Izbeljivanje intimne regije (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Lepota i moda



Poruka


Trbica -> Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 11:21:28)

Interesuje me da li je od vas neka to radila? Da li na nasem trzistu postoje takvi proizvodi u vidu krema, gelova i td?
U toku trudnoce su mi potamnele spoljasnje usmine kao i bradavice na grudima, posle nekih 6 meseci sve se vratilo u prvobitnu boju sem intimne regije i meni to bas smeta. Proslo je vec 2 godine a boja mi je i dalje tamnija nego sto je bila tako da sam resila da nesto preduzmem po tom pitanju. Guglam vec dva dana i jedino sto sam nasla je posvetljivanje dlacica a to mi ne treba :)




indy_25 -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 12:39:35)

Jasam isto planirala da izbjelim miju dragu. Ovdje ima da se kupi u smart shopovima.




AndreaK -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 12:43:48)

o Boze....




branki* -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 12:44:49)

u,bre indy,kod vas svasta ima da se kupi[sm=smiley1.gif]ja npr kod mene ni vestacke trepke ne mogu da nadjem,ni ko ce da mi radi brazilsko ispravljanje,a tek to izbeljivanje,to tek nemam pojma gde.ja bih i to,a imam i malo tamniju kozu ispod pazuha,pa bih i to na remont[sm=smiley36.gif]




minavb -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 12:57:42)


IZVORNA PORUKA: AndreaK

o Boze....

Rekla bih da je ovaj posto suvišan.




indy_25 -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:11:46)


IZVORNA PORUKA: branki

u,bre indy,kod vas svasta ima da se kupi[sm=smiley1.gif]ja npr kod mene ni vestacke trepke ne mogu da nadjem,ni ko ce da mi radi brazilsko ispravljanje,a tek to izbeljivanje,to tek nemam pojma gde.ja bih i to,a imam i malo tamniju kozu ispod pazuha,pa bih i to na remont[sm=smiley36.gif]


Pa da branki i kod mene je ispod pazuha tamnije na nekim mjestima bas imam tamno i podocnjaci su mi tamni i laktovi i koljena. E sad ne znam jel ova krema za izbjeljivanje bas za sva ta podrucija. Znam da ima jjer mi je prijateljica.pricala da njen drug homoseksualac izbjeljivao anus i da je kupio to u amsterdamu u tim smart shopovima. Moracu otici jedan dan da pogledam pa cu ti javiti ako ne bude preskupo mogu ti poslati.




indy_25 -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:12:45)


IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: AndreaK

o Boze....

Rekla bih da je ovaj posto suvišan.


I ja bih rekla :)




branki* -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:14:15)

indy,ti si[sm=smiley20.gif]




Trbica -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:14:55)

:) na Ana.rs forumu je zena otvorila temu sa slicnom temom i moderatori su morali da je zakljucaju jer su je zene ispljuvale. Ja stvarno ne znam sta ima lose ako zena brine o sebi. Istu paznju posvecujem svakom delu tela :) Tako da stvarno nema mesta iscudjivanju AndreaK... Indy ja sam nasla kod nas po salonima da se isto to radi samo sto bih ja neku kucnu varijantu ipak. Krenucu od apoteke do apoteke pa ako nadjem nesto javljam.




Trbica -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:16:25)

Hhahaah tema sa slicnom temom, greska izvinite! Htedoh reci tema sa slicnim nazivom [sm=jezicek.gif]




minavb -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:39:00)

Ma svašta. Može meni nešto da se ne dopada, ali neću da komentarišem na temi i da se sablažnjavam. Prosto zaobiđeš temu i odeš da gledaš obo što te zanima, vrlo prosto i jednostavno. JA ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.
Elem, sigurno postoji neki salon koji to radi, raspitaj se dobro.




tammy.ka -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:44:39)

...




nenja22 -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 13:58:48)

ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.


bas tako nekako isto...nerviraju me recimo moji laktovi posebno, ko da ih namacem u blato svakodnevno, tj. ranije su, godinama sam se vec navikla...

a sto se tice apoteka, javi ako nesto nadjes, sta je ako mozes napisi... ja pokusavala i interesovala se da dobavim, posto trazi se to tu i tamo, ali nista sto mi je iole ulivalo poverenje nisam nasla, a da preporucujem nesto sto mi bas i ne izgleda bezbedno (posebno za sluzokozu) uvek mi glupo...




Trbica -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:18:01)

Evo nadjoh na jednom drugom forumu sta su zene koristile Cydonia protiv fleka i pjega uzrokovanih hiperpigmentacijom, hormonskim promjenama i td. Kazu da je na biljnoj bazi u sastav ide uva, beli dud i etarsko ulje limuna... Samo sto su one koristile za fleke nastale od sunca, pege i trudnicku masku. Pitacu u apoteci da li moze da se maze na vece povrsine... Cena je oko 2 evra.




AndreaK -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:24:10)


IZVORNA PORUKA: minavb

Ma svašta. Može meni nešto da se ne dopada, ali neću da komentarišem na temi i da se sablažnjavam. Prosto zaobiđeš temu i odeš da gledaš obo što te zanima, vrlo prosto i jednostavno. JA ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.
Elem, sigurno postoji neki salon koji to radi, raspitaj se dobro.


au minavb al si ti neka ostrokondja [sm=smiley36.gif]... ako ti se ne dopada moj post sto ga prosto nisi zaobisla, kao sto mene savetujes?!
Ja sam videla naziv teme i kratko i jasno iznela svoj stav,odnosno vise zaprepascenje onim sto vidim.... smatram da je bezpotrebno na taj nacin tretirati "intimnu regiju" koja je ionako dovoljno osetljiva.

Ako se ne varam, na forumu nije zabranjeno izneti svoj stav, cak i ukoliko je negativan, ali u granicama pristojnosti, postujuci pravila. Zar ne?!




minavb -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:25:57)

Ma cool, iznela si svoj stav. [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:40:03)

IZVORNA PORUKA: AndreaK


IZVORNA PORUKA: minavb

Ma svašta. Može meni nešto da se ne dopada, ali neću da komentarišem na temi i da se sablažnjavam. Prosto zaobiđeš temu i odeš da gledaš obo što te zanima, vrlo prosto i jednostavno. JA ne volim područija sa tamnijom kožom, ali još manje volim da na kožu i sluzokožu stavljam hemikalije.
Elem, sigurno postoji neki salon koji to radi, raspitaj se dobro.


au minavb al si ti neka ostrokondja [sm=smiley36.gif] ... ako ti se ne dopada moj post sto ga prosto nisi zaobisla, kao sto mene savetujes?!
Ja sam videla naziv teme i kratko i jasno iznela svoj stav,odnosno vise zaprepascenje onim sto vidim.... smatram da je bezpotrebno na taj nacin tretirati "intimnu regiju" koja je ionako dovoljno osetljiva.

Ako se ne varam, na forumu nije zabranjeno izneti svoj stav, cak i ukoliko je negativan, ali u granicama pristojnosti, postujuci pravila. Zar ne?!


[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley20.gif[/image] Ja apsolutno delim tvoje mišljenje i onaj prvi komentar! [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Verus -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:46:39)

Evo da i ja dam misljenje na datu temu: ja ne bih izbeljivala, sta ce mi albino hu hu[sm=jezicek.gif] eto malo se salim...[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:48:03)

IZVORNA PORUKA: Verus RR

albino hu hu


[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Verus -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:51:20)

aha, bela sa crvenim "ocima"[sm=smiley36.gif]




Verus -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 14:51:59)

Iskreno, ja kad sam videla naziv teme pomislih: "Boze, ko bi da mu dlake budu bele??" Eto koliko mi mozak radi ovih dana[sm=smiley29.gif]




Anoniman -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 15:02:07)

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Iskreno, ja kad sam videla naziv teme pomislih: "Boze, ko bi da mu dlake budu bele??" Eto koliko mi mozak radi ovih dana[sm=smiley29.gif]


Ja sam isto to pomislila. Nisam ni znala da postoje žene koje žele da izbele kožu tamo dole, ma nisam znala ni da se to radi. ne vređam nikoga, nemojte me krivo shvatiti, samo... meni je to bzvz. No, moj komentar ne pomaže.




Trbica -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 15:04:19)

Hhahaaah pa Verus meni nije cilj da mi gospodja bude albino [sm=smiley1.gif] vec da bude iste boje ko sto je i bila, ruzicasta a ne braon. Jako sam svetle puti i bas me nervira. A da mi gospodja bude platinasta plavusa isto ne ide [sm=jezicek.gif]




Trbica -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 15:06:22)

Pa Tash ne razumem kako treba da pomogne tvoj komentar? Da mi bude bezveze sto razmisljam ovako kako razmisljam?




Sanchy -> RE: Izbeljivanje intimne regije (23.4.2012 15:13:41)

Moja je i dalje ruzicasta ali nekako deformisana[sm=zmeden.gif]...svuda neke izbocine sve nesto naduto,uzas,,,nadam se da ce se vratiti u normalu nakon porodjaja...a bradavice su mi potamnele i to cudno nekako ko da imam fleke po njima nisu svuda iste boje...e svasta...ali su ogromne [sm=smiley1.gif] a grudi prilicno normalne nisu se nesto uvecale ..tako da je ovo sad top[sm=smiley1.gif] sto se toga tice...




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>