|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
17.7.2009 18:21:00   
božana
Meni ne smeta to što imam 32 godine.Ne osećam se starom.Nije stvar u godinama, već u tome kako nosiš svoje godine.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
11.8.2009 17:18:48   
dacca
A ja sam udata, jos i uciteljica i mnogo mi je bilo tesko da se uozbiljim. Uozbiljim se kad zvoni, ali kao odzvoni jaojjjjjj...Osjecam da imam 20! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
11.8.2009 23:25:01   
Anoniman
Juuuuuuuuuuu samo ja ovde imam 20 a ko da imam bar 26 tak ose osecam!
Krenula sam na praksu za frizere i prica jedna zena u frizerskom salonu nesto o deci i kaze meni pa i ti nemas vise od 14 znas kako je... a ja u zemlju!user posted image user posted image user posted image
Svi kazu da mnogo zrelo razmisljam za svoje godine!

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
11.8.2009 23:41:50   
MERYEN
Jos uvek 29.a od novembra 30,i super mi je ne opterecujem se.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
12.8.2009 11:00:27   
branka10
Koga jos briga za godine, super se osecam sa svojih 35 i ne bi ih menjala.

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
12.8.2009 11:01:33   
branka10
IZVORNA PORUKA: dacca

A ja sam udata, jos i uciteljica i mnogo mi je bilo tesko da se uozbiljim. Uozbiljim se kad zvoni, ali kao odzvoni jaojjjjjj...Osjecam da imam 20! user posted image user posted image user posted image user posted image


KOLEGINICE!!!!!! POZDRAV.user posted image user posted image

_____________________________

Navika koja je u karakter ušla s mlekom, izaći će s dušom.

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
12.8.2009 11:53:28   
dacca
Ali stvarno je tako! A ti kolega vjerovatno znas popustis li malcice djeci, na glavu ti se penju. Inace ja sam od strozijih nastavnika user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
12.8.2009 11:54:43   
Doroty
U julu sam napunila 33. Ponekad pomislim, au, brate mnogoo. Al' se super osecam. Mislim da cu se narednih godina jos bolje osecatiuser posted image

_____________________________

Ne plaši se borbe i nemoj bežati od nje. Tamo gde nema borbe, nema ni vrline

(odgovor članu branka10)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
20.4.2013 17:09:20   
Figaro88
Svesna sam,ponekad ne verujem da mi je vec 25user posted image Bas sam pre neko vece dok smo lezali u krevetu pipkala nogama donju ivicu i setila se da sam,dok sam bila mala,jedva cekala da mogu da je dohvatim,to onda znaci da sam poraslauser posted image Ponekad se i sad osecam kao da mi je 15g...

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu Doroty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
20.4.2013 17:25:29   
nata11
Ne user posted image osecam se kao da imam 18.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 9:27:11   
minna
Ja i ne bas, za 2 meseca punim 27, a stala sam tu negde na 23, kad me neko pita koliko imam godina ja zaustim da kazem 23, a onda se presaberemuser posted image Ali posto mi uglavnom daju 18, nema veze ni ako se zbunimuser posted image Mada su mi godine od trudnoce pa na dalje pro-le-te-le user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 9:55:27   
majared
Sad u trudnoći i te kako osećam svojih 39 (za koji mesec 40). Inače ne. Lažem, oset_ila sam i letos kada sam išla na fitnes, duša mi bila u nosu user posted image


< Poruku je uredio majared -- 22.4.2013 10:00:01 >

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 10:06:56   
Anck Su Nmaun
Vrlo je bitno kako se osecamo iznutra i kako nosimo svoje godine!
Osecam se vrlo vrlo mladom, jer sam luckasta, mad ami smeta ona trojka sto se pojavila ispred user posted image najvise zbog posla user posted image

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 10:11:56   
Modessty
čitam temu i računam kolko ja to godina imam sada user posted image
36! auuu! matora koka user posted image ALi stvarno se ne osećam tako. Čak i ne razmišljam o tome koliko godina imam. Nije mi to mnogo bitno. Imam drugarice koje su mnogo starije ili mnogo mladje od mene i nikad o tome ko koliko godina ima nismo pričale.
Ali ko što reče gore majared - u trudnoći definitvno osećaš godine. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 11:06:49   
Olga75
pa ne bas
mislim ja sam veciti pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 22:07:22   
branki*
uglavnom ne...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 22:32:39   
ivaMark
Naravno da NISAM user posted image

32 a kao da su 23 user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 22:41:07   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ne bas
mislim ja sam veciti pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka user posted image

isto, ja jos uvek imam 16 godina.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 23:01:39   
bokicans
Uh BoKte ja sam sada morala da uzmem kalkulator da izracunam koliko godina imam,To sam totalno izbacila iz glaveuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
22.4.2013 23:49:35   
Leax

IZVORNA PORUKA: Modessty

čitam temu i računam kolko ja to godina imam sada user posted image
36! auuu! matora koka user posted image

Koka da ali matora jok, ma te godine su najbolje, najlepse,... user posted image


_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
23.4.2013 0:37:32   
VVVV
osim sto me sve vise i cesce boli, i dalje milsim da ima 19 ;))

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
23.4.2013 1:24:30   
Brand new mama

IZVORNA PORUKA: jovicaa


IZVORNA PORUKA: Olga RR

pa ne bas
mislim ja sam veciti pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka user posted image

isto, ja jos uvek imam 16 godina.

I ja.ali sa 16-godisnjim iskustvomuser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 9:25:49   
Anck Su Nmaun
Poslednjih meseci sam bas dobila puuno "komplimnenata" da izgledam kao da mi je 25 user posted image
Pogotovo od nekih ljudi koji me ne poznaju.
Mnogo sam vedra i vesela osoba , da ne kazem luckasta nije da se hvalim,user posted image da mi je jedan devojcurak rekao da ne moze da poveze samnom da imam i decu i da sam udata
Ne dam se , a postanem svesna svojih godina samo kad ih izgovorim user posted image

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 9:30:15   
vikiveki
Bogami ja još nisam svesna svojih godina...ne mogu da verujem da sam postala ozbiljna žena nekako sam u duši ostala dete,pogotovo što radim sa decom,pa nikako da odrastemuser posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Da li ste svjesni svojih godina?
18.11.2013 10:01:22   
smeško

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Bogami ja još nisam svesna svojih godina...ne mogu da verujem da sam postala ozbiljna žena nekako sam u duši ostala dete,pogotovo što radim sa decom,pa nikako da odrastemuser posted image


Jesam, ali samo kad me neko pita.user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here