RE: Ureoplasma, Mikoplasma (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Azra82 -> RE: Ureoplasma, Mikoplasma (13.9.2013 16:11:08)

Ureoplasma i mikoplasma pozitivne [sm=smiley19.gif]
Sad da pijemo antibiotike, pa sad za sad nista od muckanja. Pih, nista ne moze da bude ok i jednostavno [sm=smiley19.gif]




17 joka -> RE: Ureoplasma, Mikoplasma (20.9.2013 11:41:48)

meni sve negativnio i Ureaplazma , Micoplazma i Hlamidija [sm=bravo.gif]

Azra bro ces se resiti toga uz dobru terapiju




Brbljivica -> RE: Ureoplasma, Mikoplasma (2.11.2013 23:07:25)

cure ,pomagajte da se otkacimo ove ureaplazme ! sta koja je koristila ,molim vas ?




Brbljivica -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (7.11.2013 22:36:23)

pomagajte cure ,dajte neki narodni isprobani brz lek za ureaplazmu.meni odlozena vto zbog nje ....uzas
cekam vase savete ...mi jaaaako dugo sa tim imamo problema ,,oko 3,4 god i nista ne pomazu antibiotici...




wivern -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (8.11.2013 1:17:53)

Imala sam problem sa ureaplazmom 9 godina, i nikada mi lekovi nisu pomagali..stalno se vracala...Moja sestra je imala u sve tritrudnoce, ali posto ona zivi u Rusiji oni to uopste ne lece ..samo su joj dali neku mast da se maze..Ja sam posle tog saznanja isla na to da podiignem imunitet i ruku na srce od tada nemam problema.....
A za narodni lek niko nije umeo nista da mi kaze....




Brbljivica -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (8.11.2013 15:33:42)

pijem revitu ,,bila sam na vitaminima dugo ,,,pocela sam i surutku da pijem .sad sam uvela ulje divljeg origana ,....pa zaista neznam sta jos..




Brbljivica -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (12.11.2013 16:55:52)

daco ,jesi li ti nasla ovaj lek ? kako si se i dali izlecila od ureaplazme ?
IZVORNA PORUKA: daca77

d@d@, drzim palceve da je vise nema[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]
Ja sam zavrsila sa ovom 3 turom antibiotika i sada pravim pauzu. U Ceskoj su mi preporucili antibiotik ZINNAT, cefuroximum axetili. Kazu da je odlican za ureaplasmu. Jel neko koristio ovaj lek?






Brbljivica -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (31.12.2013 11:31:16)

devojke ,ima li vas ?




Kiškum -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (28.9.2014 17:43:26)

Danas sam se čula sa doktorkom, ona mi kaže da se ureaplazma >10.000 u nekim evropskim protokolima i ne leči i da to nije ništa strašno, da mi nije palo na pamet da se stresiram. E, ajd sad budi pametan pa znaj da li je skoro pa bezazleno, pa se negde i ne leči, ili ide dotle da izaziva trajan sterilitet.




branki* -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (28.9.2014 18:31:28)

koliko je kod tebe?ja sam isto to cula od nekih dr,a i zenica.mada,ispij ti te antibiotike da je istrebis i budes mirna sto se toga tice.




17 joka -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (28.9.2014 18:46:46)

videces da ce terapija unistiti sve tebi ce glava biti mirnija zato pocni da koristis cim se uveris ima li ili nw [sm=nosecka.gif]




Kiškum -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (28.9.2014 19:04:34)

ma da, ispiću ja to lepo, nego čisto da prenesem mišljenje lekara da mogu i druge članice da pročitaju [sm=smiley1.gif]
Jao kad pobijem beštije pa kad skočim na dragog [sm=smiley36.gif]
P.S. Branki, kod mene na nalazu piše >10 000 ccu/ml.




wivern -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (28.9.2014 19:45:20)


IZVORNA PORUKA: Kiškum

Danas sam se čula sa doktorkom, ona mi kaže da se ureaplazma >10.000 u nekim evropskim protokolima i ne leči i da to nije ništa strašno, da mi nije palo na pamet da se stresiram. E, ajd sad budi pametan pa znaj da li je skoro pa bezazleno, pa se negde i ne leči, ili ide dotle da izaziva trajan sterilitet.

Ne izaziva sigurno.Moja sestra je imala u prve dve trudnoce (sigurno je imala i ranije) i na njeno insistiranje je dobijala samo neke masti da maze. A njen m nije dobio nista da pije, dok smo moj tadasnji decko i ja ispili kutije i kutije lekova.




Kiškum -> RE: Ureaplasma, Mikoplasma (28.9.2014 19:53:23)

Pa izgleda kako se kome utrefi. Ovo sam našla na blogu koji vodi ginekolog: "Infekcija jajovoda ureaplazmom se moze zavrsiti stvaranjem priraslica, suzavanjem jajovoda, „slepljivanjem“ i „paralisanjem“ fimbrijalnog aparata jajovoda, cineci ga potpuno nefunkcionalnim, a da propustljivost jajovoda za tecnost (kontrast pri HSG snimanju) bude potpuno očuvana." Napast pogana.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]