RE: Devojačko veče (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Venčanje, krštenje, godišnjice …



Poruka


vikiveki -> RE: Devojačko veče (18.11.2013 1:13:55)

Ja nisam imala neko specijalno devojačko veče,noć uoči venčanja došle su mi drugarice i poznanice i sedeli smo i družili se...bilo mi je glupo da se nešto sad tu zezam pošto sam dugo godina živela sa mužem pre venčanja..tako da je to bilo mirno devojačko veče




acalukic -> RE: Devojačko veče (9.3.2015 6:00:09)

cerka mi ga je imala noc pred samu udaju nije bilo puno devojaka bile su joj to najblize drugarice,skromno ali za pamcenje




cuvenisale -> RE: Devojačko veče (28.1.2016 17:19:54)

iznajmite stripera!!!

http://striptizmuski.com/
Iznenadite drugaricu, sestru, kumu. Dovedite stripera za devojacko vece, rodjendan, proslavu… Neka to vece ostane u pamcenju po necemu nesvakidasnjem!



Molim vas,ako zelite da se reklamirete na portalu ringeraja,obratite se marketingu rr ili posaljite poruku dunji RR.




emicaa -> RE: Devojačko veče (30.4.2017 12:20:18)

meni je bas zao sto nisam imala djevojacko vece,tad nisam ni razmisljala o tome




MamaNecaVo -> RE: Devojačko veče (20.10.2017 15:16:15)

Imala sam devojacko par dana pred vencanje.
Sve sam organizovala sama ker mi je kuma malo..pogubljena u svom svetu.

Rajfove smo uzeli kod Kineza,a.bedzeve u Piramidi,iako sam protivnik tog uniformisanja-devojke su trazile .




mama Jo -> RE: Devojačko veče (20.10.2017 15:27:39)

Ja nisam lravila devojacko, ali su mi super te fore sto rade sad za devojacko... otisla bih bas na neko takvo, a sto da ne da bude i striper tu? Hahahahahah, kontam da je ludilo od zabave 😂




MamaNecaVo -> RE: Devojačko veče (20.10.2017 16:18:31)

Mi nismo imale stripera ali jesmo mog omikjenog pevaca. [sm=jezicek.gif]
Sada bi ponovila sve!Bas je bilo super.
Samo bi kumi zabranila zakonom mafine da donosi.
Ne idu mafini u kafanu nikako..




MimaKos -> RE: Devojačko veče (27.4.2018 23:29:24)

Nisam ni ja imala, saznala da sam trudna pa ajde brze bolje svadbu da organizujemo, nije mi ni palo na pamet.. jedva amo sve stigli za dva meseca da organizujemo i zakazemo :)




Dora89 -> RE: Devojačko veče (5.11.2018 1:29:43)

Imala, na splavu, nastupao "Allegro bend", bilo lepo. Nisam htela da se "uniformišemo", htela sam samo jedan normalan izlazak, i tako je i bilo.




Dora89 -> RE: Devojačko veče (5.11.2018 1:29:46)

Imala, na splavu, nastupao "Allegro bend", bilo lepo. Nisam htela da se "uniformišemo", htela sam samo jedan normalan izlazak, i tako je i bilo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]