|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 16:14:36   
jelena038
dijana, to mi i lo i world kazu, njima su ovakve bile mnogo kasnije, lo tvrdi da bi ovo, posto je ovako rano, moglo biti i viseplodna trudnoca cak mi je rekla i onako, samouvereno "ovo ti je beta 50" user posted image
tatjana, hvala ti puno, secam se dobro kolko smo se cimale i oko testoav i oko lh user posted image i ja bih sad radila da imam testove kao pre, ali kako sam, nakon sto sam izgubila jesenas i drugi jajovod, prestala da ih kupujem, nisam htela ni sad, mislila sam da cu sacekati betu. ali eto, vuk dlaku menja, al cud.. user posted image
bebana, sad se vidi slabije, nakon sto se osusilo, ali ipak se vidi po malo, opet, nagledala sam se negativnih testova, ovo sigurno nije jedan od njih, a opet kazem, stopericu sam primila pre 13 dana, nema sanse da je ovo hcg iz nje. bar mislim..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 18:51:17   
nina26
LO jeste trudna, ali je trebala da potvrdi Jeleninu trudnoću
E Nina kod mene u junu konačno IUI, ako sve bude po planu.


e dobro je vec sam se zabrinula da sam malo user posted image

Ajde Degu, prasimo te svom snagom, red je i na tebe da nas obradujesuser posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 19:25:16   
degu
Nina user posted image
daće Bog, stvarno je vreme, kad pomislim kolko je godina prošlo nije mi dobro.
Ali još uvek se ne dam, još kažem mlada sam, ima vremena user posted image mada me sve češće hvata bedak.
Sva sreća da radim pa imam neku zanimaciju.
Jedva čekam da okačim ovde dve debele crtice user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 20:37:26   
nina26
Bice Degu ne brini, dace Bog svima po jedan mali user posted image

Gledam datum kad si se uclanila, ja sam mesec dana pre tebe, i eto ugledala sam svoje user posted image , zato kazem da je red i na tebe sadauser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 21:43:57   
vonavoj
draga jelena,vide se user posted image ...user posted image user posted image user posted image
bas mi je drago,i zelim ti da sve bude u redu,zasluzila si!user posted image

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 21:44:07   
isidora88
ja vidim na sve 3 slike user posted image navijam jakouser posted image user posted image user posted image
i ja sam imala takvu crticu kad sam radila 10 dpo cini mi se i evo sad imam bebca od skoro godinu ipouser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 21:51:44   
jelena038
hvala vam cure, al sva sam se sad nesto, sve mi je isto kao pred menzis, pa i grudi prestale da bole, i bubuljica, i dole samo sto nije krenulo, tako sam teska i otecena, pisala sam sad u vto temi..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 21:54:50   
dunja RR
Jeco, i Miš je tako pisala, ali je verovala i evo nama Gice, žive i zdrave. Veruj, molim te user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 22:04:20   
jelena038
hocu, moram! hvala ti dunja, evo sad sam se i rasplakala, ti nas sve bodris, zivim za dan kad cu ja tebi govoriti da je tvoja bleda crta prava! i volim te!

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 22:07:51   
Ana RR
Jeco, ja sam imala sve simptome da ću dobiti ali nisam user posted image veruj user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 22:11:46   
dunja RR
E pa i ja se rasplakah sada user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: jelena038

hocu, moram! hvala ti dunja, evo sad sam se i rasplakala, ti nas sve bodris, zivim za dan kad cu ja tebi govoriti da je tvoja bleda crta prava! i volim te!



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Test za trudnoću? - II dio
26.5.2012 22:31:48   
jelena038
user posted image hvala vam!

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 12:03:16   
daca77
Jelena, vidi se druga crta i zato ti od srca user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 13:09:47   
Bebana17
Jelena, nije hcg inekcija, ocistio se iz organizma sigurno do sada, to je user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 13:17:18   
minavb
Takav je i moj bio, jedva se nazirala bleda crta, i eno ga Vanja spava sa tatom u sobi. To je to, selis se u tromesecja. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 13:26:28   
17 joka
jelo,vide se crtice ,a ja samo cekam veliku betu pa da ti cestitam.user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 13:53:07   
Ognjenka
Jelena moja, na dan ocekivane m moj test je bio negativan. Grudi prestale na bole. Vec sam otplakala neuspelu IUI, ali...dva dana kasnije grudi ponovo bole, i 5 dana kasnije eto druge crtice, jako blede. Ali, beta taj taj je bila 197. Samo veruj...zelim ti veeeeeeeeeeeliku betu, simptomi ne moraju nista da znace.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 13:59:08   
Yag
pa Ognjenka jesil ti trudnauser posted image

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 14:07:40   
nina26
Ali, beta taj taj je bila 197.


Da, Ognjenka jesi li ti to namauser posted image ??

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 14:10:56   
Ognjenka
Daaaaaa, pisala sam svuda redom pa sam se malo pogubila! Jos mi nije doslo do mozga, iako znam vec 4 dana...

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 14:16:37   
Sashica82
Ognjenka, baš mi je drago! Mi se ne znamo, ali ja nekad svratim do vaših tema, i jaako se obradujem kada neko ko dugo čeka bebu, napokon zatrudni (i ja sam bila ta).

A što se tiče testa, ja kada sam ostala trudna, prvi test je bio negativan. Kako je i dalje user posted image kasnila, ja tri dana kasnije uradim drugi. Nisam ni kapnula na test čestito, kad se iste sekunde pojavi i druga crtica.

Jelena, vidi se bledo i druga, za koji dan ponovi test, pa da ti bude kao i meni user posted image

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 14:27:54   
Yag

IZVORNA PORUKA: Ognjenka

Daaaaaa, pisala sam svuda redom pa sam se malo pogubila! Jos mi nije doslo do mozga, iako znam vec 4 dana...


user posted image user posted image juhu bravo mila i cestitam bas se razveselim kad neka od mojih cekalica doceka svojeuser posted image dodzi nam u prvo...:))))

_____________________________

21.12.2012. end of the world but my world start again 21.12.2012. SANIN ;)))

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 15:02:47   
jelena038
ognjenka, draga, cestitam ti od srca! opasuljavaj se sto pre, i cekaj me u prvom user posted image

hvala cure na podrsci! evo, izgurah i ovu nedelju, a juce sam mislila da ce ponedeljak za cetiri godine tek, pa da ponovim test. al evo, testic mi stize iz dezurne apoteke da ujutru kad me probudi vec nervirajuci neizdrz za piskenjem mogu da uhvatim prvi jutarnji urin. ovaj prosli je stajao dva sata, dok je muz docekao da se otvori apoteka i donese mi test, urin se vec mal ubajatio, neko rece da bi crte bile i tamnije da nije izlapeo. uglavnom sutra bi trebalo da dobijem makar malo tamniju drugu crticu i mirne duse odem po uputnicu za betu. drzite mi fige jos malo, lakse je s vama!user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Yag)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Test za trudnoću? - II dio
27.5.2012 15:28:12   
JAmy
Jelena...CESTITAM!!!user posted image
Ovo rijetko kome preporucujem,ali mislim da bi tebi dobrodoslo.Znam da si nestrpljiva i to je razumljivo,zato se ne muci vise,nego jednostavno uradi dvije bete iz krvi sa razlikom od par dana.To je jedini nacin da ovako rano utvrdis trudnocu.Bude li rasla,nema vise potrebe da se opterecujes testovima i mislis o uticaju hormonske injekcije na njihov rezultat,i onda ti ostaje samo da u miru cekas prvi ultrazvuk....
Sve najbolje...user posted image

_____________________________

"Ako odustanete od pobjede, a da nikada ranije niste pobjedjivali, ostacete ono sto ste i ranije bili- gubitnik. - Skot Pek"

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Test za trudnoću? - II dio
9.6.2012 10:31:42   
Anchy_Ljuba
Trebala je stici user posted image 02.06.2012 medjutim nijeeeeeee, al taj dan kad sam odradila test nije pokazao user posted image crte. Odradicu opet za koji dan posto ni user posted image nema, osecam da jesam user posted image
Joooojjjjjj kako bih volela, jer sam spontani imala oko 14.02 a ako bog da da sada jesam user posted image termin porodjaja ce biti 14.02.2013



_____________________________

***Sreca, sreca, radost najveca***

(odgovor članu JAmy)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here