|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Test za trudnoću? - II dio
30.1.2021 20:09:50   
lesli
 Braaaavoooo branki! 🥳Cekam te u temi 😊


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1476
   RE: Test za trudnoću? - II dio
30.1.2021 20:47:44   
Filadendronka
Brankiiii, pa divno!!! ♥️♥️♥️


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1477
   RE: Test za trudnoću? - II dio
30.1.2021 20:59:40   
lesica
Branki draga, bravo!
Neka bude laka i školska trudnoća ❤

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 1478
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.1.2021 7:34:45   
branki*
hvala,drage moje drrugarriceuser posted image mene strah da jos bilo sta pricam,zbog onog od letos..ali,necu te misli.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1479
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.1.2021 9:26:31   
mama Jo
Eee, pa kako ja nisam videla ovu temu?
Branki draga, pa cestitammm, bravo user posted image
Bice sve u savrsenom redu ❤️
Bas mi je drago zbog ovih divnih vesti user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1480
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.1.2021 9:32:21   
branki*
mama jo,nisi videla jer si u haosu oko svojih stavri licnih,citala sam i verujem da ce biti sve stabilno i kako treba.
mene buni malo sto je bleda ta crta i da ne bude kao pre ono sporo napredovanje...iskreno...nakon cele moje istorije od kako sam devojka,cudi me i dalje ovo ostajanje u drugom stanju i to sve nakon 34...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1481
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.1.2021 12:39:56   
lesli
Branki, nije nista cudno. Imas jedan jajovod, koji je ocigledno funkcionalan.Sto se tice onog od prosli put, losa sreca i mozda faktor godina. Mada ne mora da znaci, imala sam ja missed sa manje od 30. Jednostavno zalomi se tako.To sto je bleda ne znaci nista. Nego ti lepo sutra idi da uradis betu i sa tim nalazom da otvoris trudnicko (radis u skoli je l’ da?). Bice to ok.
A bleda je jer je rano. Za 2-2.5 nedelje uz i to je to.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1482
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.1.2021 12:40:53   
lesli
Cekamo vas u temi 😉


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1483
   RE: Test za trudnoću? - II dio
31.1.2021 14:45:11   
Maslacak15
cestitam brankii!!!!  bas mi je drago :). svaka trudnoca je novo izvlacenje. rizik od godina je tu pa je tu, ne treba ga negirati, ali je i dalje velika verovatnoca da ovog puta bude ave ok! grlisaaa


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1484
   RE: Test za trudnoću? - II dio
21.3.2021 20:20:33   
princezicaaa
Cao curice. Da li se nekoj desio ovakav test, ada je test bio pozitivan? Hvalahttps://i.imgur.com/cc5FKM5.jpg


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1485
   RE: Test za trudnoću? - II dio
21.3.2021 20:21:04   
princezicaaa
https://i.imgur.com/cc5FKM5.jpg


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1486
   RE: Test za trudnoću? - II dio
21.3.2021 20:47:13   
Leptirica92
Ja ovdje nazalost ne vidim drugu crticu. Da li je se poslije pojavila? Ja sam imala situaciju da mi je clear blue bio negativan, kad sam ga izvukla iz smeca nakon neka 3 ili 4 sata druga crta je bila ogromna. Iako pise da se rezultat nakon 10 min ne ocitava, meni je ipak bio tacan. Ujutro kad sam ponovila pojavila se odma druga crta 🤷‍♀️


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1487
   RE: Test za trudnoću? - II dio
21.3.2021 20:56:44   
princezicaaa


user posted image vidi se. Pre T je crtica. I to roze. Zato sam i pitala da li je nekome bio ovako pozitivan test 

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 1488
   RE: Test za trudnoću? - II dio
21.3.2021 21:07:18   
Maslacak15
vidi se ali je na pogresnom mestu...jedino ako je nekom greskom antitelo na pogresnom mestu naneseno....neznam taj test....moji su bili nedvosmisleno pozitivni kad su bili pozitivni. e sad ne mogu da iskljucim 100 odsto. da li ti kasni? ponovi test....


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1489
   RE: Test za trudnoću? - II dio
21.3.2021 21:11:02   
princezicaaa
Pa trebala bih sutra da dobijem, ali nemam uopšte simptome PMS. A uradila sam ga zato što imam jake vrtoglavice


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1490
   RE: Test za trudnoću? - II dio
21.3.2021 21:37:13   
Leptirica92
Ako sumnjas na trudnocu, ponovi ujutro sa prvim jutarnjim i znat ces na cemu si. Ne znam, druga crta bi trebala biti naspram slova T. A ovo je skorz na kraju vise kao razmaz. Ali ne mogu tvrdit da nije 🤷‍♀️


(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1491
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.3.2021 0:21:31   
lesli
Ovo je baby rapid kartica.Meni se pokazala kao najpouzdanija. Sada je vec 6-7 dana od transfera bila pozitivna, ali je crtica bila kod slova T.Uradila sam ih jos nekoliko (ok, mnogo 🤣) narednih dana da se uverim da je to to i crta je uvek bila kod slova T.

Da li si se pridrzavala uputstva i koristila prilozenu pipetu? Nanela samo 3 kapi?

(odgovor članu Leptirica92)
Direktna veza do poruke: 1492
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.3.2021 0:22:50   
lesli
Da napomenem da je beta u krvi verovatno bila oko 30tak u vreme prvog pozitivnog testa, ali se crta jasno videla i gotovo odmah pojavila tamo gde treba.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1493
   RE: Test za trudnoću? - II dio
22.3.2021 1:28:43   
Nora332

IZVORNA PORUKA: princezicaaa



vidi se. Pre T je crtica. I to roze. Zato sam i pitala da li je nekome bio ovako pozitivan test 



Ponovi obavezno test, mozda je nevazeci, mozda si stavila vise od 3 kapi. Svakako ne bi trebao ovako da izgleda, ali ja ti zelim da je ovo pozitivno, uradi ujutru ponovo i javi nam lepe vesti 😊P. S. Ja sam radila Babyrapid par puta, nikada mi ovako nije izgledao, bili su negativni i jasno se videla samo jedna crta. Zato se nadam da je ovo dobar znak 😊

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 22.3.2021 7:26:06 >

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1494
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.3.2021 10:08:31   
princezicaaa
Evo da se javim i možda nekome znaci ovo. Ovako, uradila sam test dan pre očekivane menstruacije i izašle su crtice kako su izašle, ima čak i slika na forumu. Juče sam trebala da dobijem, no medjutim ništa od menstruacije. Odradila sam juce betu, bila je negativna, rezultat je 0,100
E sada ovako, pošto je test ispao kako je ispao, nije siguran i pošto nemam nikakve naznake da cu dobiti, rekli su mi da ponovim betu za sedam dana, ako do tada ne dobijem. Možda je bila kasna ovulacija i beta ne može da registruje, ako nije prošlo tačno 14 dana od ovulacija. Možda će nekome značiti.


(odgovor članu Nora332)
Direktna veza do poruke: 1495
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.3.2021 10:56:28   
lesli
Princezice, zaista mi je zao sto je beta 0. 😔
Da li mislis da ima sanse da je ovulacija bila bas toliko kasno?
14 dana od ovulacije je maksimum za betu iz krvi. Meni se posle ovog transfera u krvi pokazala vec 12. dana nakon ovulacije, a i test je vece pre bio pozitivan (sto znaci da je i u krvi bila pozitivna vec 11. dana).

Ti si bese imala jednu trudnocu na koju si dugo cekala i pobacaj tada?
Da li su radjene neke analize?

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1496
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.3.2021 10:59:04   
princezicaaa
Bila je biohemijska tada. Jeste, sve je radjeno. Dobila sam da pijem inofolic combi, D vitamin i profertil za polucisticne janike. Pa mislim da moze, nisu mi redovni ciklusi, tako da verovatno je došlo do kašnjenja ovulacije. Ali svakako ćemo videti šta se dešava, ako za sedam dana ne dobijem. 


(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1497
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.3.2021 11:33:15   
lesli
Da li je radnjen ogtt? Stitna?Nisu ti pomogli profertil i taj inofolic da se ciklus malo ustali?

Dobro je da mozes da ostanes trudna, sad samo da se sklope kockice i da naleti dobra jc. Ako ne uvek mogu da probaju da indukuju ovulaciju nekim klomifenom, femarom...Drzim palceve! 🍀

(odgovor članu princezicaaa)
Direktna veza do poruke: 1498
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.3.2021 11:50:56   
Maslacak15
princezice jel tebi bio povisen prolaktin? Ili sam te sa nekim pomesala? Da li si na tterapiji? Ako nis zasto nisiuser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1499
   RE: Test za trudnoću? - II dio
23.3.2021 11:52:07   
princezicaaa
Jeste, jeste. Nisam još na terapiji. Moram još jedan hormone da uradim i ogtt. Doktorka mi je tražila da se ponovi. To sam razmišljala u toku ove nedelje da završim


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  58 59 [60] 61 62   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here