|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Toplomer
12.1.2011 16:00:00   
bebablue
IZVORNA PORUKA: choopa choops

bebablue ja nikad ne drzim duze nego dok zapisti.
Inace skoro uvijek koristim taj digitalni, jer im jedva i sa ovim izmjerim, a sa zivinim mi duze treba i onda obavezno nastane haos.


ja kad ostavim digitalni duze on povecava temp i pisti. Sa zivinim je muka jos gora izmeriti, danas recimo u opste nisam uspela da joj izmerim temp.


_____________________________

Emocija je teska bolest, izazvana izlivom srca u glavu!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Toplomer
12.1.2011 16:00:30   
lanajelena
Meni je sveki obecala taj za uvo nadam se da ce ga i kupiti jer mojima izmeriti T je user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Toplomer
13.1.2011 14:45:47   
Kvrkac
mi koristimo digitalni toplomer

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Toplomer
21.1.2011 7:40:11   
Nensi*
Ne znam ni koji toplomer da uzmem,sad sam mu merila sa digitalnim Samsungovim...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Kvrkac)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Toplomer
21.1.2011 9:31:24   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ne znam ni koji toplomer da uzmem,sad sam mu merila sa digitalnim Samsungovim...


Taj imamo mi, i skroz je OK. Ali planiram da kupim onaj za uvo, samo zato što brže meri.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Toplomer
21.1.2011 12:09:11   
maja19
Alexx ekstra je taj Samsung za uvo i ja ga imam...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Toplomer
21.1.2011 14:26:50   
Nensi*
Ovaj moj nije za uvo,vec obican digitalni,i merila sam mu ispod pazuha,ne buni se...Probala sam par puta za redom da ga proverim i isto je pokazivao...A ja sam sa njim merila i bazalnu temperaturu i dobro se pokazao...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Toplomer
21.1.2011 14:53:11   
Mishica 77
Mi smo prošle nedelje kupili za uvo. Odlična stvar. Izmeri za 2,3s. Jedino ne znam koliko je pouzdan. Probe radi, prvo sam joj izmerila duda toplomerom pa tim za uvo i na njemu je T bila veća za 0.2° što, kada je beba u pitanju, može da bude značajno.
Inače, imamo i običan digitalni i živin, za koji ja lično mislim da je najpouzdaniji.
Ali kada je beba nervozna, razdražljiva i plače najlakše je staviti ga u uvo na 2s, zar ne?
Hvala Bogu pa do sada nije trebao. Verujem da kada bude zatrebalo, kao paranoik ću joj meriti T sa sva 4 i uzeti srednju vrednost. user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Toplomer
21.1.2011 14:59:17   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ovaj moj nije za uvo,vec obican digitalni


Ma i moj je obični digitalni Samsungov user posted image I OK je, to sam htela da kažem. A tek treba da kupim za uvo jer je A. počeo da se buni i otima kad mu merim T.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Toplomer
21.1.2011 15:07:28   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

Verujem da kada bude zatrebalo, kao paranoik ću joj meriti T sa sva 4 i uzeti srednju vrednost. user posted image



Ja sam to radila kad je prvi put dobio T user posted image
Ali u uvu nije isto kao i u ustima, i nije isto kao pod pazuhom. Negde je olga, čini mi se, postavila te razlike, možda čak i u ovoj temi (ili u temi Temperatura).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Toplomer
15.3.2011 23:46:41   
New Mom
Imam neki digitalni kojim rektalno merim KL temperaturu. Sad me svi tripuju da digitalni nisu tačni, da pokazuju uvek manje neko što treba. Pa sam se uznemirila jer ako je on merio 40 stepeni (što znači 39.5), koliko je onda imala?
Na sebi ne mogu da probam, ispada da imam 35,2 stepena.
Koliko staju ti za uvo? I imaju li po apotekama da se nabave? Dudu ne bih mogla da joj stavim u usta, a živin ne bih da joj koristim.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Toplomer
15.3.2011 23:51:31   
lanajelena
Meni ti digitalni nikako nisu sigurni imam ih punu fijoku i uvek mi se razlikuje od onog sa zivom (a sto taj neces da koristis?)

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Toplomer
15.3.2011 23:52:07   
lanajelena
A za uvo su ja mislim oko 3000 i imas ih u Prizmi

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Toplomer
15.3.2011 23:54:12   
New Mom
Da ti pričam o toxičnosti žive?user posted image
Evo jedan članak.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Toplomer
16.3.2011 0:00:08   
lanajelena
Znam da je opasna,nama se cak jedan toplomer razbio jedva smo je pokupili po parketu,ali meni je on najsigurniji kao i onaj merac pritiska sta cu sad user posted image ...joj mm ce da svisne on im meri svakih 5 minuta T sa zivinim sad ce da me smara da ih nije necim ostetio qq

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Toplomer
30.3.2011 10:51:46   
marija32
Devojke, da nije neka od vas videla u Beogradu da se negde prodaje BRAUNOV toplomer za usi?

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Toplomer
1.9.2011 14:35:10   
bokicans
Digitalni toplomeri su uzasni i nikako  mi nisu tacni.Oba mere za 0.4 manje od zivinog,Jako sam se razocarala.

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Toplomer
1.9.2011 15:41:30   
minavb
IZVORNA PORUKA: lanajelena

A za uvo su ja mislim oko 3000 i imas ih u Prizmi

3860 sam ja platila.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Toplomer
1.9.2011 15:43:18   
Ana RR
Koji toplomer da kupim za bebu? 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Toplomer
1.9.2011 15:46:18   
minavb
Izem ti pitanje Anciuser posted image Meni je ovaj za uho najbolji posto ne volim i ne zelim da merim detetu T rektalno, a aksilarno merenje je kod nas nemoguca misija. Svako ce ti reci drugacije. AKo hoce dudu, imas i takav toplomer u mothercare-u.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Toplomer
1.9.2011 15:52:17   
Ana RR
Znaš kako, i pitanja i odgovori su mi sve kraći i prostiji jer ne znam koliko vremena imam user posted image

Pa ja kontam da nema teorije da mu toplomer stavim u guzu, tako da bih tu opciju preskočila. Dudu ponekad hoće ponekad neće, zavisi kako je raspoložen ali to nije loše. Koliko je pouzdan? To mi je u stvari najbitnije, da je tačan. Guska, lepo me je dever pitao šta da donese iz Kanade a ja se tako nekih bitnih stavki uopšte nisam setila.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Toplomer
1.9.2011 16:00:28   
minavb
Nemam iskustva sa tim toplomerima ali kontam da mora biti taca.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Toplomer
1.9.2011 16:00:34   
Anoniman
i sta je zakljucak? koji je toplomer najbolji za malu bebu? ja sumnjam da se moja bebica zarazila od mene, ja imam 37.7. nemam pojma kako njoj da izmerim.. user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 73
   RE: Toplomer
1.9.2011 16:02:32   
minavb
Svakome nesto drugo odgovara. Meni je najbolji ovaj za uho. Kad je bio mali, digitalnim canpol sam merila aksilarno. Sada to nema sanse pa sam presla na ovaj za uho.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Toplomer
1.9.2011 16:04:46   
Ana RR
Ja bih najradije taj kupila. Deluje mi najpraktičnije.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here