
Ne prozivam nikoga, juče sam javno isprozivala koga sam smatrala odgovornim i to je za mene završena priča, nego ovaj post od Viking je baš pametno napisan, slijedom logike, i stvarno da se zapitaš čemu sendovi na fb, zatrpani mailovi, komentari ispod slika i recepata koje niko ni ne pročita (ja hoću obavezno poslije nekad) itd...samo da bi smo se zvali "Prvi među najboljim", šta god to značilo[sm=smiley36.gif]
Inače jako volim ovu RR koju smo mi članovi stvorili, to je naše djelo i sigurno ću ovdje još dugo biti a ovo ludilo...proći će[sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:33:07)

Lu, [sm=smiley20.gif]. Ne bih da citiram ni tebe , niti sebe od juče. Sve si rekla.




Lu -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:33:16)

Dobro da se ne lažemo, sve je ovo promocija portala i ja sam za, ma mi to radimo i bez nagrada[sm=smiley1.gif]




liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:48:15)

Upravo tako. Ja sam prošli put dobila dve divne nagrade i hvala RR.
Ovog puta sam u startu rekla da ne mogu puno doprineti, jer je Tina prehlađena, a ne može se tak ičiti noću, što je prošli put nmoglo i bila je velika prenost.
Ja preko dana po ceo dan provodim sa njom, pa i da nije prehlađena-opet ne bih mogla mnogo da doprinesem.
Ja ovu RR volim beskrajno, ovde sam "uplooznala" divne osobe, dobila jako korisne savete kada su mi bili potrebni.




Modessty -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:52:59)


IZVORNA PORUKA: Lu

Mod ja se osjećam super, nisam dozvolila da me neko pravi budalom ni za 100 argeta ni konjskih gelova i jako sam ponosna na sebe[sm=smiley4.gif]
Mada ni meni kao ni većini vjerujem, to nije bio cilj, krenuli se sa drugim ciljem...ali taj nam cilj upropastiše, mislim bar meni tako da je sve izgubilo smisao.

Inače jako volim ovu RR koju smo mi članovi stvorili, to je naše djelo i sigurno ću ovdje još dugo biti a ovo ludilo...proći će[sm=smiley1.gif]


Tako i ja razmišljam. Otud i toliko razočarenje. Ne može te povrediti onaj koga ne voliš, samo onaj koga voliš

Ali osećaja crne ovce tj magarenceta se još uvek ne mogu osloboditi! [sm=smiley36.gif] Možda promenim nik u CRNO MAGARENCE SA RR[sm=smiley36.gif]




Lu -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:55:12)


IZVORNA PORUKA: Lu


Znaš ima ljudi koji će cijeli dan govoriti da ih boli glava ali eto iz nekog razloga ne žele da popiju tabletu[sm=zmeden.gif]
Ne znam zašto, da li će se otrovati, opašće im imunitet ili će postati ovisnici...


Ajmo moždikavci[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:55:56)

Mod, jesi li mislila na Smogovce?

A na mene ste zaoravile!!![sm=hudicek.gif]




Modessty -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:58:37)

[img]http://www.stavi-sliku.info/images/2013/06/11/600full-smogovci-screenshot.jpg[/img]




Modessty -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:59:14)

Lili nikako bez tebe! [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 15:59:55)

Mod, još samo da se "IMENTUJU" RR "Smogovke"!!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Lu -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 16:06:11)

Dragec Vragec, najstariji brat, glava obitelji.
Pero Vragec, drugi brat po starosti, nogometaš.
Mazalo Vragec, treći brat po starosti, slikar u nastajanju, zaljubljenik u umjetnost.
Cobra Vragec, četvrti brat po starosti, ljubitelj kemije, fizike i biologije, sanja da će jednog dana postati Nobelovac.
Štefek Vragec, peti brat po starosti, učenik koji nikad ništa ne uči, a uvijek sve zna.





liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 16:07:28)

A na RR oni su...?[sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 16:08:11)

[sm=smiley36.gif]
Odmah zanm! Dragec onaj najstarji je Lu naravno [sm=smiley36.gif]
Ja se dvoumim izmedju onog najmladjeg i onog slikara [sm=smiley36.gif]
Lili dušo izjasni se
A vidim i Trcu tu negde medju nama [sm=smiley36.gif]




Lu -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 16:12:07)

Pa naravno ja najstarija [sm=hudicek.gif]
Inače to mi je ime od mm-a[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 16:14:39)

Ma, ja mogu da budem i Nobelovac- jedna nagrada manje više-što je to za mene!!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=hudicek.gif]

A i Trcka mora da se ubaci ođe-mi iz "Dežele" nećemo da se razdvajamo!!![sm=jezicek.gif]




Modessty -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 16:17:33)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
e pa hvala vam što me lepo nasmejaste!
Zato sam ovde, zbog prijatelja i smeha, a ne zbog glupavih bodova i argeta pašteta!
mada mi odlično lego Eucerin od prošli put [sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 18:39:11)


IZVORNA PORUKA: Modessty

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
e pa hvala vam što me lepo nasmejaste!
Zato sam ovde, zbog prijatelja i smeha, a ne zbog glupavih bodova i argeta pašteta!
mada mi odlično lego Eucerin od prošli put [sm=smiley36.gif]


Eto, mi se zabavljamo, a kome je do bodova-nek a se takmiči![sm=smiley31.gif]




Lu -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 18:55:17)

Hajde ti Cobra, Nobelovče budući[sm=jezicek.gif], odgonetni zašto neko ne želi piti tabletu nego trpi bolove?
Da ne spamujemo puno temu[sm=smiley4.gif]




liliana -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 20:20:32)

hahaha... Dragec-Vragec...
Pa, znaš, toksini, otrovi, ovo, ono... Što da se truju kad mogu na zdrav način da trpe!!![sm=hudicek.gif]




Shishica -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (11.6.2013 20:28:14)

E Prase... kad god sam videla dug post znala sam da je njen [sm=smiley1.gif]

Prase vrati seee




prase -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (7.9.2016 13:43:57)

Grok.




dunja RR -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (7.9.2016 14:35:11)

Aaaaaaaaa, prase [sm=smiley1.gif][sm=smiley31.gif]





prase -> RE: Dan, kad je prase moždikalo... (7.9.2016 14:44:37)

[sm=smiley31.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>