RE: Posteljina za bebe (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Šta mi treba za novorođenče?



Poruka


Rosita -> RE: Posteljina za bebe (29.3.2018 11:50:12)

Inače, koristila sam ogradicu, ali mi nije do kraja jasna njena svrha, sad sam ozbiljna. Šta, da se ne povredi beba? Šta ćemo sa nepokrivenom stranom kreveta?




milicicak -> RE: Posteljina za bebe (29.3.2018 11:56:33)

Ja mislim da to sluzi samo da bude lepo [sm=smiley36.gif] mada pretpostavljam da mu je prvenstvena uloga neka zastita ali mi to nikad nije bilo logicno [sm=smiley36.gif] uglavnom, imam jednu mini bubinu ogradicu i drugu ne planiram da kupujem.
A ne planiram ni novu posteljinu da kupujem, sve nam je nesto neutralno, belo i zuto-zeleno. Carsave sam sila posebno, mozda dokupim jos jedan. Ono sto cu sigirno da kupim je dusek, al to nije za ovu temu




Rosita -> RE: Posteljina za bebe (29.3.2018 12:00:53)

Pa ne znam ni sama. Stavljala sam, ali mi se uvek činilo viškom. S obyirom da je mm lepo prefarbao krevatac u žuto, možda je ne budem ni stavljala. Doduše, to bi išlo sa strane gde je lampa, eto neke svrhe.




Tatjana.87 -> RE: Posteljina za bebe (31.3.2018 18:27:35)

Nama ogrdica sluzi svrsi ovaj mali samo ide glavom po kreveticu :)




lokicagagica -> RE: Posteljina za bebe (23.4.2018 7:29:41)

Osim sto je lepo i predstavlja zastitu, meni je nekako krevetac bez igradice "go". Sa igradicom je ususkan.




Anck Su Nmaun -> RE: Posteljina za bebe (23.4.2018 8:19:04)

Da za drveni krevetac, mi smo imali onaj prenosivi nicemu nije sluzila sem da igleda lepse.




lokicagagica -> RE: Posteljina za bebe (23.4.2018 9:42:09)

Dobro za prenosivi definitivno ne sluzi nicemu. Onda se svakako vise isplati kupiti samo posteljinicu bez ogradice




Anck Su Nmaun -> RE: Posteljina za bebe (23.4.2018 12:22:46)

Ja sam je eto imala samo za lepotu kreveta[sm=jezicek.gif]
Al sad je ne bih kupila sigurno.




mama Jo -> RE: Posteljina za bebe (23.4.2018 12:58:17)

Bas danas idem da kupim one carsave sa gumicom, imam ih nekoliko ali ih i stalno iskuvavam pa mi se nesto skupili...




pari -> RE: Posteljina za bebe (23.4.2018 16:00:22)

Gde ih kupujes mama jo? Ja sam mislila u aksi...




mama Jo -> RE: Posteljina za bebe (24.4.2018 7:40:49)

Bas na Aksu sam i mislila... tamo sam uzimala uvek i skroz sam zadovoljna pa ne menjam...




jagodp -> RE: Posteljina za bebe (28.4.2018 8:12:54)

Mi smo uzeli u aksi, tri drugara, odlicne su!




MimaKos -> RE: Posteljina za bebe (28.4.2018 9:07:26)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bas na Aksu sam i mislila... tamo sam uzimala uvek i skroz sam zadovoljna pa ne menjam...

Ima isti princip kao u aksi samo su jeftinije, preko neta se naruce za 3500 hiljade, u aksi su preko 5000




lesli -> RE: Posteljina za bebe (12.8.2018 15:35:57)

Ovih dana intezivno gledam posteljinu preko interneta. Planiramo da skoknemo do akse za neki dan da pokupimo to sto sam osacovala preko neta. E sad razmisljam o onoj ogradici. Za pocetak sigurno nije potrebna jer beba ne moze da se vrti. A posle?
Procitala sam poslednjih par strana teme i rekla bih da je vecina smatra beskorisnom...




mama Jo -> RE: Posteljina za bebe (12.8.2018 21:47:19)

Ja sam ogradicu starijoj koristila godinu dana, ali vise je to bilo iz estetskih razloga.
Sad bebi sam isto uzela, ali vise iz razloga da kao budu isti krevetici (a ne jedan sa ogradicom, jedan bez, nisam iste ogradice uzela 😊). A i mladja mi je rodjena u decembru, pa mi se nekako cinilo toplije uz ogradicu.
Posle mesec dana vise i nisam stavljala.
U principu nije uopste neophodna.




lesli -> RE: Posteljina za bebe (13.8.2018 23:26:38)

Hvala mama jo.
A da li moze da se negde nadje komplet posteljine, ali da u sebi ne sadrzi jastuk i jorgan? Nego samo ogradicu i carsave.
Aksa i ovaj baby textil sto se reklamira na forumu imaju koliko videh samo te komplete sa jastukom i jorganom.




mama Jo -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 7:25:36)

Ja ne znam iskreno, ali mislim da je svuda komplet posteljina i sa jorganom i jastukom. Ja sam u aksi kupila samo ogradicu i samo carsav, ali posebno jedno i drugo... tamo ima ili komplet sve, ili samo ogradica, samo carsav, samo prekrivac... pa da ti ukombinujes.




IvanaSK RR -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 14:30:53)

Beskorisna, al lepse krevetac izgleda [sm=smiley36.gif]




lesli -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 19:23:38)

Hvala zene!
Pa cini mi se da cemo uzeti ipak sa ogradicom. A jeste lepse. Jedino sto sam ja htela dva kompleta i da svaki ima svoju ogradicu, ali ne znam sta ce mi dva jorgana i dva jastuka, a ipak sve to kosta...

A ne znam te ogradice u aksi sto se kupuju odvojeno. To nemaju na sajtu. Moracu to da pogledam na licu mesta.
Videla sam da ikea ima isto tako sve odvojeno, ali im je ogradica skroz obicna, bela. Na slici izgleda kao neka krpa...




mama Jo -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 19:58:24)

Jeste lepsi krevatac sa ogradicom 😊

E, ja sam u decembru uzela u aksi samo ogradicu, kostala je 1400 din.(mozda i jeftinije)... onako neki motiv sa divljim zivotinjicama, jako lepa. Bilo je nekoliko vrlo simpaticnih motiva.




IvanaSK RR -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 21:39:02)

Jeste, ima u Aksi samo ogradica. Jorgan nam nikad nije bio potreban, tj. i on je sluzio kao ukras [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 21:41:30)

Bas,mi smo kupili za A jorgan i nije ga koristila.Za S i Ninu nismo kupovali.




lesli -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 21:50:28)

Kako nista koristili? [sm=zmeden.gif]
Cime ste ih pokrivali ako ne jorganom?




veselicaa -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 21:58:17)

lesli cebencetom a neke bebe i to sklone [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Posteljina za bebe (14.8.2018 22:09:18)

Veruj da ni mi nismo taj jorgan koristili. Mi smo starijoj uzeli ceo taj kompletic, i bacene pare 😁
Prvo carsav nema gumice one da moze lepo na dusek da se stavi i vrlo kratko sam ga koristila, posle sam stalno kupovala (i sada) odvojeno samo te carsave sa gumicom. Jastuk taj ni ne znam gde nam je 😊
A jorgan nikako nije htela, mi smo od prvog dana i jednu i drugu u vrecu za spavanje.k




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>